Gość: toxic IP: *.covernet.pl 21.11.09, 14:39 Gdzie w Rzeszowie można pograć w Cymbergaja? Jest jakiś klub/pub gdzie są stoły do cymbergaja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Paweł Re: Cymbergaj IP: *.ostnet.pl 21.11.09, 18:11 www.galaktyka.ipr.pl/ pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Cymbergaj IP: *.rzeszow.mm.pl 21.11.09, 19:16 w heliosie tez jest 1 stół :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pr Re: Cymbergaj IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.11.09, 11:12 proponuję zwykły stół kuchenny, dwa grzebienie plus trzy monety - zabawa przednia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bader Re: Cymbergaj IP: 195.93.222.* 26.11.09, 13:37 pr ma rację za komuny to był cymbergaj :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: srthuy Re: Cymbergaj IP: *.rzeszow.vectranet.pl 26.11.09, 14:42 nie!szczęka i ręce opadają Odpowiedz Link Zgłoś