IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.06, 13:22
czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi coś na temat sali weselnej na ul
Perzanowskiej w okolicy oś. Michałów pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka