Dodaj do ulubionych

Jan Gagacki - Europejczyk

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.05, 12:26
Przeczytałam dzisiaj kilka wątków na radomskim forum i zauważyłam iż sporą

popularnością cieszy się ten o nowym dyrektorze w Orońsku.

Znam pana J. Gagackiego z jego działalności w MOSiRz-e i bardzo wysoko ją
oceniam.

Dla Radomia zrobił dużo dobrego nie tylko wtedy gdy pracował w naszym
mieście.

Nie bądźmy małostkowi, przynajmniej my radni i przypomnijmy iż dzięki p.
Gagackiemu gościliśmy w Radomiu G. Verheugena - unijnego komisarza.

"Słowo Ludu" z 15 kwietnia 2003 roku napisałó o tej wizycie:

(...) Jak się dowiedzieliśmy, przyjazd unijnego komisarza Radom zawdzięcza
Janowi Gagackiemu, radomianinowi, pracującemu jako doradca w Ministerstwie
Spraw Zagranicznych. - MSZ miało opracować wizytę w ten sposób, by Verheugen
mógł zobaczyć, jak wydawane są unijne pieniądze w ramach tzw. pomocy
przedakcesyjnej. Doradca zadzwonił do do wiceprezydenta Nity i ten, wspólnie
z prezydentem Marcinkowskim, postanowił zaprosić komisarza- powiedział nam
jeden z urzędników magistratu.

- To bardzo ważne dla nas wydarzenie- komentuje wiceprezydent Józef Nita.-
Realizujemy kilka projektów związanych z ochroną środowiska, korzystamy ze
środków IPSA i nie ukrywamy że chcemy dostać z Unii więcej pieniędzy. (...)

Gratuluję panie Janie.

Radna z prawicy.

Obserwuj wątek
    • Gość: nieradna Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 29.05.05, 12:29
      dobrze ze mamy ciekawych pozytywnie ludzi.
      • Gość: Mag Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.96.udn.pl 29.05.05, 12:54
        Może ten pan chciałby wystartowac w wyborach?
    • Gość: wania Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.dialup.telenergo.pl 29.05.05, 17:09
      Czy pan G. nadal doradzał premierowi ? Żw podało, że doradzał Millerowi, a nic
      nie wspomniało o Belce.
      • Gość: Anka Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.05, 18:00
        Widać ewakuował sie w porę z Ministerstwa nim go stamtąd PiS z PO nie.....
        Pan Gagacki to członek Klubu Spadochroniarzy:)
    • Gość: wania Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.dialup.telenergo.pl 29.05.05, 17:11
      Jeśli jesteś taka radna z prawicy to się podpisz ....
    • Gość: radny l(e)wicy Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 29.05.05, 17:41
      Ona jest radna ale z p(raw)icy.
    • Gość: syfon Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 29.05.05, 17:42
      Na prawicy nie ma żadnej radnej.
      • Gość: kobi Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 29.05.05, 20:12
        Syfon widać jak sie interesujesz naszym miastem i życiem polityczm jakie tu się
        dzieje. Pooglądaj na Dami trochę obrad z sesji RM i dopiero wypowiadaj się na
        ten temat.
        • Gość: Syfon Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 29.05.05, 23:39
          Wymień nazwisko chociaż jednej radnej z prawicy.
    • Gość: kobi Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 29.05.05, 20:25
      dzięki tej wizycie którą pomógł zorganizowac pan J.Gagacki nasze miasto dostało
      fundusze na rozbudowę wysypiska śmieci. Super że są ludzie, którzy patrzą dalej
      niż czubek własnego nosa i robią coś dla dobra ogółu, a nie tylko jak tu napchać
      własną kieszeń.
      • Gość: derektor Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 29.05.05, 23:38
        Jak dostali kasę to dlaczego nie rozbudowali wysypiska?
      • Gość: J-25 Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.05, 16:09
        O przyznaniu forsy z Unii zdaje się nie decydują kap[rysy tego czy innego
        komisarza, istnieja przecież jakies procedury
        • Gość: J-25 Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.05, 16:12
          zapomniałem, wcale nie jestyem zachwycony inwestycją na Wincentowie, bo miast
          zadłuza się po raz kolejny brz gwarancji iż komisja nam te wydatki zrefunduje,
          pozatem nie są to pieniadze na rozbudopwę wysypiska tylko na budowę zakładu
          utylizacji, a to dwie różne sprawy
    • Gość: dd Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 30.05.05, 09:12
      jeszcze większą popularnością cieszy się wątek Dzień Dobry. Jeśli to jest dla
      Ciebie właściwe kryterium, to napisz tam.
    • Gość: Dzień Dobry:-)))) Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.05, 11:32
      Przepraszam, a czy pani Radna takie wątki też zna:
      GW Radom nr 164, wydanie rar z dnia 16/07/2001 , str. 3
      [podpis] INGA PAWŁOWSKA, CIG
      Nie jego zasługa
      RADOM. Odwołano dyrektora MOSiR-u
      Zły wynik finansowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji był przyczyną
      odwołania jego dyrektora Jana Gagackiego - dowiedziała się nieoficjalnie
      "Gazeta".

      Dyrektora odwołano w piątek, podczas posiedzenia Zarządu Miasta. Nie
      podano bezpośredniej przyczyny decyzji. Wiceprezydent Janusz Wieczorek,
      pytany przez "Gazetę", tłumaczył bardzo oględnie: - Według mnie zadania
      gminy w zakresie sportu, turystyki i rekreacji mogą i powinny być
      realizowane lepiej, niż robił to dotychczasowy dyrektor MOSiR-u. Brakowało
      możliwości dalszej współpracy - stwierdził.

      Ale konkretnie, jakie były powody odwołania? - zapytaliśmy. - Takie, jak
      podałem. To chyba bardzo konkretne powody - odparł wiceprezydent.

      Gagacki był dyrektorem MOSiR-u od 1999 roku. Za jego kadencji
      wyremontowano zalew i odnowiono ośrodek rekreacyjny na Borkach. -
      Modernizację zalewu przeprowadził Urząd Miejski i nie była to zasługa pana
      dyrektora - skomentował Wieczorek.

      Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, powodem zdymisjonowania dyrektora
      był zły wynik finansowy MOSiR-u. Kilkakrotnie za swej kadencji Gagacki
      alarmował, że przyczyną kłopotów MOSiR-u są zaległości, jakie mają wobec
      ośrodka kluby wynajmujące obiekty sportowe na zawody i treningi. - To były
      grosze w porównaniu z tym, o co na prawdę chodzi - powiedział nam nasz
      rozmówca. Dyrektor narzekał też, że władze miasta nie przyznały
      dodatkowych funduszy na remont stadionu przy ul. Narutowicza. Jak mówił,
      inwestycję przeprowadził ze "skromnego budżetu MOSiR-u".

      Proszony o skomentowanie tego, że to finanse zdecydowały o odejściu
      Gagackiego, wiceprezydent Wieczorek zaprzeczył.

      Nie jest jeszcze wyznaczony następca Gagackiego. - Nie odwołaliśmy go "pod
      kogoś". Najprawdopodobniej ogłoszony będzie konkurs - powiedział Janusz
      Wieczorek.
      Jak Pani to skomentuje?????????
      • Gość: Dobry Wieczór Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.05.05, 14:14
        Zrobię to za panią radną. Idąc tym tokiem myslenia rzec można że to nie Zarząd
        Miasta tylko podatnicy zbudowali, bo to przecież za ich pieniądze
        zmodernizowano Borki.
        Pozostaje jenak pytanie : Dlaczego nie zrobiono tego wcześniej ( a były
        wielkie utyskiwania na brak wody i zamulony zalew)a i też nic nie robi się
        dzisiaj?
    • Gość: studentka a W-wy Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.05, 10:39
      Od 4 lat studiję prawo na UKSW,o tym co dzieje się w moim rodzinnym mieście
      najczęściej dowiaduję się z internetowej strony G.W.
      Dzisiaj zauważłam wątek "europejski" i chętnie do niego przyłączę się.
      Pana J. Gagackiego poznałam w ubiegłym roku na konferencji naukowej
      zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Humanistyczną w Pułtusku .
      Debata poświęcona była Konstytucji Europejskiej. Pan Gagacki miał świetny
      wykład ( w doborowym towarzystwie)na temat zawartości preambuły,mówił o
      potrzebie uwzględnienia Invocatio Dei.
      Z konferencji powstała publikacja książkowa "Ustrojowo-polityczny wymiar
      Traktatu Konstytucyjnego UE" wydana przez Wyższą Szkołę w Pułtusku. Znalazł się
      w niej artykuł p Gagackiego.Polecam.

      Cieszę że mogłam poznac tego pana, cieszę się że radomianom udaję się
      czasami wyrwać poza opłotki własnego miasta.
      • Gość: J-25 Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 01.06.05, 18:51
        ZE TAKE RZECZY PISZĄ MŁODZI I SIĘ TYM EMOCIONUJĄ - nie wierzę
        • Gość: vcv Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 01.06.05, 20:37
          Jasne , to autoreklama.
          • Gość: sylwin Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 02.06.05, 09:05
            Pan Gagacki naprawde powinien sie zastanowic czy nie wystartowac w wyborach.
            • Gość: hehe Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 02.06.05, 21:50
              Na prezydenta PRL.
      • Gość: dass Re: Jan Gagacki - Europejczyk IP: *.udn.pl 03.06.05, 17:15
        Autoreklama.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka