free3gawr-on Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:08 BRAWO,BRAWO,BRAWO.Dość ludobójstwa.Ameryką rządzą żydzi u szczytów władzy i traktują ten kraj jak swój folwark , gdzie niewolnicy to obywatele różnych narodowości (w tym polacy). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markus Re: Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużo IP: *.superkabel.de 14.01.09, 22:14 to dlaczego ci umeczeni polacy nie wracaja do oazy wolnosci , czyli polski ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pako tam gdzie żydzi tam nie ma wolności... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:21 a tu się od nich roi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Re: tam gdzie żydzi tam nie ma wolności... IP: *.aster.pl 15.01.09, 16:09 No tak Pako, pracować trzeba.Chyba, że by tak na siłownię cały tydzień, a potem Żydów do pieca. Jak ojciec i dziad robili. Odpowiedz Link Zgłoś
optyk26 Re: tam gdzie żydzi tam nie ma wolności... 15.01.09, 19:32 Gość portalu: Realista napisał(a): > No tak Pako, pracować trzeba.Chyba, że by tak na siłownię cały > tydzień, a potem Żydów do pieca. Wszystko się zgadza tylko jedno dodam, że Pako będzie tylko pilnował jak żyd żyda pakuje do pieca zgodnie z technologią niemiecką. Oczywiście popieram Pako a nie ciebie pchlażu. Zakładam partie żeby takie pchlaże nie miały nic do powiedzenia. Szanowni Państwo z Forum!!! Nazywam się Tomasz Bednarski i zakładam Partie Polityczną o nazwie „Normalny Polski Dom” w skrócie NPD. Potrzebuje zgłoszenia się 1000 osób popierających do zarejestrowania partii. Należy w zgłoszeniu podać Imię Nazwisko kod miejsce zamieszkania PESEL. Jeżeli osoby popierające zapiszą się do NPD to w pierwszej kolejności otrzymają pomoc pieniężną zgodnie z &.13 punkt f statutu NPD. Adres do korespondencji: E-mail: optyk26@gazeta.pl Poniżej przedstawiam projekt statutu. Statut Partii Normalny Polski Dom Rozdział I. Rozdział II Cele i środki działania. Rozdział III Panie i Panowie, ich prawa i obowiązki. Rozdział IV Władze naczelne. Rozdział V Majątek NPD. Rozdział VI Zmiana Statutu, rozwiązanie NPD. Rozdział I § 1. Normalny Polski Dom, której skrót brzmi NPD, jest organizacją działającą na podstawie ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o partiach politycznych oraz niniejszego Statutu i zwana jest dalej NPD. § 2. NPD jest partią polityczną i posiada z tego tytułu osobowość prawną. § 3. NPD działa na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz wśród Polonii zagranicznej. § 4. Siedzibą Prezesa NPD jest Warszawa. § 5. NPD używa pieczęci oraz motta „ Bednarski na kłopoty”. § 6. Prezesem NPD jest Tomasz Bednarski zwany dalej „Prezesem”. Rozdział II Cele i środki działania § 7. Cele NPD określa Deklaracja Programowa oraz Założenia Programowe. § 8. NPD realizuje swoje cele poprzez: a). udział przedstawicieli NPD w organach państwowych i samorządowych, b). pracę ideowo-wychowawczą, c). prowadzenie działalności propagandowej, wydawniczej i prasowej, d). działalność klubową, odczytową i organizowanie wieców, e). współpracę z bliskimi ideowo organizacjami politycznymi i społecznymi, f). udział w wyborach. Rozdział III Członkowie, ich prawa i obowiązki § 9. NPD składa się z Pań i Panów zwanymi dalej członkami. § 10. Członkiem może zostać obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegający zasad etyki katolickiej, nie pozbawiony praw publicznych, który: a) ukończył 18 lat, b) nie należy do innej partii politycznej, c) uznaje Statut, § 11. Członków przyjmuje Prezes w ciągu 6 miesięcy od daty dostarczenia deklaracji. § 12. Odmowa przyjęcia nie wymaga uzasadnienia. § 13. Członek ma obowiązek i prawo: a) przestrzegać oraz stosować się do postanowień niniejszego Statutu i postanowień Prezesa, b) uczestniczyć w zbiórkach rzeczowych i pieniężnych na rzecz NPD, c) popierać kandydatów NPD wskazanych przez Prezesa w wyborach prezydenckich, parlamentarnych i samorządowych. d) korzystać z urządzeń NPD i uczestniczyć z ramienia NPD w wyborach do parlamentu i samorządu zgodnie z postanowieniami Prezesa, e) występować do Prezesa z wnioskami i postulatami, f) otrzymywać pomoc pieniężną co roku z nadwyżki budżetowej NPD. § 14. Prezes skreśla członka z listy członków NPD w razie: a) złożenia przez niego pisemnego oświadczenia o wystąpieniu z NPD, b) wstąpienia przez niego do innej partii politycznej, c) bez uzasadnienia. § 15. Od postanowień Prezesa przysługuje skarga do Sądu Powszechnego na zasadach ogólnych w ciągu trzech miesięcy od daty zaistnienia zdarzenia. Rozdział IV Władze naczelne § 16. Władzami naczelnymi NPD są: a) Prezes, b) kadencja Prezesa trwa do rezygnacji przez niego z funkcji i wyznaczenia przez dotychczasowego Prezesa nowego Prezesa, c) Komisja Rewizyjna składająca się z trzech członków NPD, d) Komisje Rewizyjną oraz Przewodniczącego powołuje i odwołuje Prezes. e) w razie stwierdzenia nieprawidłowości przez Komisje Rewizyjną Przewodniczący składa doniesienie do organów ścigania na zasadach ogólnych. Rozdział V Majątek NPD § 17. Majątek NPD stanowią ruchomości i nieruchomości oraz inne prawa majątkowe. Źródłami majątku są: a) darowizny, spadki i zapisy, b) dochody z majątku, c) ofiary publiczne, d) dotacje, subwencje oraz zwrot kosztów kampanii wyborczej przyznane na podstawie odrębnych przepisów, e) kredyty bankowe. § 18 Oświadczenia woli w imieniu NPD składa Prezes. § 19 Szczegółowe zasady zarządu majątkiem określa Prezes. Rozdział VI Zmiana Statutu, rozwiązanie NPD. § 20. Zmiana Statutu może nastąpić w drodze postanowienia Prezesa. § 21. Rozwiązanie NPD oraz tryb połączenia z inną partią lub innymi partiami następuje w drodze postanowienia Prezesa. Z parchem się nie dyskutuje parcha się likwiduje powiedział sadownik do sadownika. Broń dla każdego Polaka. Sędziów i Prokuratorów potraktować jak WSI. Podatek dochodowy 3% dla każdego Polaka i wszystkie wydatki odliczone od podstawy opodatkowania a każdy żołnierz i policjant na służbie jeździ odpowiednim pojazdem, zlikwidowana szara strefa, zapłacony VAT. Tu wpłacaj pieniądze też na geotermie. Fundacja Lux Veritatis Bank Pocztowy S.A. o/Toruń 92 1320 1120 2585 4660 2000 0001 dziad robili. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rola Re: Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 23:00 rozumiem że wg ciebie Leokadia i Kazimierz Sroka powinni wysłac tą dziewczynkę do Oswiecimia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Czy znane sa personalia tego goscia honorowego? IP: *.bstnma.fios.verizon.net 14.01.09, 22:09 chyba mozna go rozpoznac ze zdjec. Powinien stanac przed sadem i otrzymac zakaz wjazdu do Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Re: Czy znane sa personalia tego goscia honoroweg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:13 przecież to mossad, oni bez obtawy do kibla nie idą, cieć z mosadu łapie klocka w ręce bo jakby spadł na dno muszli to mógłby wubuchnać... Odpowiedz Link Zgłoś
altkin Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:14 No tak - sześciu Polaków zatrzymali do wyjaśnienia za rozwiniecie transparentu. Izraelitę za rzucenie się z piąchami na Polaków odwieźli do szpitala... I dzieje się to w naszym kraju... Odpowiedz Link Zgłoś
laukas Dlaczego jakiś żyd bije bezkarnie Polaków? 14.01.09, 22:14 Ciężko patrzeć, jak żydzi się panoszą w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
kosma44 Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:15 to Hamas wprowadził terror . widocznie Ci ludzie nie mają pojęcia co robią , byle zadyma była . niech poczytają najpierw a póżniej tak brutalnie protestują Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartolini Re: Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużo IP: *.router.finemedia.pl 14.01.09, 23:15 pierwszy sensowny komentarz pośród setek aberracji Odpowiedz Link Zgłoś
free3gawr-on Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:16 Powtórka z historii!!!!!!holokaust.Może hitler miał racje?Historia przedwojenna to wielka biała plama.Kto rządzi ten kreuje obraz rzeczywistości nawet historii przedwojennej.Nie ma dymu bez ognia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Truskaw ___>>> tu można głosowac na Palestynę ___ IP: 94.254.228.* 14.01.09, 22:22 www.israel-vs-palestine.com/gz/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: donawan Manipulacje w stylu GW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:22 1.W tym momencie z drugiego rzędu zerwał się jeden z gości uroczystości - obywatel Izraela.Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami. 2.Ze środka wyprowadzono sześciu Polaków. Trzech z nich zostało zatrzymanych do wyjaśnienia. 3.Obywatel Izraela, uderzony podczas przepychanki, został odwieziony na obserwację do szpitala :)))) Biedny rzucił się z pięściami, na szczęście zatrzymano złych demonstrantów i odwieziono ofiarę rozboju do szpitala. Wyborcza na końcu w swoim stylu podsumowała kto tu jest zły a kto dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 polacy rozwineli transparent a zyd rzucil sie na 14.01.09, 22:22 nich.. dobrze ze wczesniej sprawdzali czy ktos nie wnosi broni bo zaczalby stzreelac jak w gazie....zydom wszysko zaczyna kojarzuc sie z terroryzmeme...i maja racje..akcja zydow w gazie to terrorryzm na miare holokaustu!!!!zydzi precz z gazy!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacek Maupa Osiedlić alterglobalistów w 30km pasie wzdłuż Gazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:33 Że zawsze znajdą się w Polsce jacyś idealiści-głupy, którzy z niewiedzy i zwykłej głupoty "popierają Palestyńczyków" a wcześniej popierali "Naród chińki i angolański budujący socjalizm" i tym podobne bzdety. Ich dziadkowie zachwycali się pewnie "sukcesami stalinowskiego budwnictwa" itd. Osiedlić ich trzeba wzdłuż granicy ze Strefą Gazy. Będą się czuli bezpiecznie. A gościa z Mosadu co sie rzucił trzeba deportować z Polski w ciągu 2 godzin, dożywotnio bez prawa wstępu do Polski, udzieliwszy mu wcześniej pomocy ambulatyryjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
blakee Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych 14.01.09, 22:26 skoro: "W tym momencie z drugiego rzędu zerwał się jeden z gości uroczystości - obywatel Izraela. Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami." to czem uzatrzymano tych demonstrantow? kazdy ma prawo wyrazic swa opinie, jesli nie uzywali wulgaryzmow, nie powinni zostac zatrzymani. No chociaz w naszym pieknym kraju to nawet za jedzenie chipsow mozna byc zatrzymanym, tak jak to w olsztynie bylo na konferencji z kaczynskim w roli glownej. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Jakby niebylo to jest to skandal. Ale ciekawa jest 14.01.09, 22:27 Jakby niebylo to jest to skandal. Ale ciekawa jest reakcja psiarni. Bo czytamy: "...obywatel Izraela. Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami" pozniej "Obywatel Izraela, uderzony podczas przepychanki, został odwieziony na obserwację do szpitala" a polakow zamkneli na komisariacie. ???? Czyli w tym kraju mozna bic alerglobalistow !? to tzw. Panstwo Prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
asocjacja_w Polska ojczyzna dwojga narodów ! 14.01.09, 22:28 Żydzi są w Polsce niezmiennie źródłem trudnych do określenia nieprzyjemnych uczuć Prokurator jest zdania że przyczyną holocaustu jest to że żydzi rozwścieczyli nie które narody grabieżą i zniewagą ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiking Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:29 No i doczekaliśmy się czasów, kiedy żydzi za przyzwoleniem polskojęzycznych mediów i władz z narodu wybranego budują w naszym kraju JUDEOPOLONIĘ... Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Ciekawe jest ze w polsce wg niema relacji z Gazy. 14.01.09, 22:35 polecam www.livestation.com AlJazeera british , lub bbc. Dane na dzien dzisiejszy : Kilkanascie ofiar po stronie Izralela, ponad 1000 ofiar po strone Palestynczykow, Izrael uzywa broni chemicznej przeciwko ludnosci cywilnej zabronionej przez konwencje genewska. Z posrod ofiar w palestynie nie znaleziono miliciantow Hamassu. /pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klapka Re: Ciekawe jest ze w polsce wg niema relacji z G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 08:09 wczoraj tv sat aljazzera int. podała, że w Gazie zginęło 1230 Palestyńczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
acidhead brawo anarchiści!!! 14.01.09, 22:36 brawo anarchiści!!ten żydek co skoczył z pięściami na demonstrantów jest niezłym lustrem tego co dzieje się w okupowanej Palestynie.krzykniesz to rzucą się na ciebie z pięściami,rzucisz kamieniem to cię zastrzelą,strzelisz to zbombardują dom,szkołe,szpital,miasto. i do tego żydzi nie mają sobie nigdy nic do zarzucenia,wręcz odwrotnie-to my wszyscy odpowiadamy za ich ponurą historie.gdyby polacy mieli taki "paszport VIP" jaki ma Izrael,moglibyśmy spokojnie zająć Wilno,Lwów etc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Tutaj medal, a Gazie zabijają przecież też dzieci. IP: 88.148.57.* 14.01.09, 22:40 Panie konsulu, to obraza dla tych osób które uratowały tą dziewczynkę, jednocześnie popierać działania przez które zginęło już i ginie, wiele dzieci! "Nie będziemy tolerować aktu terroryzmu". I odpowiadacie podobnie jak w czasie wojny Niemcy - za jednego zabitego wielu zabitych. Historia kołem się toczy?? Odpowiedz Link Zgłoś
atreju05 Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Zydów 14.01.09, 22:41 Właśnie zobaczyłem zajście na TVP Info. Skandaliczne zachowanie Żyda który pięściami zaczął okładać ludzi stojących z boku w głębi sali z transparentem "Dość rzezi w Gazie". Polacy zatrzymani a inicjator w szpitalu - tak machał że zwichnął bark, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: albrecht_krzywy Re: Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie IP: *.de.ibm.com 15.01.09, 10:51 bo zyd nawet jak zabija to tez jest ofiara ;) no coz. kazdy kiedys umiera i trafia przed Sad Bozy. tego agresywnego pana najwyrazniej przepelnionego nienawiscia i pogarda rowniez to czeka. to pocieszajace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielu85 Awantura podczas wręczania medalu dla zasłużonych IP: *.e-wro.net.pl 14.01.09, 22:42 "Robimy wszystko, by zakończyć konflikt w Strefie Gazy i by Palestyńczykom żyło się lepiej" tak jak Hitler robił wszystko by Żydom żyło się lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
maxi18 Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Zydów 14.01.09, 22:43 Byłam przy tym i widzę żę gazeta się nie popisała! Kłamcy! Izraelczyk nie wylądował w szpitalu na żadnej obserwacji. Szmatława gazeta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie IP: 88.148.57.* 14.01.09, 22:49 A znasz ten tekst kabaretowy Kryszaka ze skeczu o Leperze "... Józek, jak cię pobili idź na obdukcję, tylko sobie wcześniej rozwal mordę o skrzynkę aby krew leciała..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Re: Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie IP: *.dialog.net.pl 14.01.09, 23:42 to jak było? Odpowiedz Link Zgłoś
mibru.pl Debile i tyle. Żenada. 14.01.09, 22:45 Izrael ma rację-trzeba tępić terrorystów. Wszystko w temacie-z terrorystami nie negocjuje się, tylko się ich likwiduje. Kolesie się podniecili, bo zrobili idiotyczną akcje w Polsce. W Izraelu dostaliby po kulce w puste łby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UntersturmFuehrer Re: Debile i tyle. Żenada. IP: *.dhha.org 14.01.09, 23:12 jestes glupik szmak ! szkoda na ciebie kuli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lopez Re: Debile i tyle. Żenada. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 23:37 Gość portalu: UntersturmFuehrer napisał(a): > jestes glupik szmak ! szkoda na ciebie kuli... Spie...j:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielu85 Re: Debile i tyle. Żenada. IP: *.e-wro.net.pl 15.01.09, 01:07 do mibru.pl to ty jesteś pusty skoro mówisz takie rzeczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ed Marine Mokotow bombardujcie butelkami bez echa IP: *.centertel.pl 15.01.09, 06:19 Marina Mokotow i inne getta (zamkniete osiedla) w Polsce jak pijaki zaczna wam bombardowac butelkami ktore beda spadac kolo placykow dla dzieci przed waszymi klatakmi ciekawe ile by wam starczylo cierpliowsci by nie powiedziec dosc? Wierzycie ze opanowane matki beda mowily oh na szczescie znow we mnie nie trafily i moj bobasek dzisiaj w glowe nie dostal bo chyba sami nie wierzycie w to co tu wypisujecie. Polacy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: palacz Zagadka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.09, 22:46 Który kraj łamie rezolucje ONZ, Konwencję Genewską o niestosowaniu broni fosforowej przeciwko ludniści, zabija obserwatorów ONZ, ostrzeliwuje ciężarówki z pomocją humanitarną, zrzuca bomby na miejsca kultu religijnego, szkoły, szpitale, Podpowiedź: nie jest to Iran, Korea Północna, Wenezuela, Kuba, Syria, Liban, Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Zagadka 14.01.09, 22:53 ROSJA ! W 1517 roku sułtan Selim I pokonał wojska egipskich Mameluków w bitwach pod Marj Dabiq i al-Raydaniyya, a następnie zajął Syrię, Palestynę oraz Egipt. W ten sposób Palestyna znalazła się w Imperium Osmańskim. Sułtan Selim I prowadził politykę przychylną Żydom i zezwalał na żydowskie osadnictwo w Palestynie. W 1538 roku sułtan Sulejman I Wspaniały wybudował mury obronne Jerozolimy, które do dzisiaj otaczają Stare Miasto. Sułtan nadał Żydowi, Józefowi Nassi, ziemię nad Jeziorem Tyberiadzkim, z przeznaczeniem odbudowania starego żydowskiego miasta Tyberiady. Józef Nassi otrzymał wyraźne zezwolenie, że w odbudowanym mieście będą mogli mieszkać tylko Żydzi. Miasto Tyberiada zostało odbudowane. Zasadzono tam drzewa morwowe dla hodowli jedwabnika i założono przędzalnie jedwabiu. Planowano uczynić z Tyberiady miasto fabryczne, które mogłoby współzawodniczyć z Wenecją, jednakże plany te upadły. W latach 1538-1541 w mieście Safed działał Sanhedryn, w którym zgromadziło się 25 rabinów pod przywództwem Rabina Jakuba Beraba. Miasto Safed stało się nowym centrum życia żydowskiego w Palestynie. Rabin Józef Karo otworzył tutaj jesziwę. Około 1569 roku w Safedzie osiedlił się Rabin Izaak Luria. To za jego sprawą Safed stał się ważnym ośrodkiem kabalistycznym na świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
basiabasia2003 wg glownego tytulu ambasador wywolal walke 14.01.09, 23:02 Wyslac tam meehneeka niech mu w..ola. i bedzie spokoj i czysciejsze powietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
proofreader Zagadka: kto to jest rk111? 14.01.09, 23:03 ZIGZAUR! Nawet kiedy zaśnie z twarza na klawiaturze - nic, tylko "ROSJA"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Re: Zagadka IP: *.aster.pl 15.01.09, 15:59 A kto się podpisuje "palacz"? Czy nie wnuczek dżentelmena, który Żydów wrzucał do pieca w Oświęcimiu, lub zamykał ich w getcie warszawskim? Dodam, że Żydem nie jestem, na dowód czego mogę ściagnąć przy Tobie spodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Zydów 14.01.09, 23:08 "... jeden z gości uroczystości - obywatel Izraela. Mężczyzna rzucił się na demonstrantów z pięściami" po czym ... wyprowadzono 6 Polaków. A wszystko to w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
e-skin Bijatyka przy wręczaniu medalu za uratowanie Żydów 14.01.09, 23:10 niezła akcja chłopaki! chyba zrewiduję swój pogląd w sprawie anarchizmu.. brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakos nie widze pokojowego rozwiazania IP: *.gprs.plus.pl 14.01.09, 23:13 juz sama sciana placzu synagogi salomona na ruinach której stoi blekitny meczet w miejscu gdzie allach wniebowstąpił, żydzi modlący sie o odbudowanie syngagogi - czyli zniszczenie świętego miejsca muzułmanów, konflikt tu jest u podstaw a każdy chętnie łby by drugiemu ukręcił, musieliby przejść na ateizm i dopiero wyluzować Odpowiedz Link Zgłoś
tequiller Biją nas we własnym kraju 14.01.09, 23:14 Wyobraźcie sobie sytuację, gdy Polak podczas poodobnych uroczystości w Izraelu atakuje izraelskich anarchistów, którzy wywiesili transparent "Żądamy rozliczenia pogromów w Kielcach i Jedwabnem". Jakie są reakcje? czekam na propozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: Biją nas we własnym kraju 14.01.09, 23:23 tequiller napisał: > Wyobraźcie sobie sytuację, gdy Polak podczas poodobnych uroczystości w Izraelu > atakuje izraelskich anarchistów, którzy wywiesili transparent "Żądamy > rozliczenia pogromów w Kielcach i Jedwabnem". Jakie są reakcje? czekam na > propozycje. ---------------- jakby mogli wywiesic transparent o Jedwabnem z zadaniem o rozliczenie, kiedy Zydow w Jedwabnem Polacy wykonczyli, wiec o co ci biega Omego??? Odpowiedz Link Zgłoś