matii124-4 12.11.08, 18:54 gdzie w radomiu można spędzić milo sylwestra Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ania Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 13.11.08, 14:02 ja też czekam na jakieś oferty, bo przeciez juz blisko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MADA Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.08, 14:21 W Fanaberii ul. struga 7a , konkretne informację pod tel. 048 369 01 43. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gkjd Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 13.11.08, 22:14 u mnie będzie bardzo miło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem wszystko Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 93.105.150.* 13.12.08, 20:17 Na deptaku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lil Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.08, 22:22 A jaka to gwiazda zaszczyci nas swoim występem na placu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.08, 23:22 Obstawiam Leszcze albo Jola Rutowicz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIRKOR Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 82.197.42.* 14.11.08, 13:26 Wie ktoś coś na temat sylwestra w hotelu Aviator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.gprs.plus.pl 15.11.08, 14:47 W Aviatorze mają podobno w Sylwestra wesele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REJF1 Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.08, 17:28 Robert napisał(a): W Aviatorze mają podobno w Sylwestra wesele Nieprawda - byłem, rozmawiałem, dowiadywałem się - Sylwester jak najbardziej jest planowany, szykują różnorakie atrakcje i niespodzianki... Planowany koszt 700 PLN / parę Planowana ilość osób: 150 Darz bór Rafin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sylvester Stalovy Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.internet.radom.pl 17.11.08, 08:11 U mnie w chacie jest balanga będzie można zjeść,wypić i wciągnąć.Laski mile widziane! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zapytywacz Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 88.156.226.* 17.11.08, 20:45 A czy to ekskluzywna impreza i są pewne wymagania czy taka 15cm też może być? Odpowiedz Link Zgłoś
matii124-4 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 20.11.08, 20:07 karszówka przy Limanowskiego organizuje bal sylwestrowy juz trwaja zapisy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: u Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 16:01 ktoś wie ile kosztuje sylwester w karszówce na limanowskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
zolza.1979 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 28.12.08, 18:40 znam jego on jest starszy od właścicielki o rok a ma 30 to o czym piszecie może ktoś sie zdecyduje on czy ona leci na kasę bo macie sprzeczne informacje to ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 21.12.08, 16:02 heh:P to adres dawaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Onaaa Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 93.105.151.* 28.12.08, 10:46 Będzie tam wesele ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aza Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 193.111.147.* 21.11.08, 11:48 Mam do wyboru: Maxim(Wolanów); pod Różami (Jedlnia); Hotel Wsola. Czy macie doświadczenie i uwagi. Gdzie warto wydać około 500 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 82.139.35.* 21.11.08, 14:51 Na to co wymienilas chyba nie warto wydawac, no ale jak ktos chce sie 'bawic'... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: murzin Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.230.udn.pl 23.11.08, 02:03 no i się zaczęło. Nie żebym był przeciw, ale niechte wszystkie wsole awiatory zamówią sobie reklamę za niewielkie pieniądze, a nie będą tu pieprzyć o bezstronnej informacji na temat zarobienia kasy na sylwestra. A ja polecam bar krakus na limanowskiego, można zorganizoweać dla grona przyjaciół drobnego sylestra przy mechanicznej muzyczce i dobrwj wyżerce. Trzeb po prostu mówić prawdę a nie bułkę przez bibułkę a małego gołą ręką. Pozdrawiam admina wiem co zrobi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renia Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 12:48 Niski poziom jak dla Ciebie ? To w takim razie co ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anek Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.31.radom.pilicka.pl 13.12.08, 16:23 a o casello słyszałas ,koszt 420 i ja ze znajomymi tam jdziemy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 02:51 Na Placu Jagiellońskim z preziem Kosztowniakiem, PiSowską ekipą i dresami :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwester Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 18:52 na Sołtykowie otrganizują sylwestra w domu weselnym tel. 512-207-368 Odpowiedz Link Zgłoś
manchesterunited00 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 20.12.08, 17:46 Kto mnie zechce wziąć na Sylwka!! bo ja nie mam gdzie iść. A taka fajna dziewucha ze mnie...naprawde! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POrąbaniec Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 93.105.144.* 23.11.08, 20:59 ... i mendą platformersem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 82.139.35.* 02.12.08, 13:16 ^ debil | Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: judzia Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 18:53 czy ktos wie ile kosztuje sylwester w fanaberii i jak tam jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościówa Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 93.105.151.* 28.12.08, 10:45 Taaa Na plac Jagieloński. Ja to lece do G2 xD Odpowiedz Link Zgłoś
matii124-4 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 13.12.08, 19:00 w Karszówce na Limanowskiego organizowany jest sylwester właśnie kupiłam zaproszenie całkiem tanio tylko 350zł /pary całkiem miła obsługa polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.08, 10:37 ale brednie gadzasz - nie byłas na sylwestrze nie widzialas sie z obsluga a juz chwalisz - idiotyzm Odpowiedz Link Zgłoś
k_karolinaaa Re: gdzie na sylwestra w radomiu 14.12.08, 16:21 ja słyszałam ze ma nie być sylwestra w karszówce, ale ile w tym prawdy? skoro kupiłaś zaproszenie tzn że jest impreza, ach te plotki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AAA Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.08, 08:42 Ja tez tak słyszałem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bungi Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.31.radom.pilicka.pl 21.12.08, 16:12 A czy to prawda że gość poleciał na właścicielkę (bardzo brzydka baba) i dla kasy roziwódł się po raz trzeci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebe Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.08, 11:47 masz racje ze wstretna, a tak wogole to zostawil dla takiej materialistki zone z dwojka pieknych dzieci!!!gdzie tu glowa? Odpowiedz Link Zgłoś
zolza.1979 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 29.12.08, 12:33 kotku kim on jest dla ciebie ze go tak dobrze znasz zostawił bo może miał powód Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bomba Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.08, 11:46 to pewnie sama wlascicielka sobie tak pisze. a tak na prawde to jest tam slabo, kiepska atmosfera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasinka Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 88.156.226.* 16.12.08, 18:42 w karscvhowce to jest sylwester ale za 550zl od pary a 350zl jest w tym grzybku obok.Bylam tam sie pytac ,zreszta mowia nawet w radiu. Odpowiedz Link Zgłoś
matii124-4 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 21.12.08, 15:46 wykupiłam zaproszenie bo w tamtym roku tam się bawiliśmy i bardzo nam się podobało a właścicielki nie znam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: telesfor Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.pilicka.pl 17.12.08, 07:01 Witam! Wybieram sie na sylwestra do m.Lesiów Kolonia - lokal JAWOR. Dojazd jest bardzo prosty. Trzeba dojechac do Lesiowa i zaraz za miejscowością na zakrecie w prawo wjechać w droge po lewej. 800 metrów w prawo i po lewej stronie wjechac na plac. Dużo miejsca do parkowania. Chociaż pewnie tak samo jak ja niewielu gości przyjedzie swoim autkiem. Fajna sala z dużym parkietem do tańca. W cenie zaproszenia tj. 450,- za parę gwarantowane: 0,75 rozmownej wody, szampan, 5 posiłków ciepłych, zakąski, herbata i kawa ile kto chce. Pokaz sztucznych ogni o dwunastej. Ma grać zespół muzyczny na żywo. W tym lokalu nie płaci sie za szatnię, parking i toalety. Uważam to za plus bo ostatnio w radomskich lokalach to nie wiadomo czego się spodziewać. Telefon kontaktowy pod którym zdobyłem informacje o imprezie: 509 504 202. To tyle konkretnych informacji. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.31.radom.pilicka.pl 27.12.08, 18:23 hej telesfor co ty tak reklamujesz ten Lesiów ,cos z tego masz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewka Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.08, 21:02 Czy wiecie może, wieczorem 31.12. czy jakis lokal jest otwarty ot tak po prostu, żeby pójść na kolację. powiedzmy ok. godz.20-21.Czy wszędzie bale? Odpowiedz Link Zgłoś
zolza.1979 Re: gdzie na sylwestra w radomiu 29.12.08, 12:40 jak jesteś na forum ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: l. Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.xdsl.centertel.pl 29.12.08, 13:28 Ja sie tam wybieram, polecam www.dworzbozenna.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fo Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 30.12.08, 09:25 Sylwester w stylu reggae w Privie (Limanowskiego 32) Zagrają: TALLIB /Lublin/ ANTIKINGS Soundsystem /Kraków/ JUNGLE FEELINGS /Wawa/ FOFU /Radom/ MISTA I.R.O.N /Radom/ w zwiazku z tym ze do tej pory na tak zwany "full serwis" zapisalo sie niewiele osob tworzymy jeszcze jedna opcje: wjazd 40zł przy czym nie przysluguja dania gorace, darmowy alkohol itd wiem ze sporo ludzi szykuje sie na ostatnia chwile - to taki maly uklon w ich kierunku zapraszam goraco niezdecydowanych dorzucam nowe video talliba - w wiekszosci robione w radomiu www.youtube.com/watch?v=FEHcrOl0twA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czardasz Co sądzisz o sylwku w Balatonie na Focha?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.08, 11:05 Ktoś zaproponował wybranie się do tej restauracji.Nie mam zdania.A jakie mają uwagi stali bywalcy????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aza Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 193.111.147.* 30.12.08, 14:26 Tylko Maxima - Wolanó Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proboszcz Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 09:39 Byłem w Balatonie na placku wegierskim był lepszy niż ten na Wierzbickiej 96/98 koło Lidla.Tam był słabiutki.Niech jadą do Skaryszewa tam najlepszy placek po węgiersku.Palce lizać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barman Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.08, 11:53 Przez takie barrrry , Masz takie barrrrry. Przez taką zuuuuupęęęę Masz takąąą dupppppeeeee. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.internet.radom.pl 31.12.08, 17:18 a ja juz sie podmywam i maluje na sylwka w teatrze.oj bedzie skrzypialo na dachu!a wy sie bawta w rytm dysko polo na platzu z preziem albo w roznych mordowniach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.146.218.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.13, 00:42 Gdzie idziecie w tym roku? Trochę strach po zeszłorocznych odwolaniach Sylwestrowych, imprezy nie odbyły sie u paru miejscach: restauracja Rozmaryn odwołała pare dni przed sylwkiem, Stylowa 2 tygodnie przed, Leśny Dwór tez 2 tygodnie przed. W dworku Saskim było podobno 350 osób... i nie było sie jak ruszyć, sala taneczna na 100osob a jedzenie lipa. Nie chce znaleźć sie w takiej sytuacji żeby na pare dni prze sylwestrem zostać na lodzie, macie juz plany? Gdzie jest fajnie i impreza jest pewna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loeilduspectateur Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.ntlworld.ie 30.10.13, 00:48 Najbliżej na dobrą imprezę to do Kielc, później Warszawa, a później Kraków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pifpaf Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.13, 10:50 pozwolę się nie zgodzić. bliżej kielc jest zdecydowanie pałac domaniowski nad zalewem. w zeszłym roku zabawa był full wypas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaka Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.13, 12:40 a jeszcze bliżej milejowice i fantazja, w zeszłym roku zabawa była przednia i jedzenie super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loeilduspectateur Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.ntlworld.ie 30.10.13, 14:33 To zależy czego się szuka - czy prawdziwego sylwestra, czy wiejskiej potańcówy z wódą, ogórkiem i schabowym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaka Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.13, 11:43 ha....ha....ha.......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.204.81.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.13, 14:43 najlepsze lody to...GLASS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BeJot Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.wroclaw.mm.pl 02.12.13, 21:23 NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ TYLKO REZERWOWAĆ W ,,FANTAZJI,,-MILEJOWICE :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.rwe.com 12.12.13, 10:07 Ja wlasnie wybieram sie do Palacu Domaniowskiego - w zeszlym roku tam bylam i bylam w szoku, tak bylo fajnie. Moj maz po kuligu na drugi dzien wcale nie chcial stamtad wyjezdzac :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 12:36 Arbiter Hotel, przy Kieleckiej . Byłem w zeszłym roku i w tym też idę Polecam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jubilatka Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.ntlworld.ie 24.11.13, 13:38 Lepsza jest Jubilatka przy słowackiego/radomskiej w Skaryszewie. Zabawa przednia, wodka sie leje, lale sie rozbieraja, ogorki kiszone daja. Muza spoko - tylko Bayer full, hej...No, ale w hotelu lepiej. Zawsze z lalą można wyskoczyć "na piętro". Tu tylko wucet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madzia Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.13, 13:45 Polecam Cyganerie w Skaryszewie, 100% satysfakcji i nie ma czegoś takiego jak odwołany sylwester Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemi g Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.205.93.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.12.13, 15:30 w cyganerii...jedzenie zawsze zimne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.13, 11:24 hmmm jak może być zimne jak jest serwowane na szwedzkich stołach w podgrzewaczach, ach po co wypisywać takie mity Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.180.180.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.12.13, 11:56 nie warto cyganeria ...cygani ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rgvgtr Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 04.12.13, 03:21 do parku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 09.12.13, 10:45 Ja w tym roku wybieram się do Aviatora. Byłam w tamtym roku było super- jedzenie, obsługa, open bar, muzyka. Może dlatego że byliśmy w dużym gronie znajomych. Wiem, że jeszcze są wolne miejsca. My już zapłaciliśmy i dostaliśmy zaproszenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemi g Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.205.24.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.12.13, 10:53 dajcie spokój z aviatorem...jakby bylo super...nie byloby wolnych miejsc...spróbujcie alkoholi...lepiec miec swoją pod stołem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 09.12.13, 11:40 ja byłam i jestem zadowolona :) a alkohol ? nie wiem o co Ci chodzi lemi g? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemi g Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: 213.158.221.* 09.12.13, 12:10 no na tę klasę hotelu takie g....o dawać szok ...niestety aviator mi strasznie przypomina tę knajpkę z wolanowa gilewskiego...tam to już takie dziadowstwo ze szok..zamiast desuru z truskawek dali ...truskawki z kompotu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 09.12.13, 12:59 Tak czy siak polecam Sylwestra w Hotelu Aviator. Plusem jest to, że jak się idzie grupą to dają nawet niezly rabat :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemi g Re: gdzie na sylwestra w radomiu IP: *.147.133.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.12.13, 14:20 ja tez uwazam ze nie jest to takie dno...ale wódka musi byc swoja ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fela [...] IP: *.centertel.pl 01.01.14, 15:53 Treść postu jest niedostępna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość nie polecam arbitra IP: *.radom.vectranet.pl 01.01.14, 17:51 NAJGORSZY LOKAL JAKI MÓGŁ SIĘ TRAFIĆ TO "ARBITER" RADOM, Sylwester 2013/14 to totalna katastrofa, kucharz wychodzący w strasznie brudnym fartuchu (wyglądał bardziej jak mechanik samochodowy) jedzenie hmmmm.... jakie jedzenie można powiedzieć że go nie było, dodatkowo trzeba było się o nie upominać, a jak już było podawane to oczywiście zimne i w ilości tak naprawdę żadnej, kelnerzy to dzieciaki z gimnazjum. Muzyka to totalna katastrofa-jak przestawała grać a puszczali coś z płyty to wtedy można było zatańczyć. Za 350 zł nie dostaliśmy tak naprawdę niczego oprócz pół litra wódki. OSTRZEGAM PRZED TYM LOKALEM I ODRADZAM KAŻDEMU KTO CHCIAŁBY SIĘ TAM WYBRAĆ NA COKOLWIEK!!! Odpowiedz Link Zgłoś