IP: *.covernet.pl 21.11.09, 14:39
Gdzie w Rzeszowie można pograć w Cymbergaja? Jest jakiś klub/pub gdzie są stoły do cymbergaja?
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: Cymbergaj IP: *.ostnet.pl 21.11.09, 18:11
      www.galaktyka.ipr.pl/
      pzdr
    • Gość: k Re: Cymbergaj IP: *.rzeszow.mm.pl 21.11.09, 19:16
      w heliosie tez jest 1 stół :)
    • Gość: pr Re: Cymbergaj IP: *.wsiz.rzeszow.pl 22.11.09, 11:12
      proponuję zwykły stół kuchenny, dwa grzebienie plus trzy monety - zabawa przednia :)
      • Gość: bader Re: Cymbergaj IP: 195.93.222.* 26.11.09, 13:37
        pr ma rację
        za komuny to był cymbergaj :)
    • Gość: srthuy Re: Cymbergaj IP: *.rzeszow.vectranet.pl 26.11.09, 14:42
      nie!szczęka i ręce opadają

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka