Gość: marsha IP: 192.168.0.* 28.01.02, 21:12 MAMY PIERWSZĄ "WIOSENNĄ" BURZĘ...!!! błyska się i grzmi. a jak wicher duje...,brrr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cesar01 Re: burza we WROCŁAWIU... 28.01.02, 21:18 nic dziwnego. 2 lata temu i u nas byla ladna burza gdzies okolo 15 stycznia. o maly figiel nie wybilo nam okien po stronie zachodniej. Odpowiedz Link Zgłoś
lechita2 Re: burza we WROCŁAWIU... 28.01.02, 21:20 w Poznaniu leje a przynajmnie lało, jak wracałem z miasta. Stałem jak głupi na przystanku bez tzw. wiaty i moknąłem jak.........nie wiem, co tak bardzo moknie. Już jestem przeziębiony.a psik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tur Re: burza we WROCŁAWIU... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 28.01.02, 21:53 zmokłem jak kura ... na a teraz łyknąc rutinoscorbin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Re: burza we WROCŁAWIU... IP: *.echostar.pl 28.01.02, 22:12 Hee, hee następna ofiara reklam ..... Weź lepiej witaminę c i asprocol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posener Re: burza we WROCŁAWIU... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 22:54 popadalo i powialo i ztej okazji gibnal sie nam prad w okolicy i przygotowywalem sie do egzamu przy 9 swiecach;) Odpowiedz Link Zgłoś