Dodaj do ulubionych

Bezmyślna masa

29.10.02, 08:38
Ponownie utwierdziłem się w przekonaniu, że wyborcy to naprawdę bezmyślna
masa. Jak można było (na grunwaldzie) głosować na Ryszarda Grobelnego?!!!! Ja
rozumiem, że obecny prezydent zawsze tam startował, ale czy nikogo nie
zastanowiło dlaczego jest on naliście Kaczmarka?!!!!!!!!!!! Swojego
konkurenta - przypominam. Ja się wcale nie dziwię, że politycy uważają
wyborców za kretynów, którzy wszystko łykną. Ciekawy jestem czy gdyby
Grobelny był na liście samoobrony to też by wszedł. Osobiście podejrzewam, że
tak, bo bezmyślność wyborców przekracza wszelkie granice.
Obserwuj wątek
    • Gość: Alina Re: Bezmyślna masa IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.02, 08:45
      nie sposób się nie zgodzić. Wystarczy spojrzeć kto wszedł do rady - wiele
      miernot, które nigdy jeszcze nic dla Poznania nie zrobiły. Ale, że dzięki
      układom znaleźli się na 1 miejscu to mieli pewność, że bezmyślni wyborcy będą
      przy ich nazwisku stawiać krzyżyk.

      Nic -trzeba uciekać z tego miasta bo czekają nas najgorsze 4 lata. Niech teraz
      spijają śmietankę ci co nie poszli zagłosować oraz ci, którzy wyboru dokonali
      bezmyślnie. Bawcie się dobrze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka