areczek24
29.10.02, 08:38
Ponownie utwierdziłem się w przekonaniu, że wyborcy to naprawdę bezmyślna
masa. Jak można było (na grunwaldzie) głosować na Ryszarda Grobelnego?!!!! Ja
rozumiem, że obecny prezydent zawsze tam startował, ale czy nikogo nie
zastanowiło dlaczego jest on naliście Kaczmarka?!!!!!!!!!!! Swojego
konkurenta - przypominam. Ja się wcale nie dziwię, że politycy uważają
wyborców za kretynów, którzy wszystko łykną. Ciekawy jestem czy gdyby
Grobelny był na liście samoobrony to też by wszedł. Osobiście podejrzewam, że
tak, bo bezmyślność wyborców przekracza wszelkie granice.