renata123 25.08.04, 19:35 a może ktoś z was zdawal maturę w 1990 r. kochani odezwijcie się. szczególnie pozdrawiam wszystkich humanistów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SAM Re: Kopernik IP: 217.153.60.* 17.12.04, 13:01 pamiętam, że byłem kiedyś z kolegami na wycieczce z tym rocznikiem, ale to była klasa Pani Górajowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żeton Re: Kopernik IP: 193.201.167.* 27.12.04, 16:20 Ja zdawałem w 1992, rocznik 90 też pamiętam. To był niesamowity okres w szkole... na naszych oczach dokonywał się przełom. Pomimo tego, że było czasem ciężko, wspominam 4 lata spędzone w Koperniku wyjątkowo ciepło... Pozdrawiam wszystkich z tamtych lat ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarnula Re: Kopernik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.05, 22:29 Ja zdawałam maturę w 1994 w klasie humanistycznej, więc muszę pamiętać ludzi z 1990, byłam wtedy kotem :-)). Klasa ŚP. Górajowej, potem polonistki Grażyny. Odpowiedz Link Zgłoś