Dodaj do ulubionych

syn marcinkiewicza o gabinecie cieni-cieniasy

14.02.06, 18:47
czy to chodzi o tego synusia który ma nieślubnego bachora?to faktycznie
marcinkiewicz ma kogo cytować,zważywszy na to że sam lata codzień do kaplicy a
dzieciakowi nie wbił do łba że wg kościoła najpierw ślub a potem potomstwo
______
ja nie 'z tych' kaczek
Obserwuj wątek
    • drunner Kazio sięgnął bruku - przynajmniej się ośmieszył 14.02.06, 19:21
      Gabinet cieni to może nie najbardziej fachowy gabinet na świecie, ale naprawdę
      nieźle kontruje PiSuarowych "ministrów", obnażając intelektualną miałkość
      proponowanych rozwiązań lub bezczynność niekompetentnych Pisurowych politruków.
      Kazio merytorycznie jest bliski zera i nic dziwnego, ze jedyny argument, jakim
      potrafi polemizować z rzeczową krytyką jest argumentum ad personam. Śmieszna i
      żałosna wizytówka IV RP.
      • Gość: mih jesjesjes IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.06, 19:49
        no to kaziu pokazal oblicze satyryka, w koncu komus dowalil. to wg niego pewnie
        szczyt przebieglosci politycznej. troche tlumacza go wydarzenia ostatnich dni to
        istna droga przez meke. rzad trzeszczy w szwach, ministrowie rozlaza mu sie na
        boki, wygaduja glupoty - a on "ten dobry" musi ciagle prostowac. szczytem
        nieporadnosci byla wypowiedz na temat konfliktu dorna z gilowska, chlop
        opowiedzial sie po jednej i drugiej stronie. jest za i przeciw jednoczesnie - to
        spojne jak program PIS ;)
        • pan.nikt Re: jesjesjes 14.02.06, 22:43
          Przy chamstwei prezentowany niemal codziennie w TV przez górkę PO z Rokitką na
          czele, nawet święty by nie zdzierżył, żeby nie odpowiedzieć na ich poziomie.

          A Niektórym na forum bardzo pasuje, jak walą w PiS jak w worek na śmieci, a dwa
          słowa prady o PO kłują jak ziarnko grochu pod materacem.
          Oj jakaś wybiórcza wrażliwość.
          A może GWybiórcza??
          • akabe Re: jesjesjes 14.02.06, 22:53
            > Przy chamstwei prezentowany niemal codziennie w TV przez górkę PO z Rokitką na
            > czele, nawet święty by nie zdzierżył, żeby nie odpowiedzieć na ich poziomie.

            Żeby odpowiadać na ich poziomie, przynajmniej językowym, najpierw trzeba "być" na ich poziomie.
            A z przekręciku na przekręcik polityczny PiS(k)-u to jest ok?

            > A Niektórym na forum bardzo pasuje, jak walą w PiS jak w worek na śmieci, a
            > dwa
            > słowa prady o PO kłują jak ziarnko grochu pod materacem.

            Jakie słowa prawdy, przepraszam? Czy to jest argument polityczny/społeczny/ekonomiczny, aby nie nawiązywać współpracy i bluzgać? Śmieszne.

            > Oj jakaś wybiórcza wrażliwość.
            > A może GWybiórcza??

            A może część społeczeństwa nie podzielająca Twoich poglądów? Trochę tolerancji!
            • pan.nikt Re: jesjesjes 14.02.06, 23:00
              Wymagasz tolerancji, a sam nie masz jej za grosz.

              Chwalisz poziom PO??
              Przy takim POparciu mediów, sondażowni i środowisk POubeckich, tak przerżnąć,
              wybory??
              Tak, to wymaga ekstra inteligencji


              > Jakie słowa prawdy, przepraszam? Czy to jest argument
              polityczny/społeczny/ekon
              > omiczny, aby nie nawiązywać współpracy i bluzgać?

              A Ty słyszałaś kiedyś wupowiedzi rzokity, Tuska, że o Komorowskim, a
              szczególnie motylku Niesiołowskim nie wspomnę??
              W wielu wypowiedziach zero treści 100% agresji i jadu.


              Oj widać i słuch ma kolezanka wybiórczy.
              Gratuluję!!
              • Gość: mih Re: jesjesjes IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.06, 23:54
                sprobuj spojrzec obiektywnie na zaistaniala sytuacje: w PIS nie trzeba walic -
                on sam w siebie tlucze. trudno juz nawet doszukac sie jakiejs lini programowej
                tej partii. nawet nie wiem czy to jest skrajna lewica populistyczna czy jakis
                anarchizujacy twor nacjonalistyczny. a z prawica ma to tyle wspolnego co rydzyk
                z milosierdziem chrzescijanskim. ciekawe jak dlugo beda jeszcze w stanie kupowac
                sobie poparcie spoleczne? spadna slupki sondazowe PISu to leper i giertych
                wstana z kolan nagle moze okazac sie, ze rydzykowi blizej do moherow niz
                samramtow. polecam lekture "konserwy" - nawet niezla diagnoza PISu:
                www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=942
                • pan.nikt Re: jesjesjes 14.02.06, 23:59
                  Spokojnie.
                  Do wyboró 4 lata (prawie).
                  PiS ma czas na dobrą robotę.

                  A słupki??
                  Słupki, to my znamy i już powszechnie naród wie, ze są mówiąc oględnie nic nie
                  warte.
                  • Gość: mih Re: jesjesjes IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.06, 00:12
                    nadal w jednym calkowicie zgodzam sie z kaczynskimi -> mamy podobna opinie nt
                    "wiedzy" narodu. wystarczy zasilek i ladne haslo, zeby polactwo cie pokochalo.
                    ale ta milosc jest bardzo nietrwala. niejaki miller leszek jest najlepszym tego
                    przykladem. a PIS cos podobno chcial reformowac. kiedys...
                    • pan.nikt Re: jesjesjes 15.02.06, 00:31
                      Ciągle chce.
                      Trochę za długo cackał się i czekał na cud ochłonięcia POkraków.
                      W końcu zrozumiał. POkraki nie prędzej zginą, niż oprzytomnieją.
                      Utworzył, kulawą, bo kulawą, ale jednak "jakąś" koalicję parlamentarną i ruszy
                      do przodu.
                      • Gość: raaaf4 Re: jesjesjes IP: 194.204.142.* 15.02.06, 11:05
                        ruszyl równie kulawo jak ta wlasnie kulawa kolaicja i niedlugo sie
                        w...........:))Bo mu sie te nogi podpory rozejda. Ot IV RP. Standard PiS-Kulawa
                        Polska.
                      • chejron74 Re: jesjesjes 15.02.06, 17:37
                        Chwalisz sie Jacek ze jestes starej daty. Wiec zapewne pamietasz :"Za te dlon podniesiona na Polske -
                        kula w leb!" I mam nadzieje ze ostracyzm dotknie wreszcie blizniakow dwujajecznych z ktorych jeden
                        ma oba.
                        • pan.nikt Re: jesjesjes 15.02.06, 18:34
                          Pamiętam, choć to nie mój idol, a tylko czerwony Broniewski.

                          No może nie kula, ale niebyt polityczny, albo "pierdel", to miejsce dla wielu
                          POkraków, PostPZPR-owców, SB-eków itp.
                • Gość: Weteran Re: jesjesjes IP: *.icpnet.pl 15.02.06, 09:17
                  Świetny cytat z wskazanego przez mih artykułu:
                  Jarosław Kaczyński jest wielkim graczem o wielkie nic. Nie przyświecają mu
                  żadne wizje Polski, nie zna żadnych wielkich idei politycznych; obca jest mu
                  wszelka filozofia. Jego celem jest wyłącznie gra. Nie ma rodziny, zapewne nie
                  ma także innych przyjaciół jak politycy. Polityka i gra polityczna to całe jego
                  życie. Znakomicie bawi się „dryblowaniem”, z radością przerzuca polityczne
                  piłki z jednego końca boiska na drugie. Szybkie zmiany, dalekie podania;
                  dalekie wykopy, pojedynki główkowe; dośrodkowania na pole karne. Nie oczekuje
                  przy tym jakieś korzyści, a jedynie dobrej zabawy. Radość sprawia mu widok
                  politycznych przeciwników, którzy nie rozumieją o co chodzi i robią głupie miny
                  przed kamerami telewizyjnymi. Dzięki tym rozgrywkom jest w centrum wydarzeń,
                  wiele się o nim mówi, dziennikarze zasypują go zaproszeniami do studiów
                  telewizyjnych; współpracownicy – nie rozumiejąc o co chodzi – biją pokłony
                  przed arcymistrzem. Tak, bo to jest arcymistrz polityki, który jednak pomylił
                  środki z celami. To, co w polityce jest środkiem – drybling – tu stało się
                  celem samym w sobie.
                  • drhuckenbush Re: jesjesjes 15.02.06, 09:28
                    Ci pseudodziennikarze z koszermediow do piet nie dorastaja Kaczynskim, wiec
                    szczytem bezczelnosci jest wypisywanie takich potwarzy.
                    • chejron74 Re: jesjesjes 15.02.06, 19:06
                      Czasem musze sie wstydzic ze "choc doktor" to jestes tak zindoktrynowany. POmysl troche chlpoaku
                      logicznie. Niech antykomunizm nie zaciemnia tobie widzenia, stary.
                    • Gość: mih Re: jesjesjes IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.06, 20:32
                      cos nowego: konserawtysci to koszermedia. i jest pewnie judeoprawica: UPR, LPR,
                      PIS... a co powiesz o mellerze? zaprzedal sie dla syjonistow czy nie? chyba sam
                      jestes koszermedium.
              • Gość: Remek Re: jesjesjes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:50
                Idąc tropem Twojego rozumowania mam jedno pytanie. Piszesz o Platformie
                Obywatelskiej "POubeccy" i temu podobne. Wytłumacz mi jak to się dzieje, że
                przywódcy PIS-u jeszcze niedawno mówili: nasi przyjaciele z platformy. Wynika z
                tego ,że dzisiaj IV RP chcą budować przyjaciele środowisk popieranych przez UB-
                eków. Chyba dlatego wygląda to jak wygląda-Samoobrona poucza nas o moralności.
                Ja głosowałem na PIS za co mi dziś zaczyna być wstyd. A Twój język i argumenty
                przypomina jak żywo propagandę lat 50-tych. Wszystkich innych obrzucić błotem.
                A na marginesie, jak mierzysz inteligencję partii politycznych? I możesz podać
                wyniki dla wszystkich partii?
                • Gość: Patriota Re: jesjesjes IP: *.icpnet.pl 15.02.06, 10:01
                  Gość portalu: Remek napisał(a):

                  > Idąc tropem Twojego rozumowania Wynika z
                  > tego ,że dzisiaj IV RP chcą budować przyjaciele środowisk popieranych przez
                  UB-
                  > eków.

                  Ciagnąc dalej to rozumowanie. PIS to agenci i prowokatorzy, Wpisuje sie to w
                  ciąg organizacji: Ochrana, Czeka, NKWD, UB, SB, PIS. - Dobre co?:):)

                  ŻĄdamy ujawnienia prawdy o powołaniu PIS-u przez ubeków.
            • drhuckenbush Re: jesjesjes 15.02.06, 09:24
              > Żeby odpowiadać na ich poziomie, przynajmniej językowym, najpierw trzeba "być"
              > na ich poziomie.

              Gdyby mi ktokolwiek powiedzial, ze jestem na poziomie PO czulbym sie tym
              stwierdzeniem obrazony...
              • Gość: Q Re: jesjesjes IP: *.icpnet.pl 15.02.06, 09:38
                drhuckenbush napisał:

                > Gdyby mi ktokolwiek powiedzial, ze jestem na poziomie PO czulbym sie tym
                > stwierdzeniem obrazony...

                Tak mowia "mięśniaki" czy "szyici". Yntelygencja tylko przeszkadza i obrażaja
                sie na podejrzenia o jakakolwiek inteligencje - chocby w spojrzeniu.
                VIKKA - szybko zmień front.
                • Gość: dupa karola Re: jesjesjes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:42
                  a czego sie spodziewać po wielkoludzie?niczego!nie dośc że obleśny to jeszcze
                  głupi,w dodatku już tak daleko zabrnął z tą swoją głupotą że juz nie ma dla
                  niego odwrotu

                  vikka frontu nie zmieni-bo tylko na takiego gowniarza ją stać żaden porządny jej
                  nie chce
                • v.i.k.k.a Re: jesjesjes 18.02.06, 23:46
                  Mam Go zmienic? Co to to nie!:))
          • Gość: Weteran Pan Nikt mówi o PIS jako o worku na smieci:):):) IP: *.icpnet.pl 15.02.06, 09:11

            Uprzejmie donoszę:

            Pan Nikt napisał, że PIS to mu przypomina worek na śmieci.

            Też bym to powiedział.

            ALE, ŻE TO POWIE PAN.NIKT??????????????

            W zyciu tego sie nie spodziewałem.
            • pan.nikt Re: Pan Nikt mówi o PIS jako o worku na smieci:): 15.02.06, 18:36
              jaki ty masz pokrętny sposob rozumowanie.
              No przy takim sposobie pojmowania świata, nie dziwię się, żeś miłośnikiem
              POkraków
          • Gość: Kontrola UWAGA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 23:07
            pan.nikt- dyżurna straż pisowa,wszędzie ten sam ton.Postarał byś się o coś
            nowego,bo to nudne jest. Pozostań z Rydzykowym pozdrowieniem.
            • pan.nikt Re: UWAGA 15.02.06, 23:13
              uhaha, ciekawe Kontrola POkraków, czy postkomuchów??

              aha, akurat słucham TVN24
              • Gość: Kontrola Re: UWAGA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 23:26
                Nie drwij z partii,partia zawsze o tobie pamiętała.
    • conkret Re: syn marcinkiewicza o gabinecie cieni-cieniasy 15.02.06, 01:11
      Malo powiedziane Cieniasy.
      Kiedyś w wojsku trochę mnie smieszyło kiedy z przejęciem jacys młodzi
      chorążowie przybiegali zasapani mówiąc: " ruszać się wróg przekroczył nasze
      terytorium na rubierzy pomiedzy kostrzynem a ... w sile ..." mówił z takim
      przejęciem, trochę śmiesznie ale to jego zawód i ćwiczenia to konieczność aby
      być gotowym na wypadek.
      Ale to co PO-paprańcy robią to nie cieniasy to dziecinada. To gó..arze i
      najlepszym miejscem dla nich to piaskownica. Co niektórych "chłopców okrągłego
      stołu" czy "Nocnej Zmiany" zamknął bym w tworkach.
      ps.
      Kto nie widziaqł Nocnej Zmiany zapraszam na www.bana.pl znajdziesz go na
      czarnym pasku u góry serwisu
      Pozdrawiam
      • Gość: lynx Re: syn marcinkiewicza o gabinecie cieni-cieniasy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:41
        Śmiech na sali. A co powiedzieć o UPieRdliwcach? Nawet do Sejmu nie weszli i
        teraz się miotają w te i we wte <lol>
        • conkret Re: syn marcinkiewicza o gabinecie cieni-cieniasy 15.02.06, 18:20
          Powiedz jak mieli wejśc kiedy to w większości nieudacznicy - jedynie program
          jest OK!
          • Gość: mih Re: syn marcinkiewicza o gabinecie cieni-cieniasy IP: *.adsl.inetia.pl 15.02.06, 20:17
            podobno syn marcinkiewicza o rzadzie tatusia powiedzial : cienkoPISy
            zrobic chlopak kariere jako komentator polityczny ;)
    • Gość: Michel de Cerizay Re: syn marcinkiewicza o gabinecie cieni-cieniasy IP: *.bg.am.poznan.pl 15.02.06, 08:53
      >nieślubnego bachora?
      Brawo brawo! Tak wygląda tolerancja i kultura slowa a la PO? BTW Pan Premier i
      tak był szalenie delikatny.
    • Gość: robert C I E N I A S Y , oczywiscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:10
      yes yes yes
      • Gość: wlodek emeryt Re: jestem papkin lew północy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 18:02
        ale jaja najpierw zmieniali gacie w kiblu bo ze strachu się zfajdali a teraz
        mówia ......zwycięstwo,zwyciestwo big roman i endriu wiecej pokory bo ciała to
        daliscie ze hoho
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka