Dodaj do ulubionych

GDZIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ LOGO LUB WYGASZACZ RADOMIAKA?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.05, 12:52
Na stronie Radomiaka nie widziałem. HJest wiele innych klubów ale akurat nie
ma Radomiaka. Może ktoś by stworzył np Skawiński? Później za każde
ściągnięcie część kasy mogła by iść na info Radomiaka radomiak.info
Obserwuj wątek
    • Gość: RKS1910 Re: GDZIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ LOGO LUB WYGASZACZ RADOMI IP: *.udn.pl 01.07.05, 13:45
      pytaJ na tej stronce wlasnie
    • Gość: Kluch Re: GDZIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ LOGO LUB WYGASZACZ RADOMI IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 01.07.05, 17:03
      Conan ma rację. Tam na stronie nie ma żadnych wygaszaczy ani loga do
      ściągnięcia np na komórę. więc gdzie? A np gdybyś wprowadził to na swoją stronę
      to za każde ściagnięcie część kasy mógłbyś przeznaczyć do utrzymania stronu.
      Powodzonka.
      • Gość: kluseczek Re: GDZIE MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ LOGO LUB WYGASZACZ RADOMI IP: *.udn.pl 01.07.05, 17:11
        kluch to zadaj tam pytanie i dostaniesz odpowiedz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka