Dodaj do ulubionych

Jakie ma być centrum Poznania?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 18:24
Osobiście uważam, że plan ze 100 m wieżowcami jest dobry (oczywiście nie
wszystkie biurowce w tym miejscu muszą mieć 100 m, ale powinny mieć minimum
50 m). Teren pod wieżowce powinien być ograniczony: z jednej strony dworcem
PKP (najlepeij wyrzucić go na Górczyn albo na Franowo, ale o tym za chwilę),
z drugirj strony Mostem Dworcowym (po drugiej stronie, obok Delty też powinny
być wieżowce, ale najwyżej o 10, 20 m wyższe od Delty), z trzeciej strony ul.
Przemysłową, a z czwartej strony nową ulicą łączącą ul. Gąsiorowskich z
Niedziałkowskiego albo z ul. Św. Czesława. Wzdłuż tej nowej ulicy powinien
się rozciągać park (szerokości 50 - 100 m). Za parkiem (idziemy cały czas "w
głąb" Wildy) powinna być także ulica (ale nie szybkiego ruchu). Za tą ulicą
powinny być bloki mieszkalne i żadnych centrów handlowych!!! Ale, żeby
ludziom żyło się tam spokojniej jak już pisałem należałoby wywalić dworzec
PKP, a na miejscu torów kolejowych mniej więcej od stadionu PKP Lech powinno
się zbudować dwupasmową ulicę (przebiegającą na miejscu dzisiejszych torów)
łączącą ulicę będącą przedłużeniem Wspólnej i Dalekiej z ul. Księcia Mieszka
I (dzięki temu odblokowałoby się trochę Głogowską, Roosevelta, 28 Czerwca
1956 r., Wierzbięcice, Centrum i inne ulice jak np. Garbary). I do
Hetmańskiej, a może i dalej wybudować bloki mieszkalne (oczywiście wysokością
dorównujące kamienicom na Wildzie i Łazarzu). Dzięki wyrzuceniu PKP ze
ścisłego centrum możnaby wywalić tory biegnące wzdłuż Roosevelta, Pułaskiego,
al. Armii Poznań (zlikwidować te nasypy po nich dzięki czemu byłby ładniejszy
widok, nieograniczający widoczności miasta) a później Warszwskiej,
Gnieźnieńskiej, Św. Wawrzyńca, koło Rusałki. Dzięki temu możnaby zabudować
Ostrów Tumski pobudować knajpy, kamienice nad Cybiną ożyłaby Śródka (bo
zniknąłby hałaśliwy pociąg i byłoby lepsze i ładniejsze pole widzenia).
Pomysłów mam więcej jak np. wybudowanie bloków mieszkalnych na peerelowskich
ogródkach działkowych przy Hetmańskiej i wzdłuż Drogi Dębińskiej w kierunku
centrum, odbudowa (a w zasadzie budowa) stadionu (raczej lekkoatletycznego)
przy Dolnej Wildzie, zbudowanie plomb m. in. przy pl. Wiosny Ludów,
zbudowanie nowego budynku w trójkącie ulic Ratajczaka, Kościuszki i
Powstańców Wlkp (architekturą nawiązujący do istniejących budynków, dzięki
czemu skomponowałby się ze Starym Browarem) i oczywiście wyburzenie Alfy (z
tym chyba zgodzi się 99 % poznaniaków).
Ale pewnie "starania" władz miejskich pozostaną na papierze albo w centrum
będziemy mieli kolejnego, pięknego blaszaka w stylu Makro, Selgros albo M1.
A mogłoby być tak pięknie.
PS. Waiadomo, że wszystko kosztuje, ale plany należy robić rozsądnie, a to
trwa. Nie trzeba wszystkiego robić naraz, wystarczy, że władze pomogą (!)
porządanym inwestorom (czyli nie super- i hipermarketom), a wszystko pójdzie
dwa razy szybciej i będziemy mieli ładne centrum.
Obserwuj wątek
    • Gość: ap Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 19:06
      Aha, dla niepoinformowanych: NARESZCIE ruszyło się przy Andersia Tower!!!
    • Gość: pyra Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 19:51
      Również uważam że pomysł z wieżowcami 100metr. na ul.Roosevelta to dobry
      pomysł.Mały Manhatan w Poznaniu byłby dobrym rozwiązaniem.Ul.Roosevelta wraz z
      wieżowcami dałaby nam namiastkę XXI wieku,a Pl.Wolnośći i okolice powinny byż w
      klimacie XIX wieku.Widzę to i uważam że Poznań stałby się ciekawym
      miastem.Pozdrawiam
    • Gość: Maruda Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.icpnet.pl 28.09.05, 20:16
      > Dzięki wyrzuceniu PKP ze ścisłego centrum możnaby wywalić tory biegnące
      > wzdłuż Roosevelta, Pułaskiego, al. Armii Poznań (zlikwidować te nasypy po
      > nich dzięki czemu byłby ładniejszy widok, nieograniczający widoczności
      > miasta)

      Tej, ap. Co Ty kurka sobie myślisz. Zobacz ile ludzi jeszcze jeździ koleją.
      Pomyśl sobie, co by się stało, gdyby oni wszyscy zaczęli jeździć samochodami.
      Wtedy to by centrum zostało totalnie zakorkowane, a Miejski Inżynier Ruchu
      byłby jednym z najbardziej zestresowanych ludzi w mieście, nie mówiąc o samych
      kierowcach i ich pasażerach. Może małym panaceum byłaby budowa dróg rowerowych
      i monitorowanych miejsc parkingowych dla jednośladów.
      Mówisz o pięknych widokach. Ze smogiem to rzeczywiście może być piekny widok i
      jeszcze większe zawroty głowy. Zlikwidowanie kolei ograniczyłoby właśnie
      dostępnośc miasta, co jest chyba dla wielkim paradoksem. Berlinie cały czas
      tamtejsze władze rozbudowują kolej miejską. Może byś tak zaczął lobbować za
      rozwojem sieci tramwajowej, a nie za niszczeniem tego, co dobre. Właśnie temu
      ma służyć rozwuj komunikacji szynobusowej.
      Proszę, aby ap najpierw przemyślał, rozważył argumenty za i przeciw, a potem
      zaczął sie wypowiadać.
      Obecnie to jest jeden wielki bełkot i wielka niedorzeczność.
      • kakui Re: Jakie ma być centrum Poznania? 28.09.05, 21:03
        przepraszam gdzie dokladnie na Roosvelta te wiezowce?
      • Gość: tomsam Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:10
        demagogia:
        w mieście jest tyle samochodów ile ich zarejestrowano
        i kto ma interes w centrum jedzie tam samochodem,
        nie interesując się dyskusją Wielkich Autorytetów
        Od Urbanistyki na temat lokalizacji dworca PKP
        (od tego samochodów nie przybędzie).

        natomiast:
        teren w centrum miasta zablokowany torowiskiem
        tworzy przestrzeń której miasto świadomie
        nie może kształtować - pozostawia ten bałagan
        bez akceptacji pomysłu - zmusza inwestorów do
        rozproszonej zabudowy miasta i wprowadza funkcje
        istotne dla Centrum - na peryferie!
        • Gość: marti Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:16
          a pomyślałeś, mądralo, o dodatkowym ruchu wygenerowanym przez tych wszystkich
          ludzi, którzy będą ze śródmieścia zapieprzać na Franowo na dworzec PKP, żeby
          się wydostać z miasta pociągiem? nie każdy jest posiadaczem samochodu.. wiem że
          ciężko w to uwierzyć, gdy się ma tyłek przyrośnięty do fotela, ale takie są
          fakty. w większości europejskich miast dworce kolejowe są w centrach miast, i
          jakoś nikomu to nie przeszkadza. oczywiście, linie kolejowe przebiegają pod
          ziemią, ale to już inna kwestia, nikt tam kolei na siłę na jakieś zadupia nie
          wyrzuca. no, ale skąd mają o tym wiedzieć ludzie, którzy w życiu poza Poznań
          tyłka nie ruszyli, i chcą się dowartościować drapaczami chmur (tak jakby była
          nam tu potrzebna kolejna warszawka ze swoim chaosem urbanistycznym..)
          • Gość: LC Ej a jak się ma samochód to pociągiem nie wolno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 21:48
            Są osoby, które korzystają z kolei mimo posiadania samochodu, czasem to
            wygodniej
            • pan.nikt Re: Ej a jak się ma samochód to pociągiem nie wol 28.09.05, 22:03
              Wręcz powinniśmy do tego zachęcać.
              Inaczej całkiem zakorkujemy miasto
              • Gość: szeryf Re: Ej a jak się ma samochód to pociągiem nie wol IP: *.echostar.pl 29.09.05, 21:19
                kolej w centrum powinna zostac, chyba najlepie by bylo rzucic je pod ziemie i
                zrobic cos z tym smierdzacym dworcem... nienawidze tego miejsca za cale to
                towarzycho, obszczane mury i smrod, a niestety czasem jestem zmuszony koleja
                jezdzic. a co do wiezowcow to najpierw nalezaloby sie zajac tymi klockami na sw
                marcinie...
    • Gość: popieram Popieram wieżowce. Taki klimat "CITY" IP: *.icpnet.pl 28.09.05, 21:26
      przyciąga inwestorów. Więcej biur pozwoliłoby przenieść się małym firmom z byle
      jakich lokalizacji do normalnych warunków. Koncentracja biznesu sprzyja
      koniunkturze i pomysłom. Wysoko, tanio i dużo. Sam bym chętnie wynajął małe,
      tanie i nowoczesne biuro. Wieżowce mają swóją rolę. Nie tylko Polkomtel, WBK czy
      PZU ale każda mała firma by tam znajazła miejsce.
    • pan.nikt Re: Jakie ma być centrum Poznania? 28.09.05, 21:33
      Dworzec poza miastem, albo nawet doczołowy, to wierutna bzdura.
      Nie będzie żył organizm, bez krwiobiegu, nie będzie zyło miasto bez komunikacji.
      Pozostaje problem likwidacji wolnych torów, wyrzucenia poza miasto ruchu
      towarowego i wykorzystanie istniejących "kanałów" kolejowcyh do komunikacji
      wewnętrznej miasta i aglomeracji.
    • Gość: poznaniak DWORZEC MUSI BYĆ W ŚCISŁYM CENTRUM IP: *.icpnet.pl 28.09.05, 23:00
      Wogóle nie ma o czym dyskutować. Teraz to jest szczalnia ale za 5-10 lat PKP
      będzie wyglądać tak jak normalne dworce zachodnie bardziej podobne do Plazy i
      Starego Browaru. W Niemczech dworce są w centrum i jest ok.
      • Gość: !! Re: DWORZEC MUSI BYĆ W ŚCISŁYM CENTRUM IP: 150.254.103.* 29.09.05, 08:41
        To nie wszystko to w połączeniu tzw."domknięcia ringu Staubena" gzie zalene
        zostanie stare koryto Warty i zlikwidowana trasa Estkowskiego-Wyszyńskiego
        odtworzony będzie most Chwaliszewski zredukowany most Chrobrego zredukowana
        Solna (tunel? za gigantyczne pieniądze) wszystko to rzekomo by podmieść z
        upadku Chwaliszewo a tak naprawdę by przywrócić tereny Ostrowowi Tumskiemu.
        Trasy komunikacyjne nie będą w sródmieściu spelniać podstawowego zadania
        komunikacji i przepustowości ruchu pomiędzy lewobrzeżnym i prawobrzeżnym
        Poznaniem! To wszystko w zestawieniu z marnymi perspektywami dla III i IV ramay
        komunikacyjnej napawa pesymistycznie
    • Gość: Daniela Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 10:28
      Tylko nie opakowujcie już naszych pięknych zabytków w pasiaste papierzyska!!!
    • Gość: ap Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 19:58
      Do Marudy i innych: wyrzuciłbym PKP z centrum dlatego, aby zbudować na miejscu
      torów ulicę, która odkorkowałaby w dużej części wspomniane przeze mnie ulice, a
      nie dlatego, że jestem przeciw lokalizacji PKP w centrum miasta. Co do
      lokalizacji nowego głównego dworca PKP to:
      - Górczyn ma doskonałe połączenie z centrum (w zasadzie wszystkie tramwaje jadą
      tam bezpośrednio)
      - Franowo: przecież miasto stara się o dofinansowanie budowy trasy tramwajowej
      w tym kierunku, w pobliżu M1, a właśnie nowy dworzec widziałbym między M1 a
      torami na Franowie. Ewentualne przedłużenie trasy tramwajowej kosztowałoby
      stosunkowo niewiele (nie trzebaby nic wyburzać, a teren jest płaski).
      Niestety nie pamiętam kto napisał, że wysokościowce przyciągają inwestorów ze
      względu na wielkomiejski klimat. Zgadzam się z tym. Inwestorzy wjeżdżając do
      Poznania widzieliby coś na wzór miast w Stanach, Londynu, Berlina, Warszawy (a
      w tych miastach chyba się inwestuje, prawda? Fakt, że działa na to także wiele
      innych czynników, ale ściągnąć jednego, dwóch większych inwestorów = napływ
      innych mniejszych i większych, a wtedy mamy także inne argumenty przemawiające
      na naszą korzyść, no może poza byciem stolicą). Inaczej Poznań będzie podobny
      do 570.000 wioski gdzie najwyższymi budynkami są koścoły i ratusz jak w
      średniowieczu.
      Co do dojazdu z miejscowości podmiejskich to: od strony zachodniej nowe tory
      należałoby wybudować gdzieś w okolicach między jeziorem Kierskim a Tarnowem
      Podgórnym (mniej więcej). Od strony północnej pociągnąć je od ulicy
      Gnieźnieńskiej za Kozimigłowami i Czerwonakiem połączyć z istniejącą siecią.
      Zainteresowani niech sprawdzą na mapie: to jest możliwe.
      Jeśli chodzi o widoki: smog, w Poznaniu nie ma takiego dużego smogu. A smog
      tworzy się m. in. przez zakorkowane ulice. Wybudowanie ulicy na miejscu dworca
      głównego PKP odciążyłoby wiele ulic w centrum i śródmieściu, zniknęłyby takie
      duże korki, zniknąłby smog. Jadąc Al. Niepodległości na północ widzielibyśmy
      Cytadelę, a nie most, za którym "nic nie ma". Dodatkowy plan to zagospodarować
      właśnie te tereny (przy ulicy Kutrzeby), Stara Rzeźnia dla studentów!!!
      Jeśli chodzi o wieżowce 100 m przy Roosevelta: nie jestem za takimi budynkami w
      tzw. dziurze toruńskiej. Tam możnaby postawić budynki, które miałyby podstawę w
      tej dziurze, ale ich wysokość nad ul. Roosevelta byłaby równa wysokości
      Sheratona, Mercoure i Globisu (nie miałyby więc 100 m).
    • Gość: ap Re: Jakie ma być centrum Poznania? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 20:19
      A, i nie byłaby to "kolejna warszawka ze swoim chaosem urbanistycznym". Wręcz
      przeciwnie to w Warszawie wieżowce są pobudowane gdzie popadnie (w centrum i na
      obrzeżach), poza tym w centrum warszawki są pobudowane bloki mieszkalne takie
      jak u nas na Ratajach czy Piątkowie albo i większe a pomiędzy nimi są wieżowce
      (przykład: wieżowce Warsaw Trade Center i Hotel Intercontinental a pomiędzy
      nimi zamieszkany blok). U nas w centrum takich kłopotów, brzydoty i
      bezsensowności nie ma. A postawienie wieżowców na "Wolnych torach" właśnie
      sprawiłoby, że wszystkie wieżowce byłyby skoncentrowane właśnie tam (oprócz
      istniejących), a nie porozwalane po całym centrum, w śródmieściu i na osiedlach
      mieszkaniowych.
      • Gość: paulos Ap opanuj się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 22:19
        Ap, Twoje pomysły są przerażające!!!
        Człowieku zastanów się!
        Jeszcze nie zaczął się rok akademicki a Poznań już stoi w korkach!
        W tej sytuacji jedynymi wydolnymi środkami komunikacji pozostają tramwaje i
        kolej!!!
        tak kolej, która Ty chcesz w naszym mieście unicestwić!
        Zrozum, że dworzec Poznań Główny jest w obecnej chwili (w sytuacji pewnej
        peryferyzacji dw. Wrocław Główny ze względu na fatalny stan torowiska Łódź -
        Wrocław) drugim po Warszawie Centralnej dworcem pasażerskim w kraju! Oznacza
        to, że możesz łatwo się dostac do każdego większego miasta w Polsce ze ścisłego
        centrum Poznania! Poza tym masz tez połaczenia regionalne dla ludzi, którzy
        codziennie dojeżdżają! a Ty co im chcesz zafundować? Tułaczkę na Górczyn lub
        Franowo! i co dalej??????? wieczny korek!!!
        Zobacz jak to się robi w najbardziej rozwiniętym cywilizacyjnie kraju Europy -
        Niemczech. Tam sie stawia na kolej! Pojedź do Berlina obejrzeć gigantyczną
        inwestycję - budowę centralnego dworca Lehrtwer Bahnhof dla kolei
        dalekobieżnych i regionalnych - w samym centrum Berlina! To jest wzór dla
        Poznania, a nie dworce typu "wygnajewo - nie wiadomo po co"!!!
        A wszyscy zdaje się zapomnieliście o ogromnym jak na centrum miasta obszarze
        Wolnych Torów między PKP a PKS! Tam można zafundowac sobie city z prawdziwego
        zdarzenia - pełne wieżowców - parków - uliczek. To jest ponad 21 ha!!!
        Dziurę toruńska należy zostawić w spokoju lub ją czymś przykryć i zrobic tam
        park lub skwer. Pamiętajcie o tym, że tuż obok stoją cenne zabytki: opera,
        uniwerek, zamek - one muszą być widoczne z daleka!
        pozdr
        • Gość: LC nic dodać nic ująć (n/t) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 22:27
          • Gość: uczeńIP.icpnet.pl Re: nic dodać nic ująć (n/t) IP: *.icpnet.pl 30.09.05, 01:08
            popieram przedmówców. Zamiast rozpętywać kolejny raz dyskusje na temat wieżowców, które
            spotęgują zatory komunikacyjne centrum, warto podjąć temat ewentualnego centrum handlowego na
            Gajowej, tla zmylenia nazwanego <galerią handlową>. Uruchomienie 1.500 m2 powierzchni handlowej
            w tym miejscu, będzie miało wpływ na komunikacjęcałego sektora Jeżyc, z Rondem Kopernika
            włącznie. Już dziś przejazd na lotnisko trwa do 40 minut. Utrudnienia na tej trasie, przy planowanym
            zwiększeniu lotów, będą odstręczały inwestorów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka