Dodaj do ulubionych

Łańcuch Światła

23.07.17, 04:41

W Poznaniu tak jak w całej Polsce

poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,22134984,protesty-w-poznaniu-nie-gasna-znow-tysiace-ludzi-bronilo-niezaleznosci.html

Na pancerne PiS-owce szkoda czasu i atłasu, ale jeśli tylko nie jesteś bezmyślnym wyznawcą oszalałego Gnoma na drabince - wyjdź na spacer, pobądź chwilę z nami, postój, popatrz, posłuchaj - a potem rób co chcesz.
Obserwuj wątek
  • Gość: autor Autor! Autor! IP: 178.62.8.* 24.07.17, 00:05

   Franciszek Sterczewski, rocznik 1988, architekt, społecznik i happener. To on stał się twarzą poznańskich protestów w obronie niezależności sądów.

   Przed tygodniem za pomocą Facebooka zwołał mieszkańców na pl. Wolności, by wspólnie zapalili latarki i świeczki w ramach „łańcucha światła”.
   Liczył, że przyjdzie kilkaset osób. Przyszło kilka tysięcy.   wyborcza.pl/7,75398,22137117,franciszek-sterczewski-organizuje-protesty-w-poznaniu-wyprowadza.html
  • Gość: AAA Re: Łańcuch Światła IP: *.adsl.inetia.pl 24.07.17, 12:13
   Tzw. łańcuch światła nie jest żadnym nowym pomysłem. Był już stosowany przeciwko Węgrom.

   Uliczne zamieszki, majdany organizują profesjonalne firmy na zlecenie i za pieniądze wrogich Polsce środowisk. Nie ma się co dziwić, że chcą dokonać w Polsce obalenia demokracji skoro utracili dojną krowę - miejsce grabieży Polaków na kwoty 5-10 mld złotych miesięcznie.

   Ci którzy poddają się tej manipulacji są na poziomie analfabetów z Egiptu. Arabską wiosnę też organizowały profesjonalne firmy. Scenariusz, hasła, plakaty - wszędzie te same, nawet tego nie ukrywali.

   Z Wiki:
   "Astroturfing, astroturf marketing – anglojęzyczny eufemizm służący do nazwania pozornie spontanicznych, obywatelskich organizacji czy inicjatyw podejmowanych w celu wyrażenia poparcia lub sprzeciwu dla idei, polityka, usługi, produktu czy wydarzenia. Kampania tego typu ma sprawiać wrażenie niezależnej reakcji społecznej, podczas gdy rzeczywista tożsamość jej inicjatora i jego intencje pozostają ukryte. Astroturf marketing nazywany jest czasami green marketingiem."
   • Gość: do AAA Re: Łańcuch Światła IP: *.adsl.inetia.pl 25.07.17, 11:30
    napisałeś, drogi kolego :"
    > Ci którzy poddają się tej manipulacji są na poziomie analfabetów z Egiptu."
    Czyżbyś do tej grupy zmanipulowanych ludzi zaliczał także Pana Prezydenta? Tego po tobie się nie spodziewałem. Dla mnie jest niekwestionowanym autorytetem więc mu wierzę, że wetując dwie ustawy- czyni dobrze.
    Zwłaszcza, że wdrożenie w życie tych ustaw dałoby niemal nieograniczoną władzę jednemu człowiekowi- Ministrowi Sprawiedliwości. Mając dyspozycyjna prokuraturę i uległe sądownictwo może każdego postawić w stan oskarżenia i zniszczyć. Premiera, prezydenta, prezesa i każdego z nas.
    I z takim pomysłem na władzę ci biedni zmanipulowani ludzie walczą na ulicach. A ty po latach będziesz się wstydził, że nie brałeś w tyn udziału.
    Tak jak dziś Kaczyński się wstydzi, że przespał ogłoszenie stanu wojennego
    • Gość: AAA Re: Łańcuch Światła IP: *.adsl.inetia.pl 25.07.17, 13:13
     Prezydent może się mylić. Może też ulegać naciskom - biorąc pod uwagę 40-minutową rozmowę z Merkel, dla której na pewno zdrowy wymiar sprawiedliwości w Polsce bardzo leży na sercu, hahahaha... Ci którzy w to wierzą, tak jak wierzą w komunistycznych liderów UE - to dopiero jest analfabetyzm.

     CZy Prezydent się mylił - czas pokaże. Skutkiem może być np. upadek rządu, przedterminowe wybory i ..... w najlepszym wypadku powrót do rządów obcej agentury i ograbiania Polaków na 5 - 10 mld złotych miesięcznie, w gorszym wariancie - chaos, destabilizacja (tak bardzo pożądana przez rosyjskie elyty) i w końcu status Ukrainy, czyli państw upadłego (w Moskwie i Berlinie zabrakło by szampana).

     A co do samych ustaw reformujących sądy - siejesz dezinformację (ustaw tych nie czytałeś). W żadnym wypadku minister sprawiedliwości nie miał by władzy nad sądami i nie naruszałby ich niezawisłości. Właśnie niezawisłość dopiero by powstała - powstałyby niezawisłe sądy służące Polakom, a nie post-stalinowskiej klice sędziowskiej i jej mocodawcom. No, ale to w konsekwencji mogłoby prowadzić do pełnej suwerenności Polski i jej szybkiego rozwoju - więc tak czy owak musiało być obalone.

     Co do protestujących - na pewno bym się w ten bezmyślny tłum nie wmieszał (wówczas bym dopiero miał traumę i do końca życia żałował). W tym tłumie nie ma prawie nikogo kto by wiedział przeciwko czemu protestuje. Zwykły spęd organizowany za wrogie Polsce pieniądze...wstyd, poruta i żenada...
     Dziś takie protestowanie nic nie kosztuje (nawet można zarobić) i nie wymaga żadnej, ale to żadnej odwagi - bo mamy przy obecnym rządzie całkowitą wolność manifestowania i wolność wypowiedzi. Za POprzedniej ekipy tak nie było. Wielu protestujących było terroryzowanych, szykanowanych, wylądowało w więzieniu.

     Więc to są protesty zorganizowane i skrojone w sam raz dla tchórzów, leni i analfabetów...jednym słowem dobry marketing.
     Ludzie ci są bezmyślnym mięskiem wykorzystywanym na własną zgubę, bo w celu obalenia polskiego rządu. Nie oszukujmy się - nie chodzi o żadną reformę sądownictwa, to tylko pretekst. Chodzi o rozwalenie państwa, o wybicie Polakom z główek aspiracji do suwerenności.
     Zresztą czas i tak pokaże, że mam rację...

     O protestowaniu mogę coś niecoś powiedzieć, bo ja to robiłem, kiedy to bardzo dużo kosztowało, nawet życie... więc nie rozśmieszaj mnie tymi dywagacjami o "wstydzie". Bądźmy poważni...
  • Gość: AAA Re: Co sie penerze POdpinasz POd AAA..?? IP: *.adsl.inetia.pl 25.07.17, 15:13
   Tchórze nie potrafią walczyć uczciwie, więc używają podłych POdstępnych metod, m.in. astroturfingu, który w państwach ze zdrowym systemem prawniczym jest zakazany, tak samo jak złodziejstwo, oszustwo, itd...

   Przez przypadek wszyscy analfabeci mają takie same świeczki, plakaciki... Nie POtrafią czytać więc tego obciachu nawet nie zauważyli... Dumnie wypinają twarze nie wiedząc jak się ośmieszają.

   Zabierzcie im te zabawki, bo sobie znowu krzywdę zrobią.

   Już kiedyś młodzi ludzie dali się obcym siłom zrobić, spodobało im się hasło "zabierz babci dowód", no i w nagrodę za bycie mięskiem pojechali na zmywak do Anglii.

   Ciekawe co teraz dostaną w nagrodę, pewnie płatne studia, płatne leczenie, obowiązkową pracę w każdą niedzielę (zwiększa pkb), POdwyższenie wieku emerytalnego, obniżenie minimalnej płacy (niech żyje POwolny rynek). Niewolnik w kraju kolonialnym musi znać swoje miejsce...

   A trzeba było uczyć się czytać...
   • snajper55 Re: Co sie penerze POdpinasz POd AAA..?? 31.07.17, 01:38
    Gość portalu: AAA napisał(a):

    > Tchórze nie potrafią walczyć uczciwie, więc używają podłych POdstępnych metod
    > m.in. astroturfingu, który w państwach ze zdrowym systemem prawniczym jest zaka
    > zany, tak samo jak złodziejstwo, oszustwo, itd...

    Masz na myśli pislamski astroturfingu?

    "W pewnym momencie na Twitterze wśród zwolenników PiS krążyć zaczęły wpisy, w których używano hasztagów #StopAstroTurfing lub #StopNGOSoros. Jak podaje press.pl powołując się na badania przeprowadzone przez Digital Forensic Research Lab, ta twitterowa kampania przeciwko rzekomemu astroturfingowi sama była niczym innym, jak właśnie modelowym przykładem takiego działania.

    Jak to możliwe? Mechanizm był prosty. Jedna grupa użytkowników Twittera ciągle zamieszczała wpisy używając tych samych haseł #StopAstroTurfing lub #StopNGOSoros, a następnie podawała sobie te wpisy nawzajem.

    Jak wynika z badania, w pewnym momencie 50 najbardziej aktywnych krytyków astroturfingu w Polsce publikowało tweety z tym hasztagiem ponad (!) 5,5 tysiąca razy. Według autorów raportu całą akcję przeprowadzono z użyciem botów.

    200 wpisów na minutę

    Wszystko udało się ustalić dzięki przebadaniu tysięcy twitterowych kont. Naukowcy z Digital Forensic Research Lab, którzy się tego podjęli, stwierdzili, że 22 i 23 lipca br. zamieszczono prawie 16 tys. tweetów z hashtagiem #StopAstroTurfing lub #StopNGOSoros łącznie z 2408 kont.

    Ich liczba najpierw powoli rosła, aż w pewnym momencie wystrzeliła do góry. Dokładnie 22 lipca po godzinie 21. W szczytowym momencie "prędkość ich zamieszczania wzrosła z trzech tweetów na minutę do ponad 200. Taka częstotliwość utrzymała się przez niecałą godzinę - od godz. 22 było to 100 tweetów na minutę, a o 24 spadła do 10 na minutę" - podaje press.pl, powołując się na wyniki badania. "

    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22147971,w-rzadowych-mediach-dziennikarze-uzywali-tego-slowa-jak-zaklecia.html#BoxNewsImg&a=66&c=96

    > Przez przypadek wszyscy analfabeci mają takie same świeczki, plakaciki...

    Nawet parasolki mieli takie same:

    v.wpimg.pl/NDcxNTI0Jy1MN2FiewU2cFJOYT1nRz5qExRhNWZWYS4THSl7egd-cVRXPiYmRCs3Fyc-NTlveHZWViQkLFc=/

    A tu "takie same" lampki:

    bi.gazeta.pl/im/fa/16/15/z22113274V,Lancuch-swiatla-pod-krakowskim-sadem.jpg
    d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/b1/a9/596dc27570e59_o,size,969x565,q,71,h,b2f849.jpg
    d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/a2/72/5974516a50094_o,size,969x565,q,71,h,c65197.jpg
    Tchórze nie potrafią walczyć uczciwie, więc używają podłych, podstępnych metod - przede wszystkim kłamstw (np. o tych samych lampkach) i oszczerstw (np. o astroturfingu). Ale prawda jak oliwa...

    S.
  • pijatyka Pora wznowić Spacery 30.07.21, 20:32

   - Nie po to w latach 80. walczyliśmy o wolność słowa, kolportowaliśmy codzienną prasę, by w tej chwili ludzie, którzy wtedy niby z nami szli ramię w ramię, odbierali nam to prawo do wywalczonej wolności słowa. Nie pozwolimy! - krzyczeli na placu Wolności poznaniacy w obronie TVN.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka