Gość: Conan
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.07.05, 12:52
Na stronie Radomiaka nie widziałem. HJest wiele innych klubów ale akurat nie
ma Radomiaka. Może ktoś by stworzył np Skawiński? Później za każde
ściągnięcie część kasy mogła by iść na info Radomiaka radomiak.info