Dodaj do ulubionych

cztery litery PO

02.07.17, 21:49
Co najmniej 3/4 Polaków jest przeciwne sprowadzaniu muzułmańskich uchodźców,emigrantów do Polski,a PO wbrew im chce to zrobić.PO ma d.u.pie naród.
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: cztery litery dla PO - cela.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.17, 23:16
      Dla hersztow POkazowka na Placu Zbawiciela..
    • snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 18:36
      franek napisał:

      > Co najmniej 3/4 Polaków jest przeciwne sprowadzaniu muzułmańskich uchodźców,emi
      > grantów do Polski,a PO wbrew im chce to zrobić.PO ma d.u.pie naród.

      100% Polaków uważa, że podatki są za wysokie, a PiS wbrew nim nie chce ich obniżyć. PiS ma w dupie naród.

      S.
      • franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 18:56
        Nie trafione porównanie.To ilu uchodźców przyjmiesz pod swój dach?
        • snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 19:44
          franek napisał:

          > Nie trafione porównanie.

          Według mnie trafoiome - to analogiczne sytuacje.


          > To ilu uchodźców przyjmiesz pod swój dach?

          Uchodźcy z Polski trafiali pod dachy specjalnych ośrodków lub sami sobie dachu szukali. Nie widzę powodu, aby w przypadku tych uchodźców miało by być inaczej.

          S.
          • franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 20:13
            Uchodźcy z Polski to dopust Boży dla zachodnich krajów w porównaniu do emigrantów z krajów muzułmańskich,jak dla Polski emigranci z Ukrainy.To kwestia podobieństw kulturowych.
          • qwardian Re: cztery litery PO 03.07.17, 20:18
            Półtora miliona uciekinierów z ogarniętej wojną Ukrainy przyjęliśmy pod nasz wspólny dach.
            • franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 20:24
              I nie mają problemów z asymilacją.
            • Gość: x Snajper55 napisz Qwardianowi.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 20:44
              Ci uchodzcy z Ukrainy sie nie licza...!! Nie przyplyneli POntomami przez Morze Srodziemne,maja papiery tozsamosci,nie napiepszaja makitrami o POsadzke,nie buduja barykad przed granica POlski i nie ukatrupili zadnego kierowcy tira,nie jezdza ciezarowkami PO ludziach na jarmarkach Bozonarodzeniowych i nie wysadzaja sie w POwietrze w miejscach publicznych,nie smierdza capami i nie chodza w ekskluzywnych ciuchach z najnowszymi ajfonami w kieszeniach itd itp..Czyli nie sa to prawdziwi uchodzcy bo nic sie nie dzieje i sa POsluszni jak baranki..Qwardian kapisz..??

              Snajper55
            • snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 21:06
              qwardian napisał:

              > Półtora miliona uciekinierów z ogarniętej wojną Ukrainy przyjęliśmy pod nasz ws
              > pólny dach.

              Nieprawda. Przyjęliśmy do Polski 183 uchodźców z Ukrainy. Nie powtarzaj pislamskich kłamstw.

              S.
              • franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 22:01
                "W ub. roku w naszym kraju pracowało 1,2 mln Ukraińców. Oczywiście mówimy o pracy legalnej. O pracujących na czarno z oczywistych powodów trudno coś bliżej powiedzieć. Na pewno jest to niemała grupa."

                A jak nazwiesz swoje kłamstwa?Może jednak bzdury.
                • Gość: x Wybitnym POliglota nie jestem... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 22:19
                  Ale jak uslysze co drugie slowo ku...,co trzecie slowo job waszu mac i co czwarte slowo naser piczku mater to znam kraj POchodzenia delikwenta..

                  PS Scheiße - to co piate slowo mojego rodaka..:):)
                • snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 22:55
                  franek napisał:

                  > "W ub. roku w naszym kraju pracowało 1,2 mln Ukraińców. Oczywiście mówimy o pra
                  > cy legalnej. O pracujących na czarno z oczywistych powodów trudno coś bliżej po
                  > wiedzieć. Na pewno jest to niemała grupa."

                  To nie są uchodźcy. Nie mają statusu uchodźców. Polska przyjęła jedynie 183 uchodźców z Ukrainy. Czy Polak pracujący na zmywaku z Londynie to uchodźca? Nie.

                  > A jak nazwiesz swoje kłamstwa?Może jednak bzdury.

                  Gdzie skłamałem?

                  S.
                  • Gość: x Zlamany snajper55 napisal: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 23:16
                    > Czy POlak pracujacy na zmywaku z (chyba w) Londynie to uchodzca ?

                    Jasne ze nie..!! To Sir Baron POlakowski na zarobkowych wczasach...!!
                    • franek Re: Zlamany snajper55 napisal: 04.07.17, 00:01
                      Pieprzenie wyszło z wątku,a chodziło o pełne liczby osób zamieszkałych poza granicami swojego kraju i ich asymilację.
                      • Gość: x Re: Zlamany snajper55 napisal: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.07.17, 00:16
                        Franek napisal:

                        > a chodzilo o pelne liczby osob zamieszkalych POza granicami swojego kraju i ich asymilacje..

                        Mowiac prawde sami nie wiemy ilu jest obcokrajowcow w BRD..Ja szacuje na jakies 12-14 milionow w tym dobrze POnad milion POlakow..Europejczycy asymiluja sie jako tako - ciapaci nigdy tego nie uczynia i bardzo dobrze..Moze zaczna wracac do siebie - POd przymusem..
                  • Gość: x Snajper55..Pagaje w POgotowiu.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 23:23
                    "POdplyniesz"..?? Czy ja mam POdejsc od "rufy"..??
                    • Gość: x Tyle zlamas kutany wygumkowal,ze trzeba bedzie.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.07.17, 00:31
                      POdejsc od rufy i z pagaja zrobic wrzucana osemke... Ahoj..
                  • Gość: AAA Re: cztery litery PO IP: 83.238.158.* 04.07.17, 12:24
                    Mamy w Polsce 1,5 do 2 mln Ukraińców i to wystarczy.

                    Islamskich POdstępnych, bez dowodów tożsamości imigrantów nie potrzebujemy.

                    Kłamcą jest każdy kto uważa, że ich potrzebujemy. Niby do czego? Do zburzenia pokoju społecznego?

                    Niech zdrajcy przestaną już mantrować o islamskich imigrantach. Nie ma ważniejszych tematów?

                    Cała ta dyskusja miałaby jeszcze jakiś sens gdybyśmy tych imigrantów potrzebowali. Tymczasem w ogóle ich nie potrzebujemy, do niczego nie potrzebujemy.

                    Niech ich przyjmą te państwa i organizacje które finansują i organizują nielegalny przemyt tych ludzi. To w ogóle nie jest nasza sprawa i nasz problem.

                    Jedyne co moglibyśmy zrobić w tej sytuacji to wezwać inne państwa UE by zaczęły wreszcie przestrzegać prawa unijnego. I by wreszcie ukróciły nielegalny przemyt.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka