wisnia 12.12.06, 14:08 nikt nie pomyślał o tym, że przed odstrzałem myśliwi mogą celowo nakarmić zajęczą padliną kruki... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kuba Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.06, 17:15 Brak zajęcy , kuropatw i bażantów to wina lisów,jenotow i myśliwych,tych ostatnich trzeba odstrzelić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:35 Dać Kubie broń! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek1943 Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 09:58 Wpierw wyłapywali masowo zające i wysyłali je na zachód a teraz zwalają całe swoje nieuctwo na biedne ptaszki .Do czego jeszcze się będą czepiać :do psów,kruków a może sami do siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: Będą strzelać do kruków IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.12.06, 10:16 Nie życzę sobie strzelania do kruków, to barbarzyństwo. Myśliwych i ich wzniosłej pseudoideologii nienawidzę z całego serca (stare ramole latające po lesie z gębami pełnymi frazesów o ochronie przyrody). Cieszę się zawsze z doniesień, że jeden postrzelił drugiego, bo go pomylił z jeleniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Będą strzelać do kruków IP: 213.17.149.* 13.12.06, 10:38 ale prawdą jest , że kruki polują na zające - sam widziałem, potrafią go w kilku zamęczyć i pożreć. Pytanie tylko : no i co z tego - normalna rzecz w ekosystemie leśnym, że jedno bydle zjada drugie. Myśliwi niech lepiej zajmą się myśleniem jak posadziś więcej lasów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: Będą strzelać do kruków IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.12.06, 11:25 A gdyby tak krucy w kilku napadli i pożarli myśliwego, to podobno b. inteligentne istoty( kruki, a nie myśliwi, ma się rozumiec). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: left Re: Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:35 Tak, krukowie są bardzo inteligentni:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W105N4 Jak to tak? IP: *.devs.futuro.pl 15.12.06, 14:48 Lobby zajecze panuje we wladzach www.youtube.com/watch?v=og9B3BEnBHo a macie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czereśnia Re: Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:33 Jesteś wiśnia-żresz padlinę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kruk Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.06, 15:49 A wiecie mądrale jak wygląda kruk?A ile to "często" i ile "pospolity". Jak na naukowców,to bardzo precyzyjne określenia.Jestem członkiem OTOP i wiem jakim drapieżnikiem jest KRUK.Profesur Winiecki to tępak-spytajcie studentów. Morderstwo weszki,stonki,komara,żaby,kruka,świni,krowy-to to samo morderstwo panie profesurze?A plemniczki,które w ramach masturbacji za młodu pan tak na glebę sobie...to ruszały ogonkami?Tępota,zakłamanie,pruderia-nie żryjcie mięska to pogadamy.A profesorów w pole,żeby się w naturze nauczyli jak wygląda i czym się żywi,jaki ptaszek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Będą strzelać do kruków IP: 195.245.213.* 13.12.06, 15:54 To, że nie lubisz jakiegoś profesora ze swojej uczelni nie znaczy, że możesz się popisywać chamstwem na forum. Trochę więcej kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stypendysta Prośba do admina IP: *.centertel.pl 13.12.06, 18:06 O, myśliwy się odezwał. G...o wiesz o opiniach studentów o prof. Winieckim. PROSZĘ ADMINA O USUNIĘCIE W TRYBIE PILNYM POSTU 'KRUKA'. Odpowiedz Link Zgłoś
regulus_regulus Re: Będą strzelać do kruków 14.12.06, 17:30 Gość portalu: Kruk napisał(a): > A wiecie mądrale jak wygląda kruk? To takiego 'Kruka' należy strzelać bez opamiętania!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Witek Będą strzelać do kruków IP: *.icpnet.pl 13.12.06, 16:17 No i znów namiestnik kaczogrodu zwany wojewodą działa na szkodę Wielkopolski, czego się gość nie dotknie to psuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stypendysta A co z kontrolą myśliwych? IP: *.centertel.pl 13.12.06, 18:24 No właśnie. Zezwolenie wydane, ale skąd pewność, że limit odstrzału nie zostanie przekroczony? Czy kazdemu mysliwemu w terenie będzie towarzyszyć ornitolog lub pracownik Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody? Takie zezwolenie stanie się przepustką do całkowitej eliminacji kruka z ekosystemów. Kruka zabraknie, pojawi się nowy problem. W końcu zwierzyny zabraknie i trzeba będzie zacząć eliminować ... - chyba myśliwych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viki Re: Będą strzelać do kruków IP: 64.34.173.* 15.12.06, 15:01 To oprócz chłopaków w autach będą następne ofiary maniaków zabijania ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karibu Będą strzelać do kruków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.06, 00:24 Proponował bym odstrzał tych wszystkich panów a ich zwłoki przesłać do zakładu medycyny sądowej w celu stwierdzenia czy nie są zagrożeniem dla naszego ekosystemu Odpowiedz Link Zgłoś