02.10.08, 13:09
Nie znaj nigdy smutnej doli, ciężkich życia dróg. Niech Ci sto lat żyć pozwoli
i szczęści Pan Bóg. Wszystkiego naj z okazji urodzin!
Obserwuj wątek
    • myszka578 Re: Dorotaj-2 02.10.08, 17:51
      Dziś jest dzień, w którym smutki idą w cień, a marzenia się
      spełniają i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia - szczęścia,
      zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez
      przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki,
      że blisko Ciebie jest ktoś, kto bardzo kochać Cię chce.
      Wszystkiego naj, naj, naj.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka