Dodaj do ulubionych

Praca w LESZNIE

09.09.05, 15:51
Pilnie zatrudnie osoby z aktualnymi ksiazeczkami zdrowia do pracy kilka
godzin w miesiacu przy wykladaniu towaru w sklepach Intermarche.Zgłoszenia
prosze kierowac na mail merchandising@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: tomaszwaski@o2.pl Re: Praca w LESZNIE IP: 80.48.189.* 20.09.05, 09:33
      jestem zainteresowany pracą prosze o wiecej informacji tomasz wschowa.kontakt
      ze mną 502-547-695.
    • Gość: Asia Re: Praca w LESZNIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 21:30
      Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej an temat tej pracy. Czy jeste jescze
      aktualna. Moj mail: aski0127@interia.pl Dziekuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka