Dodaj do ulubionych

burza we WROCŁAWIU...

IP: 192.168.0.* 28.01.02, 21:12
MAMY PIERWSZĄ "WIOSENNĄ" BURZĘ...!!! błyska się i grzmi. a jak wicher
duje...,brrr.
Obserwuj wątek
    • cesar01 Re: burza we WROCŁAWIU... 28.01.02, 21:18

      nic dziwnego. 2 lata temu i u nas byla ladna burza gdzies okolo 15 stycznia.
      o maly figiel nie wybilo nam okien po stronie zachodniej.
    • lechita2 Re: burza we WROCŁAWIU... 28.01.02, 21:20
      w Poznaniu leje a przynajmnie lało, jak wracałem z miasta. Stałem jak głupi na
      przystanku bez tzw. wiaty i moknąłem jak.........nie wiem, co tak bardzo
      moknie. Już jestem przeziębiony.a psik
      • Gość: tur Re: burza we WROCŁAWIU... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 28.01.02, 21:53
        zmokłem jak kura ...
        na a teraz łyknąc rutinoscorbin
        • Gość: XXL Re: burza we WROCŁAWIU... IP: *.echostar.pl 28.01.02, 22:12
          Hee, hee następna ofiara reklam .....
          Weź lepiej witaminę c i asprocol.
          • lechita2 Re: burza we WROCŁAWIU... 28.01.02, 22:15
            a ja proponuję polopirynkę
    • Gość: posener Re: burza we WROCŁAWIU... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 22:54
      popadalo i powialo i ztej okazji gibnal sie nam prad w okolicy i
      przygotowywalem sie do egzamu przy 9 swiecach;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka