Dodaj do ulubionych

brawo min. Czarnek

05.08.22, 09:31
Jestem pod wrażeniem mądrości życiowej pana ministra Czarnka. Zachęcał niedawno do ograniczania jedzenia w sytuacji, gdy wszystko drożeje. I do odwiedzania znajomych w porze obiadowej.
Wczoraj przed obiadem trochę przypadkowo odwiedziliśmy dwa domy znajomych: w jednym zostaliśmy poczęstowani pysznym drugim śniadaniem, u drugich dostaliśmy słodkie ciasta do kawy.
Po przyjeździe do domu oboje z żoną zgodnie stwierdziliśmy że w taki upał obiadu jeść nie będziemy- tak jak radzi minister.
No i udało się. Zaoszczędziliśmy jeden obiad, właśnie zastanawiamy się, kogo dziś odwiedzić. Wpadłbym do kol. Smurfa ale nie znam adresu
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: brawo min. Czarnek 05.08.22, 12:14
   Na dwoje babka wróżyła, z jednej strony na ulicach obserwuję wypasione młode prosiaki płci żeńskiej, z drugiej wygasza mój płomień do namiętności, która ociera się o pedofilię..
   • renepoznan Re: brawo min. Czarnek 05.08.22, 15:58
    Fakt. Wróciłem z wakacji i lekkim szokiem był dla mnie widok dziewczyn i kobiet (na facetów nie patrzyłem - jestem normalny). Niemal wszystkie to kulki tłuszczu.
    • kiks4 Re: brawo min. Czarnek 05.08.22, 16:45
     Najgorsze w tym wszystkim jest samoakceptacja ocierająca się o dumę z nadwagi. Gdyby było inaczej nie chodziłyby te kulki w opiętych legginsach czy - teraz w pełni lata- w cienkich szortach.
     Niech ktoś im wyjaśni, że nadwaga to nie kwestia estetyczna. To prosta droga do chorób za kilka lat: cukrzyca, której delikwentka nie zauważy w porę, choroby stawów, deformacja kręgosłupa z bardzo przykrymi konsekwencjami na starość. Która zapewne nadejdzie o ile jednak ktoś w porę wykryje cukrzycę. Jeśli nie wykryje, to o kręgosłup można się nie martwić.
     • m-dyskretna Re: brawo min. Czarnek 05.08.22, 20:07
      To nie jest samoakceptacja, ale ciałopozytywność. Tak to się teraz nazywa. I mam dla was smutną wiadomość, z facetami wcale nie jest lepiej.
      • qwardian Re: brawo min. Czarnek 05.08.22, 20:31
       Forum Poznań jest zdrowe, każdy patrzy we właściwą stronę. Sporo racji jest w tym co Pani napisała..
      • renepoznan Re: brawo min. Czarnek 06.08.22, 12:36
       Pewnie masz rację. Ale chyba rozumiesz, że jako facet nie patrzyłem na facetów. ;)
       • m-dyskretna Re: brawo min. Czarnek 06.08.22, 14:29
        A ja tam czasami patrzę na kobiety. Porównawczo i wychodzi na to, że wcale nie jest ze mną źle (wcale się nie chwalę :) ).
        Zupełnie serio, będąc ostatnio nad jeziorem obserwowałam pewną rodzinkę. W pełni słońca siedziały dwie kobiety, jak się później okazało to były siostry. Była jeszcze ich matka, która pilnowała ich dzieci pluskających się w wodzie. Jedyną z normalną figurą była babcia, bo dzieci już miały lekką nadwagę (nie mam na myśli dziecięcej pulchności, ale nadwagę), a ich matki były zwyczajnie spore. Panie smażyły się na słońcu, skórę miały intensywnie czerwoną, smartfon w jednej rączce, do tego piwko i prędko pożerane czipsy. W pewnym momencie babcia zwróciła się do córki "a mówiłaś, że czipsy bierzesz dla dzieci". W odpowiedzi usłyszała, że jak coś zostanie, to będzie dla dzieci :) Jedyną aktywnością mam było przewracanie się z pleców na brzuch. żeby opalenizna była równa.
    • l.george.l Re: brawo min. Czarnek 05.08.22, 22:48
     Homofob.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka