Gość: Elka IP: 81.210.118.* 25.07.05, 14:09 Cześć!Czy ktoś wie gdzie w Poznaniu można pobawić się i pośpiewać w klubie z karaoke?Z góry dziękuję za odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: michał Re: KARAOKE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 15:33 Więc; sobota Sąsiedzi na Libelta, w czwartek Etiuda na Woźnej i Zielona Plaża nad Wartą, jest jeszcze w Niagarze... i na tym moja wiedza się kończy. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
monika4491 Re: KARAOKE 25.08.05, 16:12 w klepsydrze jest karaoke chyba od czwartku do soboty, ale takie troskze kiczowate, tzn mi sie nie podoba:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ****************** Re: KARAOKE IP: *.icpnet.pl 18.08.05, 18:24 W Klepsydrze jest bardzo sympatyczne karaoke...chyba nawet codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
akabe Re: KARAOKE 01.09.05, 07:39 W czwartki w Zapiecku za zburzonym kinem Bałtyk,nie pamiętam nazwy ulicy niestety. Knajpa na rogu się znajduje, naprzeciwko poznańskiego WTC. Odpowiedz Link Zgłoś
violcia83 Re: KARAOKE 01.09.05, 16:11 w samych swoich na starym ale nie wiem czy codziennie czy jak Odpowiedz Link Zgłoś