Gość: M. IP: *.stihl.pl 27.04.05, 14:05 Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie w Poznaniu można nabyć zaproszenia na ślub w przystępnej cenie? Chodzi mi o zaproszenia drukowane lub robione ręcznie. Z góry dziękuję za pomoc! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ola Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.crowley.pl 27.04.05, 14:57 jak chcesz ładnie i w dobrej cenie to polecam www.camomille.pl/ pani jest z Wolsztyna zdaje sie, jest to jakieś 60 km od POznania gdybys miała po drodze. nie kupowalam ale widzialam zyczenia bozonarodzeniowe- sliczne były. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.crowley.pl 27.04.05, 15:33 sama wlasnie weszlam na str ktora podalam, pani chyba sie przeprowadzila bo jest teraz krakowski adres. jesli chcesz koniecznie zaproszenia z Pń to popytaj na forum slubnym Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Zaproszenia ślubne (?) 27.04.05, 15:27 najtaniej wyjdzie, jeśli kupicie ładny papier (o wyżeszj gramaturze) i wydrukujecie we wlasnym akresie. można je tez obwiązać, udekorować wstążką w kolerze Twoej sukni i gotowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.crowley.pl 27.04.05, 15:34 U mnie większość koleżanek dodawała do ww jeszcze półprzezroczysty kawałek pergaminu z nadrukiem, przykrywający treść zaproszeń. Później dziurkacz i przewiązanie obu kartek kokardką z tasiemki i ew. sztuczny kwiatuszek. Trochę pracy przy tym jest! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.stihl.pl 28.04.05, 09:13 Wielkie dzięki za podpowiedzi! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
drhuckenbush Re: Zaproszenia ślubne (?) 03.05.05, 00:59 To ja dorzuce, ze na Krakowskiej jest sklep gdzie jest spory wybor roznego rodzaju papierow - rozne kolory, gramatury, faktury itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc z Poznania Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.devs.futuro.pl 28.04.05, 09:39 Ja Ci moge polecic firme www.rozwazneiromantyczne.pl Maja w ofercie przepiekne zaproszenia-wszytskie robione recznie!!! POzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: Zaproszenia ślubne (?) 28.04.05, 09:39 Ja wykonuje kartki ręcznie robione, chętnie pomogę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.stihl.pl 28.04.05, 10:43 Proszę o jakieś namiary, abym mogła się z Tobą skontaktować. Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: Zaproszenia ślubne (?) 28.04.05, 16:44 możesz napisać na maila gazetowego:) PS. moderatora proszę o usunięcie poniższych wypowiedzi spamera vikki Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: Zaproszenia ślubne (?) 28.04.05, 17:09 i co ??? wydaje ci sie,ze moj post został usuniety bo ty napisalas ze tak chcesz?! gdyby nie ten czerwony kosz na ktory tak uparcie klikasz to post by zostal Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: Zaproszenia ślubne (?) 28.04.05, 17:15 jestes nienormalna i dopilnuje tego by cie zablokowali Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: Zaproszenia ślubne (?) 28.04.05, 17:26 caprice83 napisała: > jestes nienormalna ### ałaaaaaa, to bolało i dopilnuje tego by cie zablokowali ### pilnuj lepiej swojego nosa Odpowiedz Link Zgłoś
edziunia Re: VIKKA i Caprice 29.04.05, 12:54 Ależ V.i.K.K.a myślisz, że trafisz do caprice? Ona jest strasznie ślepa na argumenty- niestety. Przecież pół forum gazety się z niej smieje! Jak czyta się jej posty, to czlowiek się zastanawia, jak Ona może coś takiego wymyslic. I strasznie się odsłania. Ale chamstwem raczej nie sprawimy, że coś zrozumie, predzej ironią. Caprice- Ty myśl lepiej dziewczyno co piszesz i nie rzucaj gróźb pod adresem ludzi, którzy maja prawo komentować Twoje posty! Co byś powiedziała na to, jakbym napisała, że dopilnuje tego by Cie zablokowali, bo szerzysz nienawiść do miesożerców co? Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 [...] 29.04.05, 19:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
edziunia Re: VIKKA i Caprice 29.04.05, 19:52 Masz racje Caprice, vikka robi to dosyć brzydko, odnosi sie do Ciebie a nie Twoich poglądów to fakt. Lecz kometarz, że postarasz się ją zablokowac, jest pokazaniem swojej slabości. Trudno mi natomiast Caprice zrozumieć Twoje argumenty. Nazywasz mnie wielkrotnie mordercą- bo jem mieso. Gdybym ja Cie nazwała morderczynią, gdybyś usuneła ciąze- stwierdziłabyś, że Cie obraziłam. Tego nie rozumiem. Dla Ciebie wszyscy miesożercy to ludzie drugiej kategorii, podobnie jak starsi. Po prostu dzielisz ludzi na pewne kategrie i je różnicujesz. I niestety nie potrafisz przyznać, że nie masz racji. I tego w Twoich postach nie rozumiem, dlatego też napisałam, że do Ciebie niewiele trafia. Nie chciałam Cie Caprice obrazić, chciałam tylko zwrócic Twoją uwagę, że być może w Tobie/Twoich postach jest przyczyna niektorych nieprzychylnych postów. Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: VIKKA i Caprice 30.04.05, 10:39 > Masz racje Caprice, vikka robi to dosyć brzydko, odnosi sie do Ciebie a nie > Twoich poglądów to fakt. nareszcie to zauważyłas, bo po twoim pierwszym poście miałam wrażenie że to ja ją obrażam, tymczasem ja w ogóle nie odpisuje na jej posty bo ta osoba mi nie odpowiada. > Lecz kometarz, że postarasz się ją zablokowac, jest pokazaniem swojej slabości. być może wg ciebie to słabosc, ja po prostu chce sobie wejść na forum i podyskutować z ludzmi na jakiś ciekawy temat czy sie wypowiedziec, zgodnie z netykietą, nie obrazając nikogo tylko dyskutując na temat poglądów. > Trudno mi natomiast Caprice zrozumieć Twoje argumenty. a mi trudno w niektorych sprawach zrozumiec twoje, ale w koncu kazdy człowiek jest inny i kazdy ma inne zdanie, do ktorego ma prawo. > Nazywasz mnie wielkrotnie mordercą- bo jem mieso. Gdybym ja Cie nazwała > morderczynią, gdybyś usuneła ciąze- stwierdziłabyś, że Cie obraziłam. Tego nie > rozumiem. szczerze to ja bym sie chyba nie obraziła, bo jesli masz pewne zasady a ja moje poglady sa z nimi niezgodne to rzeczywiscie dla ciebie jestem morderca. ja siebie tak nie widze bo ja nie uwazam zeby do 3 msc w brzuchu matki był człowiek, tam sie dopiero tworzy człowiek, ale dopóki on nie ma mozgu to dla mnie on nic nie czuje. tymczasem dla mnie ty zabijasz istoty ktor maja mozg i ktore czuja i cierpia, dlatego dla mnie jestes morderca, tymczasem dla innego miesozercy nie bedziesz nim, bo macie inne poglady, do ktorych jak juz napisalam macie prawo. > Dla Ciebie wszyscy miesożercy to ludzie drugiej kategorii, podobnie jak starsi. > Po prostu dzielisz ludzi na pewne kategrie i je różnicujesz. nieprawda, nie zapominaj ze moj chłopak, rodzina i wiekszosc znajomych to miesozercy. ja ich nie popieram, ale na pewno nie sa to dla mnie ludzie gorszej kategorii, nigdy nie okazałam zadnemu miesozercy ktory chce normalnie pogadac o zaletach i wadach, bo takie tez sa, wegetarianizmu ze on jest gorszy. ale jak mam rozmawiac z kims kto chyba nie skonczyl biologi i wmawia mi ze jak nie bedziemy zabijac zwierzat to one sie tak rozmnoza ze bedzie ich za duzo, przeciez ten człowiek nie wie nic o ewolucji, o tym jaka w przyrodzie jest rownowaga, ze praktycznie człowiek jest niepotrzebny. przy okazji chcialam zauwazyc ze ludzie to tez zwierzeta i ze chyba rozmnazaja sie najszybciej ze wszystkich zwierzat, to co, tez mamy sie nazwajem zabijac? owszem ja sobie mysle ze taki ktos jest dziwny bo nie rozumiem jak mozna zabic zywa myslaca (a wiec z mozgiem) istote, eksperymentowac na niej, sprawiac jej cierpienie, gdy ona ani jej gatunek nie ma z tego zadnych korzysci. ale tylko tyle, no i mam jeszcze nadzieje ze kiedys tak jak teraz powstaja przedszkola i szkoły wege to powstana osiedla czy nawet miasta wege, choc wiem ze to baaaaardzo odległa przyszłość. A starsze osoby... mozna oczywiscie nazwac do dyskryminacja, ale przeciez ja nie chce im ograniczyc dostepu do lekarza tylko zarezerwowac te dwie poranne godziny tylko dla ludzi pracujacych,ktorzy w ciagu dnia pracuja, a ludzie starsi i tak siedza w domach. Jeśli dla ciebie to dyskryminacja to wiedz ze dla mnie dyskryminacja jest becikowe, jest, a właściwie chyba byłlo bo nie wiem jak jest teraz, dawanie bonusowych punktów niepełnosprawnym na egzaminach do liceum. > dlatego też napisałam, że do Ciebie niewiele trafia. teoretycznie mogłabym napisac to samo, moje argumenty nie trafiaja do ciebie, ale zwykle tak jest ze jak mamy juz wyrobione zdaie na cos to zadko chcemy je zmienic, nawet jak sie myslimy, a poniewaz zadko widzimy ze sie mylimy to tym bardziej nie chcemy tego zdania zmienic. ja moge pogadac, przedstawic swoje argumenty, odpowiedziec na kontrargumenty, ale jesli one mnie nie przekonaja dostatecznie, jesli nie zasieja choc nuty watpliwosci to bede trwac przy swoim. > Nie chciałam Cie Caprice obrazić, chciałam tylko zwrócic Twoją uwagę, że być > może w Tobie/Twoich postach jest przyczyna niektorych nieprzychylnych postów. Wiem ze mam czasem kontrowersyjne zdanie, ale niech ludzie atakuja to zdanie, ten poglad a nie mnie, bo jesli ktos atakuje mnie to jak juz powiedzialam postaram sie to zwalczyc, bo to w koncu ustanowiono w netykiecie ze osoby nagminnie naruszajace regulamin beda blokowane, by mozna sie jakos bronic przed pewnymi osobami. Zresztą prosze pamietac, ze kilka tysziecy osob w polsce jest wege, nie tylko ja, co bedziemy mieli okazje zobaczyc na tym tygodniu wege, ze rowniez nie tylko ja a ponad 40% polakow popiera aborcje i eutanazje (od razu tez tu dodam dla georga, ze ja do hospicjum bym nie trafiła, bo gdybym była na starosc sama, gdyby moj chłopak umarł pierwszy, to ja nie chciałabym dłuzej wegetowac tylko chciałabym jak najszybciej dołączyc do niego w nowym wcieleniu i poprosiłabym o eutanazję), ze na swiecie sa miliony ekologow, ktorzy walcza o to by ie zabijac zwierzat, a wiec rowniez nie tylko ja. A swoje zdanie trzeba przedstawiac, by widac było jaka jest roznorodnosc pogladow i by mozna zawczasu zabobiegac ewentualnym konfliktom. Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a [...] 02.05.05, 20:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a caprice, głupku!!!!!!!!!! przepisz 100x 02.05.05, 20:29 caprice83 napisała: > ale zwykle tak jest ze jak mamy juz wyrobione zdaie na cos to zadko chcemy je > zmienic, nawet jak sie myslimy, a poniewaz zadko widzimy ze sie mylimy to tym ### RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO RZADKO Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a [...] 02.05.05, 20:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: VIKKA i Caprice 02.05.05, 20:34 caprice83 napisała: > mysle ze taki ktos jest dziwny bo nie rozumiem jak mozna zabic zywa myslaca (a > wiec z mozgiem) ### to ze ma mózg, nie znazcy, ze mysli, co najwyzej ma instynkt btw ty tez masz mózg, ale chyba nie myslisz Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: VIKKA i Caprice 02.05.05, 20:37 caprice83 napisała: > ją obrażam, tymczasem ja w ogóle nie odpisuje na jej posty bo ta osoba mi nie > odpowiada. ### nie odpowiadam ci bo rozmowa z toba nie ma sensu Odpowiedz Link Zgłoś
drhuckenbush Re: VIKKA i Caprice 03.05.05, 01:28 caprice83 napisała: > być może wg ciebie to słabosc, ja po prostu chce sobie wejść na forum i > podyskutować z ludzmi na jakiś ciekawy temat czy sie wypowiedziec, zgodnie z > netykietą, nie obrazając nikogo tylko dyskutując na temat poglądów. Zgodnie z netykieta? Wiele razy obrazalas tutaj ludzi, mnie rowniez. A i gdybys byla taka swieta, za jaka sie uwazasz, to by Ci Blazej postu nie usunal... > a mi trudno w niektorych sprawach zrozumiec twoje, ale w koncu kazdy człowiek > jest inny i kazdy ma inne zdanie, do ktorego ma prawo. > Wiadomo. Masz tez prawo uparcie uwazac, ze 2+2=5, ale wtedy bede sie smiac i mowic ze jestes glupia. Pewne fakty sa obiektywne i trudno uparcie mowic, ze jest inaczej. > ja > siebie tak nie widze bo ja nie uwazam zeby do 3 msc w brzuchu matki był > człowiek, Taaak? To ciekawe, ze jak to "cos" dasz do badania genetycznego, to jednoznacznie zostanie stwierdzone, iz jest to CZLOWIEK. Nawet, jesli bedzie to dopiero zygota, to genetyk potwierdzi, iz jest to CZLOWIEK. > tam sie dopiero tworzy człowiek, ale dopóki on nie ma mozgu to dla > mnie on nic nie czuje. To osoby sparalizowane, ktore nic nie czuja nalezy zabic? Osobe, ktora jest tzw warzywem nalezy nakarmic cyjankiem? > tymczasem dla mnie ty zabijasz istoty ktor maja mozg i > ktore czuja i cierpia, dlatego dla mnie jestes morderca, A czy np uwazasz, ze tygrys jest morderca? Ze pies jest morderca? Ze kot jest morderca? Ze kura jest morderca? Ze jez jest morderca? Bo jesli oni nie sa, to czemu ludzi uwazasz za mordercow? To Pan Bog/matka natura (zalezy w co kto wierzy) umiescila nas w tym miejscu lancucha pokarmowego. By zjadamy warzywa, owoce, ale takze swinie, krowy, kury, dziki, sarny itd. Nas z kolei zjedza w trumnie robale, chyba, ze ktos zginie w dzikim obszarze, to drapiezniki... Kazdy ma swoje miejsce w lancuchu pokarmowym. > ale jak > mam rozmawiac z kims kto chyba nie skonczyl biologi i wmawia mi ze jak nie > bedziemy zabijac zwierzat to one sie tak rozmnoza ze bedzie ich za duzo, Pijesz do mnie w tym momencie. Owszem, biologii nie skonczylem, ale z wieloma biologami o tym dyskutowalem, a i wiele ksiazek na ten temat czytalem. Poza tym jako dosc swiezy mysliwy, a stary obserwator przyrpdy swoje zdazylem zauwazyc. Mow sobie co chcesz, ale sa pewne fakty. Nie bedziemy zabijac lisow? Zgina kroliki, zajace i inna drobna zwierzyna, a w miastach rozszerzy sie wscieklizna. To sa skomplikowane mechanizmy. Zostaly ulozone w sposob doskonaly - uwzgledniajac w tych mechanizmach rowniez dzialanie czlowieka. Zwierzeta lesne wyrzadzaja szkody u gospodarzy, itd. We wschodniej Polsce populacja wilka zostala uratowana wlasnie dzieki mysliwym. > przeciez ten człowiek nie wie nic o ewolucji, o tym jaka w przyrodzie jest > rownowaga, Wiem i to bardzo duzo. Uczylem sie tego m. in. podczas wykladow dla przyszlych mysliwych. Wyklady byly prowadzone przez doswiadczonych wykladowcow z Akademii Rolniczej i jakos zaden z nich nie mial takieog zdania jak Ty, ze natura sobie poradzi bez czlowieka. Gdyby ewolucja poszla w takim kierunku o jakim mowisz, to budowa czlowieka (zwlaszcza ukladu pokarmowego) bylaby przystosowana do jedzenia warzyw, owocow itd. Porownaj sobie uklad pokarmowy krowy, krolika z ukladem pokarmowym czlowieka - sa zupelnie inne! > ze praktycznie człowiek jest niepotrzebny. Niepotrzebne gatunki sie dlugo w przyrodzie nei utrzymuja. > przy okazji chcialam > zauwazyc ze ludzie to tez zwierzeta i ze chyba rozmnazaja sie najszybciej ze > wszystkich zwierzat, Wlasnie, ze nie. Proponuje poczytac jakies ksiazki o biologii zwierzat. > to co, tez mamy sie nazwajem zabijac? Ty wlasnie to proponujesz. Zreszta, jakby nie patrzec - ludzie codziennie sie zabijaja. > owszem ja sobie > mysle ze taki ktos jest dziwny bo nie rozumiem jak mozna zabic zywa myslaca (a > wiec z mozgiem) istote, Myslaca? To juz jest dorabianie ideologii do swojej teorii... > eksperymentowac na niej, sprawiac jej cierpienie, Temu tez jestem przeciwny. Dlatego bardzo lubie dziczyzne, bo wtedy wiem, ze zwierzyna nie cierpiala przed smiercia. > gdy > ona ani jej gatunek nie ma z tego zadnych korzysci. Ale przyroda ma. > jeszcze nadzieje ze kiedys tak jak teraz powstaja przedszkola i szkoły ???? No nie powiesz mi, ze takie cos istnieje???? To jest bulwersujace! > A starsze osoby... mozna oczywiscie nazwac do dyskryminacja, ale > przeciez ja nie chce im ograniczyc dostepu do lekarza tylko zarezerwowac te > dwie poranne godziny tylko dla ludzi pracujacych,ktorzy w ciagu dnia pracuja, a > > ludzie starsi i tak siedza w domach. Trudno generalizowac. Sa ludzie, ktorzy caly czas uczciwie placili na sluzbe zdrowia, z ktorej nie korzystali. Na stare lata choruja i ku..kie rzady prowadza do tego, ze ludzie ci nie moga teraz skorzystac z pomocy, ktora im sie nalezy. Sa tez niestety tacy, ktorzy przychodza do lekarza z nudow. Mnie natomiast cisnienie skacze, jak chce bez kolejki wejsc do lekarza (a mam do tego prawo) i mi pol kolejki starych babc zaczyna pie***lic, ze z jakiej niby racji, ze oni tez by tak chcieli. > Jeśli dla ciebie to dyskryminacja to wiedz > > ze dla mnie dyskryminacja jest becikowe, Ja uwazam, ze jest konieczne. Tak jak generalnie uwazam, ze wszelkie zasilki sa zle, tak tu mam inne zdanie. W Polsce mamy ujemny przyrost naturalny. Panny zabijaja swoje dzieci, inne nie chca zajsc w ciaze, bo kariera wazniejsza. Niektorzy zas nie chca miec dzieci, bo ich na to nie stac. I to wlasnie tych chce panstwo zachecic, zeby dbali o Polske, by nie spadala u nas liczba ludnosci. > jest, a właściwie chyba byłlo bo nie > wiem jak jest teraz, dawanie bonusowych punktów niepełnosprawnym na egzaminach > do liceum. > Tak samo jak dawanie dla obcokrajowcow. > Wiem ze mam czasem kontrowersyjne zdanie, ale niech ludzie atakuja to zdanie, > osob w polsce jest wege, nie tylko ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Naucz sie, ze Polska sie pisze z wielkiej litery. Moze nie jest to idealny kraj, ale jest to w koncu nasza Ojczyzna i pewien szacunek sie nalezy. > tylko ja a ponad 40% polakow popiera aborcje i eutanazje Bzdura i klamstwo. Ponad polowa osob jest przeciwna mordowania dzieci nienarodzonych. Z pozostalych 45% znaczna czesc to ludzie, ktorym nie robi to roznicy. Ale zauwazylem, ze feministki lubia naginac statystyke. Jest ich malo, ale krzycza tyle, zeby inni mysleli, ze jest ich duzo. Podobnie liczba nielegalnych aborcji dokonywanych w ciagu roku. Te cyfry, ktore rzucacie sa z ksiezyca wziete. Kazdy zdrowo myslacy i umiejacy liczyc od razu zauwazy, ze jest to wielka sciema. > poprosiłabym o eutanazję), A tego nie moge zupelnie zrozumiec. Dla mnie eutanazja to pilatowe umywanie rak, tchorzostwo. Chcesz ze soba skonczyc? Skocz z 20 pietra, daj ze w zyle sloty strzal, lyknij cyjanek. Ale po cholere mieszac w to lekarzy, ktorzy by mieli Ciebie mordowac? Chcesz ze soba skonczyc - to miej odwage i zrob to sama, a nie pros o to innych! Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: VIKKA i Caprice 29.04.05, 21:47 caprice83 napisała: > nie no ty też zwariowałaś, to przepraszam to moja wina że ona mnie obraża? ### jak ona? dla ciebie pani Vikka > ona nie komentuje moich poglądów, kiedy to zrozumiesz, przeczytaj sobie jej > posty wobec moich to zobaczysz ze tam nie ma słowa o pogladzie ktory ja > wyraziłam, tam sa wyzwiska, wulgaryzmy i złosliwosci, to nie jest komentarz do ### tam jest to na co zasłuzylas > postów tylko do mojej osoby, a to jest zakazane przez netykiete jesli obraza ta > ### tylko sie nie połacz z tego powodu > osobe, a mnie to na pewno obraza. nie rzucam tez gróźb, tylko informuje ze za > uporczywe napastowanie innej osoby w sposob obrazliwy grozi zablokowanie. ### ja ciebie napastuję?! a fujjjjjjjjjj ale kto mnie zablokuje??? ty???? hehehehehehehehehehe > przejrzyj sobie posty z okresu jakiegos miesiaca-dwoch, od kiedy skrytykowałam > ja w poscie o pizzy i roznym stosunku do ludzi popełniajacych błedy > ortograficzne i chyba w jeszcze jednym, od tego momentu ona podpisuje sie pod ### pod takimi bzdurami jak wypisujesz nikt normalny sie nie podpisze > kazdym moim postem i mnie obraza, bo jest złosliwa i niedorozwinięta umysłowo, ### ja bym to nazwała raczej wyrazaniem mojej opinii na temat czegoś(w tym wypadku na temat ciebie) uwazasz, ze jestem złosliwa? gdzieżbym śmiała byc złosliwa w stosunku do takiej osobistosci jaka ty jestes a niedorozwinieta jestes ty i DOBRZE O TYM WIESZ-zreszta nie tylko ty Odpowiedz Link Zgłoś
drhuckenbush Re: Zaproszenia ślubne (?) 03.05.05, 01:01 caprice83 napisała: > jestes nienormalna i dopilnuje tego by cie zablokowali ROTFL. Nie zwyklem tak mowic, ale dobra rada: nie pal tyle :) Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a [...] 28.04.05, 13:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a Re: Zaproszenia ślubne (?) 28.04.05, 13:29 to do caprice oczywiscie bylo Odpowiedz Link Zgłoś
v.i.k.k.a [...] 28.04.05, 17:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewcia Ratujmy vikkę! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.05, 23:07 To jest wzorcowy pokaz "kultury" niejakiej vikki! Ale nie dam się załamać rozległością jest nizin intelektualnych. Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa i możecie tej dziewczynie poradzić? Bez niego nie da rady normalnie funkcjonować.A dziewczyny szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurEwcia Re: Ratujmy vikkę! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 17:15 nie masz szans Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anita Re: Zaproszenia ślubne (?) IP: *.pk.edu.pl 20.05.05, 00:29 Witam Wykonuję bardzo elegancie zaproszenia - gotowe do wręcznienia (Z nadrukiem nazwik gości) w cenie 2.5zl Zobacz i oceń :) www.allegro.pl/show_item.php?item=51916534 Odpowiedz Link Zgłoś