Dodaj do ulubionych

Łatwa konwersja plików EDB do programu Outlook PST

26.07.21, 16:11
Aby wykonać szybki, skuteczny i niezawodny sposób wymiany nazwy EDB Converter jako narzędzia EDB to PST Converter. Jest to najlepsza i najszybsza rozdzielczość dla użytkownika, który chce dokonać prostej konwersji bazy danych Exchange.

Kilka świetnych funkcji konwertera EDB na PST: -

• Ta aplikacja może naprawić wszelkiego rodzaju błędy związane z uszkodzeniem serwera Exchange i umożliwić użytkownikowi odzyskanie wszystkich utraconych danych bez żadnych problemów.

• Oferuje różne formaty plików do zapisywania bazy danych Exchange z plików EDB, takich jak PST, EML, MSG, HTML i vCard.

• Można go zainstalować w każdej wersji systemu operacyjnego Windows, takiej jak 95, NT, 98, ME, XP, Vista, 7, 8 i 8.1,10 (32bit i 64bit). To narzędzie zapewnia w 100% dokładne wyniki z pełnymi danymi.

• Wsparcie techniczne 24x7

• Możesz wypróbować darmową wersję demo.
Obserwuj wątek
  • gaceb72 Re: Łatwa konwersja plików EDB do programu Outloo 28.07.21, 14:06
   Jeśli chcesz odzyskać usunięte dane, naprawić uszkodzone pliki EDB i przekonwertować EDB na format PST, powinieneś wypróbować profesjonalne narzędzie Exchange Recovery. Oprogramowanie do konwersji EDB na PST jest w stanie odzyskać dane skrzynki pocztowej użytkownika zarówno z Offline, jak i Online Exchange EDB. Dzięki temu zaawansowanemu narzędziu będziesz mógł również importować EDB do PST, EML, MSG, HTML, RTF, VCF itp. Program oferuje opcję migracji skrzynek pocztowych Exchange do Office 365 i Live Exchange Server.

   Odwiedź tutaj, aby uzyskać więcej informacji:- www.toolsbaer.com/edb-to-pst-conversion/
  • graham2020 Re: Łatwa konwersja plików EDB do programu Outloo 31.07.21, 17:06
   Dzięki narzędziu do konwersji EDB na PST możesz łatwo wykonać zadanie konwersji Exchange EDB do Outlook PST bez wysiłku. Może konwertować pliki Exchange EDB online i offline nie tylko do formatu PST, ale także do innych formatów plików, takich jak MSG, PST, EML, RTF i HTML. Obsługuje formaty UNICODE dla plików PST. Narzędzie obsługuje wszystkie wersje MS Exchange, MS Outlook i Windows OS. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: www.datarepairtools.com/edb-to-pst-converter.html
  • namiga3051 Re: Łatwa konwersja plików EDB do programu Outloo 03.08.21, 13:10
   Aby wykonać łatwą, szybką i dokładną konwersję pliku EDB do programu Outlook PST. Możesz wypróbować ten konwerter EDB na PST Narzędzie Softaken EDB do PST Converter, które łatwo zapisuje plik EDB do PST i innych formatów plików, takich jak RTF, MSG, EML, HTML i PDF. Ponadto użytkownik może eksportować dane EDB bezpośrednio do skrzynek pocztowych Office 365. Narzędzie działa dobrze ze wszystkimi wersjami MS Outlook i Windows OS.

   Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź:- www.softakensoftware.com/how-to/convert-exchange-edb-file-to-pst-file.html
  • alberttaylor Re: Łatwa konwersja plików EDB do programu Outloo 03.08.21, 13:31
   Bitdataconversion EDB to PST Converter is a picture-perfect tool to repair and recover EDB files and convert them into MS Outlook PST, EML, MSG, HTML, vCal, vCard, and more targets. It also exports recover Exchange EDB files into Live Exchange Server and Office 365 mailboxes. The Software is suitable to perform with all the versions of Exchange Server & MS Windows and Outlook.

   For more info visit - www.bitdataconversion.com/edb-to-pst-converter.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka