Gość: DJ BARTEK
IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl
13.01.03, 12:57
Od kilku miesiecy gra dla nas nowe radio KISS FM,które zastąpiło Klasykę!
Kiss fm słucham od początku powstana,obecnie radio mi się podoba,jest muza
przeznaczona przede wszystkim dla młodzieży,góruje techno przede wszystkim.
Jednak chciałbym aby to radio było jeszcze lepsze,lepsze od Radiostacji
ktory jest grany prawie kazdy rodzaj myzki techno.KISS FMA 24h.chodzi na
dobę,muzyka w nocy jest dla mnie mało ciakawa,bo często sie powtarza,dlatego
pomyslałem aby napisać do KISS FM ale nie wiem jaki mają telefon i meil.Mój
pomysł to taki aby kazdej nocy jacyś didzeje prezentowali gatunek techna a
mamy tego sporo m.in. drum n basss , ambient , progresive itd..
Ja słucham drum n bassu i nie tylko ja ale wielu innych ludzi.Chcialby,
zgłosic swoj pomysł(jesli mozna to tak nazwac) do radia ale nie znam ich
namiarów. : mój miel": dj.bartas@hoga.pl