IP: *.pk.edu.pl 19.05.02, 22:44
Szło dwu gosci przez pustynie i nie mieli nic do picia, ale piciu i tak im
wp...lił.
Obserwuj wątek
    • Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 06.06.02, 13:24
      Wiem, wypiję dziś przynajmniej dwa wina, albo i trzy. A co?! Jutro mam urlop,
      no i Waters w Warszawie...
      • Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 06.06.02, 15:59
        zdolna jestes kobieto :-)))))))
        zapraszam do Krakówka - wypijemy cztery lub pięc ;-)
        • Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 16:10
          czy wy mówicie o kieliszkach ???
          • Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 06.06.02, 16:32
            Gość portalu: leo napisał(a):

            > czy wy mówicie o kieliszkach ???

            Jeśli już - winko pijamy w lampkach :)

            ale ja wciąż mówię o butelkach. Własnie zakupiłam dwa Egri Bikaver :)))
            • Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 16:35
              to już raczej nie degustacja, martwię się o was
              • Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 06.06.02, 16:38
                :-)))))))))))
                spoko, wazne ze za 4h bede w RADOMIU !!!!!!!!!!!
                • Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 16:46
                  trochę wam zazdroszczę i stąd te docinki :))
                  życzę miłych wrazeń :)))!!!
              • Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 06.06.02, 16:46
                Gość portalu: leo napisał(a):

                > to już raczej nie degustacja, martwię się o was

                "was" - jakich nas???

                :))))))))))))))))))
                • Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 06.06.02, 16:50
                  to sie nazywa pluralis majestatis czyli My NITKA ;-)
                • Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 17:13
                  no...przecież GammaRay będzie za 3h w Radomiu :)))),
                  tylko mi na Watersa proszę dojść do siebie !!
                  cześć
                  • Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: *.dami.com.pl / 172.16.0.* 06.06.02, 21:59
                    I'm a little drunk :)
                    ale na Watersie będę na pewno!!!

                    (jedno wino za mną)


                    GammaRay - no i jak Radom???
                    • Gość: millenik Re: O piciu - inaczej IP: *.gimsat.pl 06.06.02, 23:08
                      w Radomiu kradna samochody...pod tym garnizonowym kosciolem...
                      • Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 07.06.02, 11:07
                        ...a u was biją murzynów...
                        :)))
                    • Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 07.06.02, 11:08
                      NITKA ! już świta, a Ciebie jeszcze nie ma na forum
                      :)
                      • Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 10.06.02, 11:26
                        Gość portalu: leo napisał(a):

                        > NITKA ! już świta, a Ciebie jeszcze nie ma na forum
                        > :)

                        Był piątek - trwały przygotowania do Watersa!!! Poza tym to wino... :D
                        • Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 10.06.02, 11:32
                          był Łoters to teraz będzie chyba piwers nie ?
                          ;-)
                          • Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 10.06.02, 11:37
                            ten "piwers" to chyba wirtualnie, bo kolega pewnie znowu w Krakowie :)
                            • Gość: GammaRay Re: O piciu - nie ma lipy ;-) IP: *.pk.edu.pl 16.06.02, 18:31
                              he, he ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka