Dodaj do ulubionych

Reagan zastąpi Roosevelta?

    • Gość: Smagacz Roosevelt koles batiuszki! IP: *.surf.introweb.nl 13.12.05, 12:18
      antoniusblock napisał:
      komuś się chyba bardzo nudzi, skoro zglasza tak dziwnaczne wnioski... mozna
      miec zastrzezenia do rosveldta co do jego postawy po II wojnie swiatowej, ale
      nie byla to na tyle negatywna postac, azeby konieczna byla zmiana nazwy tej
      ulicy, tym bardziej, ze wszystkim poznaniakom ta nazwa jest bliska i jest dla
      nich rownie naturalna jak koziolki na ratuszu... Warto tez wspomniec o
      kosztach zmian nazwy dla ludzi i podmiotow gospodarczych mieszkajacych i
      dzialajacych przy rosveldta, bo dla nich to moga byc znaczne koszty, o czym
      zapewne zafascynowani wlasna blyskotliwoscia autorzy wnioskow nie pomysleli...

      Blokada mozgu moze dawac rozne efekty,ale tutaj ma sie do czynienia nie tylko z
      tepota umyslu ,ale jeszcze z kardynalnym nieuctwem bowiem ta " nie na tyle
      negatywna postac" bez zmruzenia oka sprzedala w niewole czerwonemu satrapie
      kilkaset milionow ludzi!Zycie i przelana krew setek tysiecy polskich
      patriotow,poszly na marne przez jeden podpis kanalii ,ktorej imie nie jest
      godne zdobic nawet najbrudniejszy wychodek na najbardziej zabitej dekami
      wsi....
      • Gość: Alchemik Re: Roosevelt koles batiuszki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 12:59
        Blokada muzgu może powodować, że się wypisuje bzdury o kosztach związanych ze
        zmianą nazwy ulicy.
        • Gość: Alchemik Re: Roosevelt koles batiuszki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 13:00
          mózgu oczywiście
          • Gość: Smagacz deblokada na czasie... IP: *.surf.introweb.nl 13.12.05, 16:23
            Gość portalu: Alchemik napisał(a):

            mózgu oczywiście


            oczywiscie,....ale dopiero po odblokowaniu muzgu,co?
    • krystian10 Re: Reagan zastąpi Roosevelta? 13.12.05, 12:38
      Nic głupszego nie mogli wymyśleć, a jeżeli za rok lub dwa okaże się że Regan był
      bardziej prosowiecki niż Roosevelt to zmienimy nazwe na Stalina? Czy w Poznaniu
      muszą się rodzić tak głupie pomysły?
    • Gość: Mieszkaniec ulicy Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.um.poznan.pl 13.12.05, 15:20
      Popieram Pana Profesora Łazugę. Pomysłodawcy pomysłu zmiany nazwy ulicy
      pochodzą chyba z Marsa! Dlaczego nie proponują zmiany nazwy ulicy Roosevelta
      na Clintona lub Busha (bardziej aktualne)? Te osoby chyba naprawdę się nudzą i
      nie mają co robić! Proponuję, aby zamiast proponować zmianę nazwy tej ulicy
    • Gość: miłka bez sensu IP: *.devs.futuro.pl 13.12.05, 16:53
      Nigdy nie będe myśleć o tej ulicy inaczej niż Roosvesta. W Warszawie, gdzie
      teraz mieszkam było rondo Babka i żołnierze AK (przy całym szacunku)
      zawnioskowali zmianę na rondo zgrupwoania Radosław czy jakośc tak. W efekcie
      wszyscy i tak mówią ż e jadą na ronod Babko, że coś jest przy rondzie Babka. Po
      co to było zmieniać? Lepiej nadawać nazwy nowym miejscom a nie zmieniać stare,
      bo to się po prostu nie sprawdza!!!
    • Gość: Olga Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.icpnet.pl 13.12.05, 17:26
      Oby! Od dawna drażni mnie ulica Roosvelta, facet nie zasługuje nawet na
      stumetrową uliczkę.
    • Gość: Jarek a moze Monika Levinsky street IP: *.icpnet.pl 13.12.05, 18:07
    • Gość: top-auto Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.05, 18:31
      Kosztowna zmiana ale tak nawiasem mówiąc to Roosvelt niczym sie dla Polski nie
      zasłużył a wręcz przeciwnie, natomiast Reagan zrobił sporo dla Naszego kraju,
      więc merytorycznie popieram.
    • Gość: JaJo Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.ce.put.poznan.pl 13.12.05, 19:29
      Popieram - bardziej zmianę na Reagana, akceptuję zmianę na Th. Roosevelta
    • Gość: jabol-sama 4 dauny i tyle zamieszania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 09:01
      chyba złoże wnionsek o zmianę nazwy Głogowskiej na Hitlera,
      Stalina, Łukaszenki, albo Bin Ladena, ale będzie zabawa :)
    • Gość: Stanley Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.05, 09:29
      Pan Prezydent Grobelny ma chyba rozdwojenie jaźni. Czytam w dzisiejszej
      Gazecie, że sam powiedział: "jestem przeciwny zmianom nazw ulic". Szkoda, że
      zapomniał o tym, że ktoś zaaprobował zmianę nazwy ul. Serbskiej na Al.
      Solidarności, zmiany nazw ulic na Świerczewie. Reagan? Hmmm... Był taki
      prezydent. Rozpoczął gwałtowny wyścig zbrojeń. Grał w marnych westernach,
      nazwał Polskę "szczekającym pieskiem". Roosevelt widać zasłużył na ulicę, skoro
      ją dostał. Nie burzmy "przeszłości ołtarzy". Czy poznańczycy są już tak
      porąbani, że nie mają innych problemów? A może to tylko nasi "ukochani" radni?
      W takim razie proponuję votum nieufności dla Rady Miasta!!!
      • Gość: Adam Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.05, 22:41
        Reagan na swoją ulićę zasłużył, Roosevelt niestety nie, popieram inicjatywę!
    • Gość: tupi Re: Reagan zastąpi Roosevelta? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:32
      Macie racje ja to popieram.
      Jednak czy poprzecie mój wniosek aby ulicę Dworcową zmienić na
      ulicę "Bezdomnych XXI wieku".
      Moja propozycja idzie dalej aby gdzieś na uboczu dworca wybudować noclegownię
      dla bezdomnych na miarę osiągnięć XXI wieku - czy mogę liczyć na poparcie
      Waszej grupy incjatywnej ?
    • mankut400 Kolejne igrzyska :(( 15.12.05, 20:50
      Gdy nie powstają nowe ulice, to najłatwiej dop***** się nazw istniejących :(

      Jedyną zmianą, którą dałoby się przeżyć byłaby zmiana F. -> Th.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka