Gość: Emerytka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.11.04, 17:48
Od lat oburza mnie to co robią dyrektorzy szkół z prowizją od ubezpeczenia
uczniów. 25% wpłaconej kwoty stanowi prowizja, która powinna wpłynąć na konto
szkoły. Są to pieniądze od 2000 do 6000 zł. w zależności od wielkości szkoły.
Niestety dyrektorzy w porozumieniu z firmami ubezpeczeniowymi wpłacaja
ubezpieczenie uczniów gotówka a prowizję przwłaszczają dla siebie. Jest to
preceder uprawiany od lat i nikt sie nim nie zainteresował. Przeciez sa to
pieniadze dzieci a tym samym i szkoły.