razparuk
26.07.11, 11:10
Panie Lisiecki czy Pan usiłuje robić z nas idiotów? Nazwa "City Center" to jest najgłębsza WIOCHA a nie przypominam sobie aby Poznań był jakimś siołem nad Narwią z latającymi wokół pszczółkami i kózkami. Poznań Centrum, Poznań Dworzec Centralny to niełaska? Galerii setki lecz Hauptbahnhoff tylko JEDEN moi mili.