Dodaj do ulubionych

Malta, Zakon, Kasa

IP: *.jdj.com.pl 15.04.03, 12:05
Hmmm, wszystko wskazuje na to, ze nasze piekne tereny
wokół Malty należą do Zakonu Maltańskiego, który jest
mikro-państwem i nie podlega nikomu - prócz w
ograniczonym zakresie Papieżowi. Ma ktoś jakiś pomysł,
co z tym fantem zrobić? Przecież nie bedziemy płacić
księdzu Królakowi tyle kasy. Z drugiej strony trudno
będzie bojkotować Zielone Płuca Rataj. Grobelny jest za
mały misiu, żeby wygrać sprawę o tereny maltańskie z
Zakonem.

Jakieś pomysły?
Obserwuj wątek
    • Gość: XXL Re: Malta, Zakon, Kasa IP: *.echostar.pl 15.04.03, 13:21
      Gość portalu: Miso napisał(a):

      > Hmmm, wszystko wskazuje na to, ze nasze piekne tereny
      > wokół Malty należą do Zakonu Maltańskiego,

      Należały od XI wieku z przerwą 50 lat na komunistycznych złodziei.
      Ci nawet nie kwapili się aby swoją kradzież formalnie usankcjonować.

      > który jest
      > mikro-państwem i nie podlega nikomu - prócz w
      > ograniczonym zakresie Papieżowi.

      Bzdura, ta ziemia należy do parafii i podlega POLSKIEMU
      prawu, na takich samych zasadach jak innych instytucji

      > Ma ktoś jakiś pomysł,
      > co z tym fantem zrobić?
      > Jakieś pomysły?

      Zostawić w spokoju, no chyba, że ci się marzy powrót do czasów
      złodziejstwa i komuny.
      Po co bijesz pianę ????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka