Gość: GammaRay IP: *.pk.edu.pl 19.05.02, 22:44 Szło dwu gosci przez pustynie i nie mieli nic do picia, ale piciu i tak im wp...lił. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 06.06.02, 13:24 Wiem, wypiję dziś przynajmniej dwa wina, albo i trzy. A co?! Jutro mam urlop, no i Waters w Warszawie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 06.06.02, 15:59 zdolna jestes kobieto :-))))))) zapraszam do Krakówka - wypijemy cztery lub pięc ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 16:10 czy wy mówicie o kieliszkach ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 06.06.02, 16:32 Gość portalu: leo napisał(a): > czy wy mówicie o kieliszkach ??? Jeśli już - winko pijamy w lampkach :) ale ja wciąż mówię o butelkach. Własnie zakupiłam dwa Egri Bikaver :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 16:35 to już raczej nie degustacja, martwię się o was Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 06.06.02, 16:38 :-))))))))))) spoko, wazne ze za 4h bede w RADOMIU !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 16:46 trochę wam zazdroszczę i stąd te docinki :)) życzę miłych wrazeń :)))!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 06.06.02, 16:46 Gość portalu: leo napisał(a): > to już raczej nie degustacja, martwię się o was "was" - jakich nas??? :)))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 06.06.02, 16:50 to sie nazywa pluralis majestatis czyli My NITKA ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 06.06.02, 17:13 no...przecież GammaRay będzie za 3h w Radomiu :)))), tylko mi na Watersa proszę dojść do siebie !! cześć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: *.dami.com.pl / 172.16.0.* 06.06.02, 21:59 I'm a little drunk :) ale na Watersie będę na pewno!!! (jedno wino za mną) GammaRay - no i jak Radom??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: millenik Re: O piciu - inaczej IP: *.gimsat.pl 06.06.02, 23:08 w Radomiu kradna samochody...pod tym garnizonowym kosciolem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 07.06.02, 11:07 ...a u was biją murzynów... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: O piciu - inaczej IP: *.ibles.waw.pl 07.06.02, 11:08 NITKA ! już świta, a Ciebie jeszcze nie ma na forum :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 10.06.02, 11:26 Gość portalu: leo napisał(a): > NITKA ! już świta, a Ciebie jeszcze nie ma na forum > :) Był piątek - trwały przygotowania do Watersa!!! Poza tym to wino... :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GammaRay Re: O piciu - inaczej IP: *.chemia.pk.edu.pl 10.06.02, 11:32 był Łoters to teraz będzie chyba piwers nie ? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NITKA Re: O piciu - inaczej IP: 217.153.15.* 10.06.02, 11:37 ten "piwers" to chyba wirtualnie, bo kolega pewnie znowu w Krakowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GammaRay Re: O piciu - nie ma lipy ;-) IP: *.pk.edu.pl 16.06.02, 18:31 he, he ... Odpowiedz Link Zgłoś