Dodaj do ulubionych

"Bezpłatny Tygodnik Poznański" nie będzie zamk...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 19:29
Dobrze że bedzie sie ukazywał gdyz pokazuje szwindle i przekrety w naszym
miescie. Obiektywnie nieraz jest dosyc ordynarny i to wezcie redaktorzy pod
uwagę !!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: RAUBER ten brukowiec powinien paść :]] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 21:41
      Szkoda że nie upadnie :(
      • matkapoety Re: ten brukowiec powinien paść :]] 10.04.05, 21:45
        Chyba przydaje się jednak tygodnik, który pokazuje nasz Poznań inaczej niż
        reszta mediów. Może nie zawsze obiektywnie ale pokazuje różne punkty widzenia
        naszego grajdołka.
      • Gość: george Re: ten brukowiec powinien paść :]] IP: *.icpnet.pl 10.04.05, 21:46
        Też mi się wydawało, że to brukowiec, dopóki nie zacząłem go czytać. Teraz co
        czwartek biegnę do najbliższego sklepu po świeży numer. Moim zdaniem poziomem
        bije poznański dodatek "Gazety" na łeb na szyję.
        • Gość: umtere Poziomem...hehe A Konrad Napierala? IP: *.icpnet.pl 10.04.05, 21:49
          To nie ten co dunczykom? To nie ten co PKS...Ta gazeta jest wiarygodna.
          Elektromis.
          • Gość: POSEN Re: Poziomem...hehe A Konrad Napierala? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.05, 22:07
            Ta gazeta wydawana jest tylko poto aby zdobyc wladze w Poznaniu przez czerwona
            mafie Switalskiego ,Unie Pracy ,SLD,Ordynacka i innych przestepcow.Wiekszosc
            tekstow zawiera klamstwa i manipulacje ale nikt ich nie prostuje ,nikt nie
            skarzy do sadu bo kazdy wie kim jest SWitalski.A wszystko po to aby zamiast
            Starego Browaru,Kupca Poznanskiego ,Piotra i Pawla w calym miescie byly Zabki I
            biedronki Switalskiego.
            • Gość: O Informacja w GW spóźniona o 2 tygodnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 22:27
              O tym, że BTP jednak ocaleje wiadomo już od ponad 2 tyg. Wie o tym, w każdym
              razie, każda sprzedawczyni w Żabce. Więc nie wiem po co GW o tym pisze dopiero
              teraz skoro na naszym ukochanym forum była już o tym informacja. Obojętnie jak
              oceniać poziom gazety BTP jest potrzebne żeby taka gazeta isntniała.
              Przynajmniej jest opozycja w stos. do "prosamorządowych" Poznańskiej i
              G.Wyborczej i promarszałkowskiego Głosu Wlkp. BTP pisze o sprawach o jakich
              inne gazety boją się pisać, a często mają materiały, o których dziennikarze GW
              nawet nie słyszeli, bo są ciapciakami, a nie poznańskimi dziennikarzami -
              miłośnikami miasta.
            • Gość: agnieszka Re: Poziomem...hehe A Konrad Napierala? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 23:20
              Biedronki nie należą do Świtalskiego, dawno temu sprzedał je Geronimo Martins.
              Obecnie z sieci posiada tylko Żabka Polska SA.
            • Gość: agnieszka do Posen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 23:34
              Gość portalu: POSEN napisał(a):

              > Ta gazeta wydawana jest tylko poto aby zdobyc wladze w Poznaniu(...)

              Prawda. Taki ma cel i częściowo już go osiągnął.

              > Wiekszosc
              > tekstow zawiera klamstwa i manipulacje ale nikt ich nie prostuje ,

              Czyżby? Polemiki na łamach "BTP" są zamieszczane, przeprosiny również.

              nikt nie
              > skarzy do sadu bo kazdy wie kim jest SWitalski.

              Mylisz się, skarży i to nawet częściej niż myślisz, wystarczy sprawdzić ile
              procesów toczy się przeciwko "BTP". Owszem poznaniacy pamiętają aferę
              Elektromisu i też wiedzą, że nigdy nie został postawiony w stan oskarżenia.
              Współdziałacze dostali wyroki w zawiasach.
    • Gość: Marek Re: "Bezpłatny Tygodnik Poznański" nie będzie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.05, 09:20
      I dobrze.Jest dziwny,antygrobelniakowski. Od czasu do czasu pzynosi ciekawe
      informacje.Jak wysyłać do niego listy,a szczególnie do p.Napierały (to ten z KW
      i od telewizji?)to jak grochem o ścianę.Ale warto mieć różne punkty widzenia.U
      mnie był w niedzielę,chyba że "zbieracze" rozgłabali.Brali po -dziesiąt
      egzemplarzy.Mam nadzieję,że zanim oddali na makulaturę,to zapoznali się z
      treścią.
    • Gość: primo Re: "Bezpłatny Tygodnik Poznański" nie będzie za IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 17.04.05, 17:22
      BTP pelni taka role jak program Uwaga na TVN... NA 1 rzut oka sensacja,ale jak
      sie zaglebi czlowiek, to jest to dobry kawalek dziennikarstwa sledczego.
      To jedyne pismo ktore pisze kompletnie o poznanskich aferach, zwl z tej
      bandyckiej ekipy Grobelnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka