Gość: Piero IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 19:29 Dobrze że bedzie sie ukazywał gdyz pokazuje szwindle i przekrety w naszym miescie. Obiektywnie nieraz jest dosyc ordynarny i to wezcie redaktorzy pod uwagę !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: RAUBER ten brukowiec powinien paść :]] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 21:41 Szkoda że nie upadnie :( Odpowiedz Link Zgłoś
matkapoety Re: ten brukowiec powinien paść :]] 10.04.05, 21:45 Chyba przydaje się jednak tygodnik, który pokazuje nasz Poznań inaczej niż reszta mediów. Może nie zawsze obiektywnie ale pokazuje różne punkty widzenia naszego grajdołka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: george Re: ten brukowiec powinien paść :]] IP: *.icpnet.pl 10.04.05, 21:46 Też mi się wydawało, że to brukowiec, dopóki nie zacząłem go czytać. Teraz co czwartek biegnę do najbliższego sklepu po świeży numer. Moim zdaniem poziomem bije poznański dodatek "Gazety" na łeb na szyję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: umtere Poziomem...hehe A Konrad Napierala? IP: *.icpnet.pl 10.04.05, 21:49 To nie ten co dunczykom? To nie ten co PKS...Ta gazeta jest wiarygodna. Elektromis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POSEN Re: Poziomem...hehe A Konrad Napierala? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.05, 22:07 Ta gazeta wydawana jest tylko poto aby zdobyc wladze w Poznaniu przez czerwona mafie Switalskiego ,Unie Pracy ,SLD,Ordynacka i innych przestepcow.Wiekszosc tekstow zawiera klamstwa i manipulacje ale nikt ich nie prostuje ,nikt nie skarzy do sadu bo kazdy wie kim jest SWitalski.A wszystko po to aby zamiast Starego Browaru,Kupca Poznanskiego ,Piotra i Pawla w calym miescie byly Zabki I biedronki Switalskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O Informacja w GW spóźniona o 2 tygodnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 22:27 O tym, że BTP jednak ocaleje wiadomo już od ponad 2 tyg. Wie o tym, w każdym razie, każda sprzedawczyni w Żabce. Więc nie wiem po co GW o tym pisze dopiero teraz skoro na naszym ukochanym forum była już o tym informacja. Obojętnie jak oceniać poziom gazety BTP jest potrzebne żeby taka gazeta isntniała. Przynajmniej jest opozycja w stos. do "prosamorządowych" Poznańskiej i G.Wyborczej i promarszałkowskiego Głosu Wlkp. BTP pisze o sprawach o jakich inne gazety boją się pisać, a często mają materiały, o których dziennikarze GW nawet nie słyszeli, bo są ciapciakami, a nie poznańskimi dziennikarzami - miłośnikami miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka Re: Poziomem...hehe A Konrad Napierala? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 23:20 Biedronki nie należą do Świtalskiego, dawno temu sprzedał je Geronimo Martins. Obecnie z sieci posiada tylko Żabka Polska SA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka do Posen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 23:34 Gość portalu: POSEN napisał(a): > Ta gazeta wydawana jest tylko poto aby zdobyc wladze w Poznaniu(...) Prawda. Taki ma cel i częściowo już go osiągnął. > Wiekszosc > tekstow zawiera klamstwa i manipulacje ale nikt ich nie prostuje , Czyżby? Polemiki na łamach "BTP" są zamieszczane, przeprosiny również. nikt nie > skarzy do sadu bo kazdy wie kim jest SWitalski. Mylisz się, skarży i to nawet częściej niż myślisz, wystarczy sprawdzić ile procesów toczy się przeciwko "BTP". Owszem poznaniacy pamiętają aferę Elektromisu i też wiedzą, że nigdy nie został postawiony w stan oskarżenia. Współdziałacze dostali wyroki w zawiasach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: "Bezpłatny Tygodnik Poznański" nie będzie za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.05, 09:20 I dobrze.Jest dziwny,antygrobelniakowski. Od czasu do czasu pzynosi ciekawe informacje.Jak wysyłać do niego listy,a szczególnie do p.Napierały (to ten z KW i od telewizji?)to jak grochem o ścianę.Ale warto mieć różne punkty widzenia.U mnie był w niedzielę,chyba że "zbieracze" rozgłabali.Brali po -dziesiąt egzemplarzy.Mam nadzieję,że zanim oddali na makulaturę,to zapoznali się z treścią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: primo Re: "Bezpłatny Tygodnik Poznański" nie będzie za IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 17.04.05, 17:22 BTP pelni taka role jak program Uwaga na TVN... NA 1 rzut oka sensacja,ale jak sie zaglebi czlowiek, to jest to dobry kawalek dziennikarstwa sledczego. To jedyne pismo ktore pisze kompletnie o poznanskich aferach, zwl z tej bandyckiej ekipy Grobelnego. Odpowiedz Link Zgłoś