25.08.04, 19:35
a może ktoś z was zdawal maturę w 1990 r. kochani odezwijcie się. szczególnie
pozdrawiam wszystkich humanistów
Obserwuj wątek
    • Gość: SAM Re: Kopernik IP: 217.153.60.* 17.12.04, 13:01
      pamiętam, że byłem kiedyś z kolegami na wycieczce z tym rocznikiem, ale to była
      klasa Pani Górajowej
    • Gość: Żeton Re: Kopernik IP: 193.201.167.* 27.12.04, 16:20
      Ja zdawałem w 1992, rocznik 90 też pamiętam. To był niesamowity okres w
      szkole... na naszych oczach dokonywał się przełom. Pomimo tego, że było czasem
      ciężko, wspominam 4 lata spędzone w Koperniku wyjątkowo ciepło... Pozdrawiam
      wszystkich z tamtych lat ;-)
    • Gość: czarnula Re: Kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 22:29
      Ja zdawałam maturę w 1994 w klasie humanistycznej, więc muszę pamiętać ludzi z
      1990, byłam wtedy kotem :-)). Klasa ŚP. Górajowej, potem polonistki Grażyny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka