renepoznan 14.02.06, 21:34 W dniu dzisiejszym Pan Prezydent NIE wygłosił orędzia do Narodu. Naród oniemiał z wdzięczności. Ale doba jeszcze się nie skończyła :):) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Obcy Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 22:04 Były tu Panie różne prezydenty - był bierut, wałęsa, komuch kwaśniewski - przeżyjemy i to to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks4 Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.06, 22:26 Po wczorajszych doświadczeniach możemy oczekiwac, że w przypadku obstrukcji prezydenckiej czekac nas będzie orędzie z informacją, czego to własnie dzisiaj Prez. nie mógł zrobic. Skoro dzisiaj nie było orędzia więc układ wydalania działa poprawnie- i oby tak dalej:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? 14.02.06, 22:52 Aleśż prostackie żarty. Takie na poziomie yntelygencj i z PO. I najgorsze, że ta POyntelygencja dotyka nawet osoby inteligentne. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktor_l Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? 14.02.06, 23:21 Drogi Panie.Nikt, przynajmniej Ty nam zostajesz jako ostoja inteligencji i eleganckiego poczucia humoru, a nadto otwartości na merytoryczną dyskusję i zdrowy osąd niezbitych faktów. Czy sobie też juz zaczynać wmawiać slusznosć działań PiSu, czy jeszcze wierzysz w "program" oparty o kilka niespojnych haseł? Wiktor Odpowiedz Link Zgłoś
energy52 Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? 15.02.06, 09:59 Ej, Niktoś, a jak się zapatrujesz na pomysł PO, który zakłada zgłoszenie ustaw proponowanych w kampanii przez PiS, a z których PiS nie ma zamiaru się wywiązać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks4 Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.06, 17:16 tak mi przyszło do głowy- czemu lub komumiało słuzyć to przedwczoprajsze zamieszanie? Jednym ze skutków zawirowania politycznego było gwałtowne, choć krótkotrwałe zachwiamie giełdy i spadek wartości złotówki. Na drugi dzień wszystko wróciło do normy. Ktoś, kto o tym wiedział, mógł nieźle zarobić na panicznej wyprzedaży przed orędziem. Nie chcę niczego sugerować, nie mam dodwodów, tylko podejrzenia. Ale już starożytni mówili- ten to uczynił, kto miał z tego korzyśc. Jeśli podobny scenariusz będzie się powtarzał, to moje przypuszczenia zamienię w pewnośc.... Odpowiedz Link Zgłoś
wiktor_l Panie Nikt 15.02.06, 19:30 Czy dziś Prezydent też wystąpi i opowie o dobrych i złych partiach? Czy może już się puścił stołu i "odpadł"? Bo może rzeczywiście trzeba jutro od rana zlecenia na gieldzie puscic;))) Daj nam znać, jesteś tak zaangażowany, że na pewno wiesz coś więcej od nas:))) Wiktor Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Panie Nikt 15.02.06, 21:07 Dla upadku giełdy i obyczajów wystarczą codzienne wystąpienia siejącego jadem kabareciarza z Krakowa nijakiego Jana Marii Władysława Diabła. Odpowiedz Link Zgłoś
energy52 Re: Panie Nikt 16.02.06, 00:25 Oj Niktoś, nie przypominam sobie by działania Pana Jana Marii w jakiś negatywny sposób wpłynęłny na giełdowe notowania. Swoją drogą śmieszne są te nasze Kaczki jak tak człowiek zerknie na nie. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktor_l Re: Panie Nikt 16.02.06, 09:50 Ale jesteś, tej!! Podziel się z kumplami wyciekiem ze sztabu od Adasia Bielana np! Też daj nam zarobić! Kiedy chomik znów podreguluje WIG? Wiktor Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Panie Nikt 16.02.06, 10:55 ??? Znów mnie z kimś mylisz. Ja jestem polityczny Pan. Nikt Odpowiedz Link Zgłoś
wiktor_l Re: Panie Nikt 16.02.06, 11:01 Nie, nie wierzę że można tak uparcie bronić PiSu nie będąc jednym z motorów propagandy - jak Bielan, Kaminski itp. Jestem daleki od poparcia medycznej tezy Chejrona;)) Więc probuję sobie to przetlumaczyć tym, że jesteś z nimi blisko. Daj forumowym kolegom znać, kiedy szykujecie znow zachwianie giełdą przez Prezydenta, no nie bądź taki;) Wiktor Odpowiedz Link Zgłoś
renepoznan Re: Panie Nikt 16.02.06, 14:17 wiktor_l napisał: Daj forumowym kolegom znać, kiedy > szykujecie znow zachwianie giełdą przez Prezydenta, no nie bądź taki;) Moze jestem zbyt zgruźliwy ale czy naprawdę wierzysz, że PISowcy rozumieja mechanizmy giełdowe? Bo ja nie za bardzo w to wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Panie Nikt 16.02.06, 18:25 Pewnie wszyscy PiS-owcy nie znają się na giełdzie, tak jak nie znają sie na murarce, medycynie i kilku innych rzeczach. Ale są tacy, którzy się znają, a to wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
renepoznan Re: Panie Nikt 16.02.06, 18:41 pan.nikt napisał: > Pewnie wszyscy PiS-owcy nie znają się na giełdzie, tak > Ale są tacy, którzy się znają, a to wystarczy. Jeżeli Ty tak twierdzisz. Ja myślałem, ze nie robią przekrętów giełdowych. Ale jeżeli twierdzisz, że robia i potrafią - to wycofuję się z mego zaufania. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Panie Nikt 16.02.06, 18:46 Jakieś dziwne uproszczenie. Znać się, a robić przekręty, to jednak dwie różne sprawy. Skoro uważasz, że nie to czy to nzaczy, że w PO, kto się zna, to przekręce, a uczciwi są tylko tępaki?? Odpowiedz Link Zgłoś
chejron74 Re: Panie Nikt 16.02.06, 18:53 Ty to go dopiero podkrecasz! Zaraz sie zdekompensuje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyr Re: 14.02.2006r. - czego nie zrobił Prezydent???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 20:56 tiny.pl/mwz9 Odpowiedz Link Zgłoś