karolina73 07.03.05, 20:48 Hej Jestem absolwentką LO w Iłży Bardzo jestem ciekawa co porabiacie po liceum? A jaka obecnie panuje tam atmosfera? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krasnal21 Re: Licealiści łączmy się!!!!!!!! 08.03.05, 15:14 Hej Ja również skonczyłam LO a obecnie siedzę w domku z moją najukochańszą Anusią Bardzo miło wspominam ten beztroski czasd i nauczycieli p. Kasiński super gość!!! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
robcel Re: Licealiści łączmy się!!!!!!!! 10.03.05, 10:31 ja również jestem absolwentem naszego LO. Tak się złożyło, że teraz tu wróciłem i pracuję. Absolwenci naszego Liceum moga się wypowiadać również na Forum w szkolnym serwsie pod adresem www.loilza.pl i nie chodzi tutaj tylko o reklamę... Robert Odpowiedz Link Zgłoś