mieszkaniec38
18.04.12, 10:54
Słyszałem, że organizowany jest wyjazd na wiec w obronie telewizji Trwam i Radia Maryja do Warszawy. Znajomy mi mówił, że gmina daje autokar. Jeśli to prawda to mam pytanie, czy ja na wesele córki też mogę dostać za darmo gminny autokar. Najwyżej mogę wójta na wesele poprosić i tak mi się opłaci. A poważnie, nie bardzo podoba mi się sponsorowanie przez gminę takich imprez. Jak ktoś chce bronić Rydzyka to niech to robi za własne a nie za nasze wspólne.