franek 02.07.17, 21:49 Co najmniej 3/4 Polaków jest przeciwne sprowadzaniu muzułmańskich uchodźców,emigrantów do Polski,a PO wbrew im chce to zrobić.PO ma d.u.pie naród. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: x Re: cztery litery dla PO - cela.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.17, 23:16 Dla hersztow POkazowka na Placu Zbawiciela.. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 18:36 franek napisał: > Co najmniej 3/4 Polaków jest przeciwne sprowadzaniu muzułmańskich uchodźców,emi > grantów do Polski,a PO wbrew im chce to zrobić.PO ma d.u.pie naród. 100% Polaków uważa, że podatki są za wysokie, a PiS wbrew nim nie chce ich obniżyć. PiS ma w dupie naród. S. Odpowiedz Link Zgłoś
franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 18:56 Nie trafione porównanie.To ilu uchodźców przyjmiesz pod swój dach? Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 19:44 franek napisał: > Nie trafione porównanie. Według mnie trafoiome - to analogiczne sytuacje. > To ilu uchodźców przyjmiesz pod swój dach? Uchodźcy z Polski trafiali pod dachy specjalnych ośrodków lub sami sobie dachu szukali. Nie widzę powodu, aby w przypadku tych uchodźców miało by być inaczej. S. Odpowiedz Link Zgłoś
franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 20:13 Uchodźcy z Polski to dopust Boży dla zachodnich krajów w porównaniu do emigrantów z krajów muzułmańskich,jak dla Polski emigranci z Ukrainy.To kwestia podobieństw kulturowych. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: cztery litery PO 03.07.17, 20:18 Półtora miliona uciekinierów z ogarniętej wojną Ukrainy przyjęliśmy pod nasz wspólny dach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Snajper55 napisz Qwardianowi.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 20:44 Ci uchodzcy z Ukrainy sie nie licza...!! Nie przyplyneli POntomami przez Morze Srodziemne,maja papiery tozsamosci,nie napiepszaja makitrami o POsadzke,nie buduja barykad przed granica POlski i nie ukatrupili zadnego kierowcy tira,nie jezdza ciezarowkami PO ludziach na jarmarkach Bozonarodzeniowych i nie wysadzaja sie w POwietrze w miejscach publicznych,nie smierdza capami i nie chodza w ekskluzywnych ciuchach z najnowszymi ajfonami w kieszeniach itd itp..Czyli nie sa to prawdziwi uchodzcy bo nic sie nie dzieje i sa POsluszni jak baranki..Qwardian kapisz..?? Snajper55 Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 21:06 qwardian napisał: > Półtora miliona uciekinierów z ogarniętej wojną Ukrainy przyjęliśmy pod nasz ws > pólny dach. Nieprawda. Przyjęliśmy do Polski 183 uchodźców z Ukrainy. Nie powtarzaj pislamskich kłamstw. S. Odpowiedz Link Zgłoś
franek Re: cztery litery PO 03.07.17, 22:01 "W ub. roku w naszym kraju pracowało 1,2 mln Ukraińców. Oczywiście mówimy o pracy legalnej. O pracujących na czarno z oczywistych powodów trudno coś bliżej powiedzieć. Na pewno jest to niemała grupa." A jak nazwiesz swoje kłamstwa?Może jednak bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Wybitnym POliglota nie jestem... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 22:19 Ale jak uslysze co drugie slowo ku...,co trzecie slowo job waszu mac i co czwarte slowo naser piczku mater to znam kraj POchodzenia delikwenta.. PS Scheiße - to co piate slowo mojego rodaka..:):) Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: cztery litery PO 03.07.17, 22:55 franek napisał: > "W ub. roku w naszym kraju pracowało 1,2 mln Ukraińców. Oczywiście mówimy o pra > cy legalnej. O pracujących na czarno z oczywistych powodów trudno coś bliżej po > wiedzieć. Na pewno jest to niemała grupa." To nie są uchodźcy. Nie mają statusu uchodźców. Polska przyjęła jedynie 183 uchodźców z Ukrainy. Czy Polak pracujący na zmywaku z Londynie to uchodźca? Nie. > A jak nazwiesz swoje kłamstwa?Może jednak bzdury. Gdzie skłamałem? S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Zlamany snajper55 napisal: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 23:16 > Czy POlak pracujacy na zmywaku z (chyba w) Londynie to uchodzca ? Jasne ze nie..!! To Sir Baron POlakowski na zarobkowych wczasach...!! Odpowiedz Link Zgłoś
franek Re: Zlamany snajper55 napisal: 04.07.17, 00:01 Pieprzenie wyszło z wątku,a chodziło o pełne liczby osób zamieszkałych poza granicami swojego kraju i ich asymilację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Zlamany snajper55 napisal: IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.07.17, 00:16 Franek napisal: > a chodzilo o pelne liczby osob zamieszkalych POza granicami swojego kraju i ich asymilacje.. Mowiac prawde sami nie wiemy ilu jest obcokrajowcow w BRD..Ja szacuje na jakies 12-14 milionow w tym dobrze POnad milion POlakow..Europejczycy asymiluja sie jako tako - ciapaci nigdy tego nie uczynia i bardzo dobrze..Moze zaczna wracac do siebie - POd przymusem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Snajper55..Pagaje w POgotowiu.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.17, 23:23 "POdplyniesz"..?? Czy ja mam POdejsc od "rufy"..?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Tyle zlamas kutany wygumkowal,ze trzeba bedzie.. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.07.17, 00:31 POdejsc od rufy i z pagaja zrobic wrzucana osemke... Ahoj.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AAA Re: cztery litery PO IP: 83.238.158.* 04.07.17, 12:24 Mamy w Polsce 1,5 do 2 mln Ukraińców i to wystarczy. Islamskich POdstępnych, bez dowodów tożsamości imigrantów nie potrzebujemy. Kłamcą jest każdy kto uważa, że ich potrzebujemy. Niby do czego? Do zburzenia pokoju społecznego? Niech zdrajcy przestaną już mantrować o islamskich imigrantach. Nie ma ważniejszych tematów? Cała ta dyskusja miałaby jeszcze jakiś sens gdybyśmy tych imigrantów potrzebowali. Tymczasem w ogóle ich nie potrzebujemy, do niczego nie potrzebujemy. Niech ich przyjmą te państwa i organizacje które finansują i organizują nielegalny przemyt tych ludzi. To w ogóle nie jest nasza sprawa i nasz problem. Jedyne co moglibyśmy zrobić w tej sytuacji to wezwać inne państwa UE by zaczęły wreszcie przestrzegać prawa unijnego. I by wreszcie ukróciły nielegalny przemyt. Odpowiedz Link Zgłoś