Dodaj do ulubionych

szukam programisty

07.10.05, 13:45
szukam programisty, który mógłby stworzyć panel zarządzania newsami opartymi
na stronie wyświetlanej w technologii flash/xml

więcej info na priwa
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin Re: szukam programisty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 14:39
      Witam ja jestem zainteresowany.

      Prosze pisac na maila: marcin.rzetecki@gmail.com

      pozdrawiam
      munky

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka