Dodaj do ulubionych

Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych

    • free3gawr-on Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:08
      BRAWO,BRAWO,BRAWO.Dość ludobójstwa.Ameryką rządzą żydzi u szczytów władzy i
      traktują ten kraj jak swój folwark , gdzie niewolnicy to obywatele różnych
      narodowości (w tym polacy).
      • Gość: markus Re: Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużo IP: *.superkabel.de 14.01.09, 22:14
        to dlaczego ci umeczeni polacy nie wracaja do oazy wolnosci , czyli polski ?
        • Gość: pako tam gdzie żydzi tam nie ma wolności... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:21
          a tu się od nich roi...
          • Gość: Realista Re: tam gdzie żydzi tam nie ma wolności... IP: *.aster.pl 15.01.09, 16:09
            No tak Pako, pracować trzeba.Chyba, że by tak na siłownię cały
            tydzień, a potem Żydów do pieca. Jak ojciec i dziad robili.
            • optyk26 Re: tam gdzie żydzi tam nie ma wolności... 15.01.09, 19:32
              Gość portalu: Realista napisał(a):

              > No tak Pako, pracować trzeba.Chyba, że by tak na siłownię cały
              > tydzień, a potem Żydów do pieca.
              Wszystko się zgadza tylko jedno dodam, że Pako będzie tylko pilnował
              jak żyd żyda pakuje do pieca zgodnie z technologią niemiecką.
              Oczywiście popieram Pako a nie ciebie pchlażu.

              Zakładam partie żeby takie pchlaże nie miały nic do powiedzenia.

              Szanowni Państwo z Forum!!!
              Nazywam się Tomasz Bednarski i zakładam Partie Polityczną o
              nazwie „Normalny Polski Dom” w skrócie NPD. Potrzebuje zgłoszenia
              się 1000 osób popierających do zarejestrowania partii. Należy w
              zgłoszeniu podać Imię Nazwisko kod miejsce zamieszkania PESEL.
              Jeżeli osoby popierające zapiszą się do NPD to w pierwszej
              kolejności otrzymają pomoc pieniężną zgodnie z &.13 punkt f statutu
              NPD.
              Adres do korespondencji: E-mail: optyk26@gazeta.pl Poniżej
              przedstawiam projekt statutu.
              Statut Partii Normalny Polski Dom
              Rozdział I. Rozdział II Cele i środki działania. Rozdział III Panie
              i Panowie, ich prawa i obowiązki. Rozdział IV Władze naczelne.
              Rozdział V Majątek NPD. Rozdział VI Zmiana Statutu, rozwiązanie NPD.
              Rozdział I
              § 1. Normalny Polski Dom, której skrót brzmi NPD, jest organizacją
              działającą na podstawie ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o partiach
              politycznych oraz niniejszego Statutu i zwana jest dalej NPD.
              § 2. NPD jest partią polityczną i posiada z tego tytułu osobowość
              prawną.
              § 3. NPD działa na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz wśród
              Polonii zagranicznej.
              § 4. Siedzibą Prezesa NPD jest Warszawa.
              § 5. NPD używa pieczęci oraz motta „ Bednarski na kłopoty”.
              § 6. Prezesem NPD jest Tomasz Bednarski zwany dalej „Prezesem”.
              Rozdział II Cele i środki działania
              § 7. Cele NPD określa Deklaracja Programowa oraz Założenia
              Programowe.
              § 8. NPD realizuje swoje cele poprzez:
              a). udział przedstawicieli NPD w organach państwowych i
              samorządowych,
              b). pracę ideowo-wychowawczą,
              c). prowadzenie działalności propagandowej, wydawniczej i prasowej,
              d). działalność klubową, odczytową i organizowanie wieców,
              e). współpracę z bliskimi ideowo organizacjami politycznymi i
              społecznymi,
              f). udział w wyborach.
              Rozdział III Członkowie, ich prawa i obowiązki
              § 9. NPD składa się z Pań i Panów zwanymi dalej członkami.
              § 10. Członkiem może zostać obywatel Rzeczypospolitej Polskiej,
              przestrzegający zasad etyki katolickiej, nie pozbawiony praw
              publicznych, który:
              a) ukończył 18 lat,
              b) nie należy do innej partii politycznej,
              c) uznaje Statut,
              § 11. Członków przyjmuje Prezes w ciągu 6 miesięcy od daty
              dostarczenia deklaracji.
              § 12. Odmowa przyjęcia nie wymaga uzasadnienia.
              § 13. Członek ma obowiązek i prawo:
              a) przestrzegać oraz stosować się do postanowień niniejszego Statutu
              i postanowień Prezesa,
              b) uczestniczyć w zbiórkach rzeczowych i pieniężnych na rzecz NPD,
              c) popierać kandydatów NPD wskazanych przez Prezesa w wyborach
              prezydenckich, parlamentarnych i samorządowych.
              d) korzystać z urządzeń NPD i uczestniczyć z ramienia NPD w wyborach
              do parlamentu
              i samorządu zgodnie z postanowieniami Prezesa,
              e) występować do Prezesa z wnioskami i postulatami,
              f) otrzymywać pomoc pieniężną co roku z nadwyżki budżetowej NPD.
              § 14. Prezes skreśla członka z listy członków NPD w razie:
              a) złożenia przez niego pisemnego oświadczenia o wystąpieniu z NPD,
              b) wstąpienia przez niego do innej partii politycznej,
              c) bez uzasadnienia.
              § 15. Od postanowień Prezesa przysługuje skarga do Sądu Powszechnego
              na zasadach ogólnych w ciągu trzech miesięcy od daty zaistnienia
              zdarzenia.
              Rozdział IV Władze naczelne
              § 16. Władzami naczelnymi NPD są:
              a) Prezes,
              b) kadencja Prezesa trwa do rezygnacji przez niego z funkcji i
              wyznaczenia przez dotychczasowego Prezesa nowego Prezesa,
              c) Komisja Rewizyjna składająca się z trzech członków NPD,
              d) Komisje Rewizyjną oraz Przewodniczącego powołuje i odwołuje
              Prezes.
              e) w razie stwierdzenia nieprawidłowości przez Komisje Rewizyjną
              Przewodniczący składa doniesienie do organów ścigania na zasadach
              ogólnych.
              Rozdział V Majątek NPD
              § 17. Majątek NPD stanowią ruchomości i nieruchomości oraz inne
              prawa majątkowe.
              Źródłami majątku są:
              a) darowizny, spadki i zapisy,
              b) dochody z majątku,
              c) ofiary publiczne,
              d) dotacje, subwencje oraz zwrot kosztów kampanii wyborczej
              przyznane na podstawie odrębnych przepisów,
              e) kredyty bankowe.
              § 18 Oświadczenia woli w imieniu NPD składa Prezes.
              § 19 Szczegółowe zasady zarządu majątkiem określa Prezes.
              Rozdział VI Zmiana Statutu, rozwiązanie NPD.
              § 20. Zmiana Statutu może nastąpić w drodze postanowienia Prezesa.
              § 21. Rozwiązanie NPD oraz tryb połączenia z inną partią lub innymi
              partiami następuje w drodze postanowienia Prezesa.

              Z parchem się nie dyskutuje parcha się likwiduje powiedział sadownik
              do sadownika. Broń dla każdego Polaka. Sędziów i Prokuratorów
              potraktować jak WSI. Podatek dochodowy 3% dla każdego Polaka i
              wszystkie wydatki odliczone od podstawy opodatkowania a każdy
              żołnierz i policjant na służbie jeździ odpowiednim pojazdem,
              zlikwidowana szara strefa, zapłacony VAT.
              Tu wpłacaj pieniądze też na geotermie.
              Fundacja Lux Veritatis Bank Pocztowy S.A. o/Toruń
              92 1320 1120 2585 4660 2000 0001

              dziad robili.


      • Gość: rola Re: Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 23:00
        rozumiem że wg ciebie Leokadia i Kazimierz Sroka powinni wysłac tą dziewczynkę do Oswiecimia?
    • Gość: Jurek Czy znane sa personalia tego goscia honorowego? IP: *.bstnma.fios.verizon.net 14.01.09, 22:09
      chyba mozna go rozpoznac ze zdjec. Powinien stanac przed sadem i otrzymac zakaz
      wjazdu do Polski.
      • Gość: kazio Re: Czy znane sa personalia tego goscia honoroweg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:13
        przecież to mossad, oni bez obtawy do kibla nie idą, cieć z mosadu
        łapie klocka w ręce bo jakby spadł na dno muszli to mógłby
        wubuchnać...
    • altkin Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:14
      No tak - sześciu Polaków zatrzymali do wyjaśnienia za rozwiniecie
      transparentu. Izraelitę za rzucenie się z piąchami na Polaków
      odwieźli do szpitala... I dzieje się to w naszym kraju...
    • laukas Dlaczego jakiś żyd bije bezkarnie Polaków? 14.01.09, 22:14
      Ciężko patrzeć, jak żydzi się panoszą w Polsce.
    • kosma44 Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:15
      to Hamas wprowadził terror . widocznie Ci ludzie nie mają pojęcia co
      robią , byle zadyma była . niech poczytają najpierw a póżniej tak
      brutalnie protestują
      • Gość: bartolini Re: Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużo IP: *.router.finemedia.pl 14.01.09, 23:15
        pierwszy sensowny komentarz pośród setek aberracji
    • free3gawr-on Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:16
      Powtórka z historii!!!!!!holokaust.Może hitler miał racje?Historia
      przedwojenna to wielka biała plama.Kto rządzi ten kreuje obraz rzeczywistości
      nawet historii przedwojennej.Nie ma dymu bez ognia.
    • Gość: Truskaw ___>>> tu można głosowac na Palestynę ___ IP: 94.254.228.* 14.01.09, 22:22
      www.israel-vs-palestine.com/gz/
    • Gość: donawan Manipulacje w stylu GW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:22
      1.W tym momencie z drugiego rzędu zerwał się jeden z gości uroczystości -
      obywatel Izraela.Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami.
      2.Ze środka wyprowadzono sześciu Polaków. Trzech z nich zostało zatrzymanych do
      wyjaśnienia.
      3.Obywatel Izraela, uderzony podczas przepychanki, został odwieziony na
      obserwację do szpitala :))))

      Biedny rzucił się z pięściami, na szczęście zatrzymano złych demonstrantów i
      odwieziono ofiarę rozboju do szpitala. Wyborcza na końcu w swoim stylu
      podsumowała kto tu jest zły a kto dobry.
    • arahat1 polacy rozwineli transparent a zyd rzucil sie na 14.01.09, 22:22
      nich.. dobrze ze wczesniej sprawdzali czy ktos nie wnosi broni bo zaczalby
      stzreelac jak w gazie....zydom wszysko zaczyna kojarzuc sie z terroryzmeme...i
      maja racje..akcja zydow w gazie to terrorryzm na miare holokaustu!!!!zydzi
      precz z gazy!!
      • Gość: Wacek Maupa Osiedlić alterglobalistów w 30km pasie wzdłuż Gazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:33
        Że zawsze znajdą się w Polsce jacyś idealiści-głupy, którzy z
        niewiedzy i zwykłej głupoty "popierają Palestyńczyków" a wcześniej
        popierali "Naród chińki i angolański budujący socjalizm" i tym
        podobne bzdety.
        Ich dziadkowie zachwycali się pewnie "sukcesami stalinowskiego
        budwnictwa" itd.
        Osiedlić ich trzeba wzdłuż granicy ze Strefą Gazy.
        Będą się czuli bezpiecznie.

        A gościa z Mosadu co sie rzucił trzeba deportować z Polski w ciągu 2
        godzin, dożywotnio bez prawa wstępu do Polski, udzieliwszy mu
        wcześniej pomocy ambulatyryjnej.

    • blakee Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:26
      skoro: "W tym momencie z drugiego rzędu zerwał się jeden z gości uroczystości - obywatel Izraela. Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami." to czem uzatrzymano tych demonstrantow? kazdy ma prawo wyrazic swa opinie, jesli nie uzywali wulgaryzmow, nie powinni zostac zatrzymani. No chociaz w naszym pieknym kraju to nawet za jedzenie chipsow mozna byc zatrzymanym, tak jak to w olsztynie bylo na konferencji z kaczynskim w roli glownej.
    • rtd5rtd Jakby niebylo to jest to skandal. Ale ciekawa jest 14.01.09, 22:27
      Jakby niebylo to jest to skandal. Ale ciekawa jest reakcja psiarni. Bo czytamy:
      "...obywatel Izraela. Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami" pozniej "Obywatel Izraela, uderzony podczas przepychanki, został odwieziony na obserwację do szpitala" a polakow zamkneli na komisariacie.

      ????

      Czyli w tym kraju mozna bic alerglobalistow !?

      to tzw. Panstwo Prawa.
    • asocjacja_w Polska ojczyzna dwojga narodów ! 14.01.09, 22:28
      Żydzi są w Polsce niezmiennie źródłem
      trudnych do określenia nieprzyjemnych uczuć
      Prokurator jest zdania że przyczyną holocaustu
      jest to że żydzi rozwścieczyli nie które narody
      grabieżą i zniewagą !
    • Gość: wiking Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:29
      No i doczekaliśmy się czasów, kiedy żydzi za przyzwoleniem polskojęzycznych mediów i władz z narodu wybranego budują w naszym kraju JUDEOPOLONIĘ...
    • rtd5rtd Ciekawe jest ze w polsce wg niema relacji z Gazy. 14.01.09, 22:35
      polecam www.livestation.com
      AlJazeera british , lub bbc.

      Dane na dzien dzisiejszy :
      Kilkanascie ofiar po stronie Izralela, ponad 1000 ofiar po strone Palestynczykow, Izrael uzywa broni chemicznej przeciwko ludnosci cywilnej zabronionej przez konwencje genewska. Z posrod ofiar w palestynie nie znaleziono miliciantow Hamassu.

      /pozdr
      • Gość: klapka Re: Ciekawe jest ze w polsce wg niema relacji z G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 08:09
        wczoraj tv sat aljazzera int. podała, że w Gazie zginęło 1230 Palestyńczyków.
    • acidhead brawo anarchiści!!! 14.01.09, 22:36
      brawo anarchiści!!ten żydek co skoczył z pięściami na demonstrantów jest niezłym
      lustrem tego co dzieje się w okupowanej Palestynie.krzykniesz to rzucą się na
      ciebie z pięściami,rzucisz kamieniem to cię zastrzelą,strzelisz to zbombardują
      dom,szkołe,szpital,miasto.
      i do tego żydzi nie mają sobie nigdy nic do zarzucenia,wręcz odwrotnie-to my
      wszyscy odpowiadamy za ich ponurą historie.gdyby polacy mieli taki "paszport
      VIP" jaki ma Izrael,moglibyśmy spokojnie zająć Wilno,Lwów etc.
    • Gość: Piotr Tutaj medal, a Gazie zabijają przecież też dzieci. IP: 88.148.57.* 14.01.09, 22:40
      Panie konsulu, to obraza dla tych osób które uratowały tą dziewczynkę,
      jednocześnie popierać działania przez które zginęło już i ginie, wiele dzieci!
      "Nie będziemy tolerować aktu terroryzmu". I odpowiadacie podobnie jak w czasie
      wojny Niemcy - za jednego zabitego wielu zabitych. Historia kołem się toczy??
    • atreju05 Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Zydów 14.01.09, 22:41
      Właśnie zobaczyłem zajście na TVP Info. Skandaliczne zachowanie Żyda który
      pięściami zaczął okładać ludzi stojących z boku w głębi sali z transparentem
      "Dość rzezi w Gazie". Polacy zatrzymani a inicjator w szpitalu - tak machał że
      zwichnął bark, czy co?
      • Gość: albrecht_krzywy Re: Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie IP: *.de.ibm.com 15.01.09, 10:51
        bo zyd nawet jak zabija to tez jest ofiara ;)
        no coz. kazdy kiedys umiera i trafia przed Sad Bozy.
        tego agresywnego pana najwyrazniej przepelnionego nienawiscia i pogarda rowniez
        to czeka.
        to pocieszajace.
    • Gość: zielu85 Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych IP: *.e-wro.net.pl 14.01.09, 22:42
      "Robimy wszystko, by zakończyć konflikt w Strefie Gazy i by Palestyńczykom żyło
      się lepiej" tak jak Hitler robił wszystko by Żydom żyło się lepiej.
    • maxi18 Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Zydów 14.01.09, 22:43
      Byłam przy tym i widzę żę gazeta się nie popisała! Kłamcy!
      Izraelczyk nie wylądował w szpitalu na żadnej obserwacji. Szmatława
      gazeta!
      • Gość: Piotr Re: Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie IP: 88.148.57.* 14.01.09, 22:49
        A znasz ten tekst kabaretowy Kryszaka ze skeczu o Leperze "... Józek, jak cię
        pobili idź na obdukcję, tylko sobie wcześniej rozwal mordę o skrzynkę aby krew
        leciała..."
      • Gość: hej Re: Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie IP: *.dialog.net.pl 14.01.09, 23:42
        to jak było?
    • mibru.pl Debile i tyle. Żenada. 14.01.09, 22:45
      Izrael ma rację-trzeba tępić terrorystów. Wszystko w temacie-z terrorystami
      nie negocjuje się, tylko się ich likwiduje. Kolesie się podniecili, bo zrobili
      idiotyczną akcje w Polsce. W Izraelu dostaliby po kulce w puste łby.
      • Gość: UntersturmFuehrer Re: Debile i tyle. Żenada. IP: *.dhha.org 14.01.09, 23:12
        jestes glupik szmak ! szkoda na ciebie kuli...
        • Gość: lopez Re: Debile i tyle. Żenada. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 23:37
          Gość portalu: UntersturmFuehrer napisał(a):

          > jestes glupik szmak ! szkoda na ciebie kuli...

          Spie...j:)
      • Gość: zielu85 Re: Debile i tyle. Żenada. IP: *.e-wro.net.pl 15.01.09, 01:07
        do mibru.pl to ty jesteś pusty skoro mówisz takie rzeczy
      • Gość: ed Marine Mokotow bombardujcie butelkami bez echa IP: *.centertel.pl 15.01.09, 06:19
        Marina Mokotow i inne getta (zamkniete osiedla) w Polsce jak pijaki
        zaczna wam bombardowac butelkami ktore beda spadac kolo placykow dla
        dzieci przed waszymi klatakmi ciekawe ile by wam starczylo
        cierpliowsci by nie powiedziec dosc? Wierzycie ze opanowane matki
        beda mowily oh na szczescie znow we mnie nie trafily i moj bobasek
        dzisiaj w glowe nie dostal bo chyba sami nie wierzycie w to co tu
        wypisujecie. Polacy
    • Gość: palacz Zagadka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:46
      Który kraj łamie rezolucje ONZ, Konwencję Genewską o niestosowaniu broni fosforowej przeciwko ludniści, zabija obserwatorów ONZ, ostrzeliwuje ciężarówki z pomocją humanitarną, zrzuca bomby na miejsca kultu religijnego, szkoły, szpitale,

      Podpowiedź: nie jest to Iran, Korea Północna, Wenezuela, Kuba, Syria, Liban,
      • rk111 Re: Zagadka 14.01.09, 22:53
        ROSJA ! W 1517 roku sułtan Selim I pokonał wojska egipskich
        Mameluków w bitwach pod Marj Dabiq i al-Raydaniyya, a następnie
        zajął Syrię, Palestynę oraz Egipt. W ten sposób Palestyna znalazła
        się w Imperium Osmańskim.
        Sułtan Selim I prowadził politykę przychylną Żydom i zezwalał na
        żydowskie osadnictwo w Palestynie.

        W 1538 roku sułtan Sulejman I Wspaniały wybudował mury obronne
        Jerozolimy, które do dzisiaj otaczają Stare Miasto. Sułtan nadał
        Żydowi, Józefowi Nassi, ziemię nad Jeziorem Tyberiadzkim, z
        przeznaczeniem odbudowania starego żydowskiego miasta Tyberiady.
        Józef Nassi otrzymał wyraźne zezwolenie, że w odbudowanym mieście
        będą mogli mieszkać tylko Żydzi.
        Miasto Tyberiada zostało odbudowane. Zasadzono tam drzewa morwowe
        dla hodowli jedwabnika i założono przędzalnie jedwabiu. Planowano
        uczynić z Tyberiady miasto fabryczne, które mogłoby współzawodniczyć
        z Wenecją, jednakże plany te upadły.
        W latach 1538-1541 w mieście Safed działał Sanhedryn, w którym
        zgromadziło się 25 rabinów pod przywództwem Rabina Jakuba Beraba.
        Miasto Safed stało się nowym centrum życia żydowskiego w Palestynie.
        Rabin Józef Karo otworzył tutaj jesziwę.
        Około 1569 roku w Safedzie osiedlił się Rabin Izaak Luria. To za
        jego sprawą Safed stał się ważnym ośrodkiem kabalistycznym na
        świecie.
        • basiabasia2003 wg glownego tytulu ambasador wywolal walke 14.01.09, 23:02
          Wyslac tam meehneeka niech mu w..ola.

          i bedzie spokoj i czysciejsze powietrze.
        • proofreader Zagadka: kto to jest rk111? 14.01.09, 23:03
          ZIGZAUR! Nawet kiedy zaśnie z twarza na klawiaturze - nic,
          tylko "ROSJA"...

      • Gość: Realista Re: Zagadka IP: *.aster.pl 15.01.09, 15:59
        A kto się podpisuje "palacz"? Czy nie wnuczek dżentelmena, który
        Żydów wrzucał do pieca w Oświęcimiu, lub zamykał ich w getcie
        warszawskim? Dodam, że Żydem nie jestem, na dowód czego mogę
        ściagnąć przy Tobie spodnie.
    • olias Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Zydów 14.01.09, 23:08
      "... jeden z gości uroczystości - obywatel Izraela. Mężczyzna rzucił
      się na demonstrantów z pięściami"
      po czym ... wyprowadzono 6 Polaków. A wszystko to w Polsce.
    • e-skin Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Żydów 14.01.09, 23:10
      niezła akcja chłopaki! chyba zrewiduję swój pogląd w sprawie anarchizmu.. brawo!
    • Gość: jakos nie widze pokojowego rozwiazania IP: *.gprs.plus.pl 14.01.09, 23:13
      juz sama sciana placzu synagogi salomona na ruinach której stoi blekitny meczet w miejscu gdzie allach wniebowstąpił, żydzi modlący sie o odbudowanie syngagogi - czyli zniszczenie świętego miejsca muzułmanów, konflikt tu jest u podstaw a każdy chętnie łby by drugiemu ukręcił, musieliby przejść na ateizm i dopiero wyluzować
    • tequiller Biją nas we własnym kraju 14.01.09, 23:14
      Wyobraźcie sobie sytuację, gdy Polak podczas poodobnych uroczystości w Izraelu
      atakuje izraelskich anarchistów, którzy wywiesili transparent "Żądamy
      rozliczenia pogromów w Kielcach i Jedwabnem". Jakie są reakcje? czekam na
      propozycje.
      • pies_na_prawizne Re: Biją nas we własnym kraju 14.01.09, 23:23
        tequiller napisał:

        > Wyobraźcie sobie sytuację, gdy Polak podczas poodobnych
        uroczystości w Izraelu
        > atakuje izraelskich anarchistów, którzy wywiesili
        transparent "Żądamy
        > rozliczenia pogromów w Kielcach i Jedwabnem". Jakie są reakcje?
        czekam na
        > propozycje.
        ----------------
        jakby mogli wywiesic transparent o Jedwabnem z zadaniem o
        rozliczenie, kiedy Zydow w Jedwabnem Polacy wykonczyli, wiec o co ci
        biega Omego???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka