IP: 81.210.118.* 25.07.05, 14:09
Cześć!Czy ktoś wie gdzie w Poznaniu można pobawić się i pośpiewać w klubie z
karaoke?Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: michał Re: KARAOKE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.05, 15:33
      Więc; sobota Sąsiedzi na Libelta, w czwartek Etiuda na Woźnej i Zielona Plaża
      nad Wartą, jest jeszcze w Niagarze... i na tym moja wiedza się kończy. Pzdr
      • monika4491 Re: KARAOKE 25.08.05, 16:12
        w klepsydrze jest karaoke chyba od czwartku do soboty, ale takie troskze
        kiczowate, tzn mi sie nie podoba:)
    • Gość: ****************** Re: KARAOKE IP: *.icpnet.pl 18.08.05, 18:24
      W Klepsydrze jest bardzo sympatyczne karaoke...chyba nawet codziennie.
    • agnissa Re: KARAOKE 30.08.05, 00:55
      wtorek Dom Wikingów na Starym:)
    • akabe Re: KARAOKE 01.09.05, 07:39
      W czwartki w Zapiecku za zburzonym kinem Bałtyk,nie pamiętam nazwy ulicy niestety. Knajpa na rogu się znajduje, naprzeciwko poznańskiego WTC.
      • violcia83 Re: KARAOKE 01.09.05, 16:11
        w samych swoich na starym ale nie wiem czy codziennie czy jak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka