Dodaj do ulubionych

Będą strzelać do kruków

12.12.06, 14:08
nikt nie pomyślał o tym, że przed odstrzałem myśliwi mogą celowo nakarmić
zajęczą padliną kruki...
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuba Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 17:15
      Brak zajęcy , kuropatw i bażantów to wina lisów,jenotow i myśliwych,tych
      ostatnich trzeba odstrzelić.
      • Gość: Jakub Re: Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:35
        Dać Kubie broń!
    • Gość: jurek1943 Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 09:58
      Wpierw wyłapywali masowo zające i wysyłali je na zachód a teraz zwalają całe
      swoje nieuctwo na biedne ptaszki .Do czego jeszcze się będą czepiać :do
      psów,kruków a może sami do siebie!
      • Gość: beata Re: Będą strzelać do kruków IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.12.06, 10:16
        Nie życzę sobie strzelania do kruków, to barbarzyństwo. Myśliwych i ich
        wzniosłej pseudoideologii nienawidzę z całego serca (stare ramole latające po
        lesie z gębami pełnymi frazesów o ochronie przyrody). Cieszę się zawsze z
        doniesień, że jeden postrzelił drugiego, bo go pomylił z jeleniem.
        • Gość: stefan Re: Będą strzelać do kruków IP: 213.17.149.* 13.12.06, 10:38
          ale prawdą jest , że kruki polują na zające - sam widziałem, potrafią go w
          kilku zamęczyć i pożreć.
          Pytanie tylko : no i co z tego - normalna rzecz w ekosystemie leśnym, że jedno
          bydle zjada drugie. Myśliwi niech lepiej zajmą się myśleniem jak posadziś
          więcej lasów.
          • Gość: beata Re: Będą strzelać do kruków IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.12.06, 11:25
            A gdyby tak krucy w kilku napadli i pożarli myśliwego, to podobno b.
            inteligentne istoty( kruki, a nie myśliwi, ma się rozumiec).
            • Gość: left Re: Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:35
              Tak, krukowie są bardzo inteligentni:-)
              • Gość: W105N4 Jak to tak? IP: *.devs.futuro.pl 15.12.06, 14:48
                Lobby zajecze panuje we wladzach

                www.youtube.com/watch?v=og9B3BEnBHo
                a macie
    • Gość: Czereśnia Re: Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:33
      Jesteś wiśnia-żresz padlinę?
    • Gość: Kruk Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:49
      A wiecie mądrale jak wygląda kruk?A ile to "często" i ile "pospolity".
      Jak na naukowców,to bardzo precyzyjne określenia.Jestem członkiem OTOP i wiem
      jakim drapieżnikiem jest KRUK.Profesur Winiecki to tępak-spytajcie studentów.
      Morderstwo weszki,stonki,komara,żaby,kruka,świni,krowy-to to samo morderstwo
      panie profesurze?A plemniczki,które w ramach masturbacji za młodu pan tak na
      glebę sobie...to ruszały ogonkami?Tępota,zakłamanie,pruderia-nie żryjcie mięska
      to pogadamy.A profesorów w pole,żeby się w naturze nauczyli jak wygląda i czym
      się żywi,jaki ptaszek.
      • Gość: abc Re: Będą strzelać do kruków IP: 195.245.213.* 13.12.06, 15:54
        To, że nie lubisz jakiegoś profesora ze swojej uczelni nie znaczy, że możesz
        się popisywać chamstwem na forum. Trochę więcej kultury.
      • Gość: stypendysta Prośba do admina IP: *.centertel.pl 13.12.06, 18:06
        O, myśliwy się odezwał. G...o wiesz o opiniach studentów o prof. Winieckim.

        PROSZĘ ADMINA O USUNIĘCIE W TRYBIE PILNYM POSTU 'KRUKA'.

      • regulus_regulus Re: Będą strzelać do kruków 14.12.06, 17:30
        Gość portalu: Kruk napisał(a):

        > A wiecie mądrale jak wygląda kruk?

        To takiego 'Kruka' należy strzelać bez opamiętania!!!

    • Gość: Witek Będą strzelać do kruków IP: *.icpnet.pl 13.12.06, 16:17
      No i znów namiestnik kaczogrodu zwany wojewodą działa na szkodę Wielkopolski, czego się gość nie dotknie to psuje
    • Gość: stypendysta A co z kontrolą myśliwych? IP: *.centertel.pl 13.12.06, 18:24
      No właśnie. Zezwolenie wydane, ale skąd pewność, że limit odstrzału nie zostanie przekroczony? Czy kazdemu mysliwemu w terenie będzie towarzyszyć ornitolog lub pracownik Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody? Takie zezwolenie stanie się przepustką do całkowitej eliminacji kruka z ekosystemów. Kruka zabraknie, pojawi się nowy problem. W końcu zwierzyny zabraknie i trzeba będzie zacząć eliminować ... - chyba myśliwych?
    • Gość: Viki Re: Będą strzelać do kruków IP: 64.34.173.* 15.12.06, 15:01
      To oprócz chłopaków w autach będą następne ofiary maniaków zabijania ?
    • Gość: Karibu Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 00:24
      Proponował bym odstrzał tych wszystkich panów a ich zwłoki przesłać do zakładu
      medycyny sądowej w celu stwierdzenia czy nie są zagrożeniem dla naszego ekosystemu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka