jacek.jankowski 07.10.05, 13:45 szukam programisty, który mógłby stworzyć panel zarządzania newsami opartymi na stronie wyświetlanej w technologii flash/xml więcej info na priwa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marcin Re: szukam programisty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 14:39 Witam ja jestem zainteresowany. Prosze pisac na maila: marcin.rzetecki@gmail.com pozdrawiam munky Odpowiedz Link Zgłoś