rmam 09.05.06, 22:50 Czy jest w Radomiu jakiś Androlog,jak tak to gdzie pryjmuje?Chyba ze polecacie jakiegos baredzo dobrego urologa.Dzięki z góry. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj