Gość: młody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.06, 13:22 czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś na temat sali weselnej na ul Perzanowskiej w okolicy oś. Michałów pozdrawiam i czekam na odpowiedź Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj