miras113
05.04.09, 17:12
Zakładając że ktoś z odpowiedzialnych za wygląd naszego miasta czasami zagląda
na to forum ,proponuję utworzenie listy miejsc których wstydzimy się w
Radomiu .Chodzi o takie miejsca których najlepiej żeby w ogóle nie było bo nie
przynoszą naszemu miastu chwały a wręcz je kompromitują i ośmieszają kolejnych
rządzących Radomiem .
Ja za takie uważam np.cały fragment pl.Jagielońskiego w okolicy tzw Ziarna
zabudowany XIX wiecznymi zatęchłymi stodołami przerobionymi na niby
gastronomię i sklepiki ,czy fragment ul.Wernera przy Koszarowej na którym
zalegają walące się ruiny przypominające bardziej stolicę Czeczenii po atakach
niż centrum 200 tys.miasta .