Dodaj do ulubionych

Licealiści łączmy się!!!!!!!!

07.03.05, 20:48
Hej Jestem absolwentką LO w Iłży Bardzo jestem ciekawa co porabiacie po
liceum? A jaka obecnie panuje tam atmosfera?
Obserwuj wątek
    • krasnal21 Re: Licealiści łączmy się!!!!!!!! 08.03.05, 15:14
      Hej Ja również skonczyłam LO a obecnie siedzę w domku z moją najukochańszą
      Anusią Bardzo miło wspominam ten beztroski czasd i nauczycieli p. Kasiński
      super gość!!! pozdrawiam
    • robcel Re: Licealiści łączmy się!!!!!!!! 10.03.05, 10:31
      ja również jestem absolwentem naszego LO. Tak się złożyło, że teraz tu wróciłem i pracuję.

      Absolwenci naszego Liceum moga się wypowiadać również na Forum w szkolnym serwsie pod
      adresem www.loilza.pl i nie chodzi tutaj tylko o reklamę...

      Robert

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka