annobr 02.10.08, 13:09 Nie znaj nigdy smutnej doli, ciężkich życia dróg. Niech Ci sto lat żyć pozwoli i szczęści Pan Bóg. Wszystkiego naj z okazji urodzin! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myszka578 Re: Dorotaj-2 02.10.08, 17:51 Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień, a marzenia się spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia - szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki, że blisko Ciebie jest ktoś, kto bardzo kochać Cię chce. Wszystkiego naj, naj, naj..... Odpowiedz Link Zgłoś