Dodaj do ulubionych

Pisiory NA OUT

IP: 84.38.160.* 19.05.10, 21:49
nienawidzę tej pisiorskiej bandy. tych żałobniczych gadów co znów chcą
swoje obłąkańcze wizje realizować w Polsce.
I bardzo żałuję że ten drugi nie poleciał z bratem. Bardzo żałuję !!!
PISda - spadaj !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: hihi Re: Pisiory NA OUT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 21:58
      Jaki nienawistny urzędnik z UM!
      Ja też nie lubię, ale żeby aż tak! No, no...
      • Gość: gość Re: Pisiory NA OUT IP: *.krak.tke.pl 19.05.10, 22:54
        ja bardziej ich nienawidzę niż zyzol!!!! pisiory to zagłada kraju!!!
        ale widać, że natura sama usuwa zbędne elementy!!!
        • Gość: hihi Re: Pisiory NA OUT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 23:08
          Nie przeginaj z nienawiścią. Ona jest złym doradcą i żadnym sposobem
          na problemy.
          Jarek ćwiczy milczka i zbiera punkty, a hrabia z bożej łaski pieprzy
          androny i traci.
          • Gość: zyzol powódź pod Wawelem ?? IP: 84.38.160.* 20.05.10, 09:00
            Wielka powódź pod Wawelem
            Pod Wawelem wielka woda
            kiedy kaczka spłynie z krypty
            nie będzie mi jej szkoda
    • Gość: Tom Szczury z PO NA OUT IP: 89.171.192.* 20.05.10, 10:18
      cieniutko piszczycie szczurki coraz cieńszy pisk.
      Sondaże spadają... woda się podnosi.
      • Gość: zyzol akt Bożego Miłosierdzia !! IP: 84.38.160.* 20.05.10, 11:07
        jak wiadomo mały duchem i wzrostem ex prezydent z czołowymi pisiorami
        zginął w wigilię święta Bożego Miłosierdzia.
        Ukochani Bracia i Siostry - czyż nie jest to objawienie ogromu Bożego
        Miłosierdzia ?/ Nasz Pan i Zbawca dał nam w ten sposób znak, poprzez
        ten miłosierny akt, że czas oczyścić nasz kraj z pisiorów !!
        A więc w imię Boże - pamiętaj Ukochany Ludu Boży - tylko Pan
        Komorowski - szlachetny Syn Polskiej Ziemi powiedzie nasz lud
        umiłowany ku lepszej przyszłości.
        Miłosierdzie Boże jest wielkie ale nie zawsze można na nie liczyć - więc nie czekajcie na kolejny samolot - strąćcie kaczkę właściwym
        aktem wyborczym, Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam - zaufajcie bożemu
        wyrokowi z dnia 10 kwietnia roku pańskiego, Anno Domini, hokus pokus
        2010 !!!
        Alleluja i do przodu !!!!
        • Gość: jagienka Żenująca odezwa... IP: *.wsd.rzeszow.pl 20.05.10, 11:55
          Żal mi ludzi, którzy są tak płytcy i tak wielką nienawiścią
          ziejący... Szkoda, że są moimi współrodakami... I tylko malutka
          przestroga: nie używaj Bożego imienia do tak niskich celów i
          pobudek, bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie... I módl się
          zamiast kpić, by Cię objęło Miłosierdzie Boże, gdy Ci przyjdzie za
          własne postępki odpwiadać...
          • ares19 niech będzie pochwa...Jagienko !! 20.05.10, 14:01
            ość portalu: jagienka napisał(a):

            > Żal mi ludzi, którzy są tak płytcy

            jego mi nie żal, co mi tam jakiś zyzol - a żal mi ciebie, biedny
            seminarzysto Wyższego seminarium duchowego z Rzeszowa !! To u was
            można tak płeć zmieniać??
            wszak chowani jesteście na trzecią płeć , w stylu "witam panie, panów
            i Ciebie ojcze duchowny" :))
            • Gość: Shepard Re: niech będzie pochwa...Jagienko !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 16:04
              Zakładam, że jesteś absolutnie PEWIEN tego co napisałeś wyżej?
              Tak na sicher? :-)))
              To wybacz: mnie jest Ciebie także żal...
              Wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Kombinujesz w sposób najprostszy,
              nie biorąc pod uwagę innych możliwych opcji.
              Z dedukcji - laga!
              Pozdr,
              S.

              P.S. Ja WIEM kto kryje się pod nickiem jagienka. Wiem to na 101
              procent
              . Dlatego wiem, że napisałeś babola.
              • Gość: ciekawy Re: niech będzie pochwa...Jagienko !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 18:55
                kim jest jagienka? powiedz powiedz nie mogę się doczekać!
            • Gość: bzyku Re: niech będzie pochwa...Jagienko !! IP: *.rzeszow.vectranet.pl 20.05.10, 17:58
              sio z forum prostaczku
            • Gość: jagienka do ares-a19 i mu podobnych... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 21:44
              Tak się składa, że nie trafiłeś w obstawieniu... No cóż... Trzeba
              umieć używać głowy a nie tendencyjnie wszystkich ustawiać pod jedną,
              w tym wypadku kapłańską poprzeczką... Nie mam potrzeby ukrywania
              swojej płci, bo się jej nie wstydzę... A to, że mam szacunek do
              Boga, do wartości, do drugiego człwoieka i u mnie "tak" znaczy "tak"
              a "nie" - "nie" jest żle postrzegane, bo większość z dzisjeszych
              bohaterów forum kręci się tak jak wiatr zawieje... I biedny to Ty
              człowieku jesteś, bo umiesz tylko językiem z szuwarów rozmawiać,
              choć w sumie trudno te bełkoty rozmową nazwać... Szkoda, że nie
              możemy się spotkać twarzą w twarz bo skuliłbyś ogonek i słówka nie
              wydusił, gdyż odwaga osoby Twojego pokroju ważona jest li tylko
              przez anonimowość...

              Z ukłonami - JAGIENKA :)
          • crimen Najgłębszy jest katodebilizm:) 20.05.10, 17:36
            Kamerdyner Dziwisz właśnie dał temu wyraz, trykając łbem o posadzkę
            przed szczątkami zdrajcy i kolaboranta, zwanego św. Stanisławem, w
            intencji zawrócenia fali powodziowej. Średniowiecze. Wystarczy
            zaufać kuriewnym a w Polsce zapanuje raj na ziemi. A kuriewni murem
            za Jarem. Rekonkwista ciemnoty i buractwa u bram:)
        • Gość: Shepard Re: akt Bożego Miłosierdzia !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 13:31
          Zyzol, jedno tylko mam pod rozwagę, bo widzę że się rozkręcasz:
          pamiętaj, że prawo do wymachiwania piąchą kończy się zazwyczaj na
          czubku czyjegoś nosa...
          :-)

          S.

          P.S. Rozumiem, że za tę agitację liczysz na wyższy stołek od
          Hrabiego von Bombenschacht? :-)))))
        • Gość: anna Re: akt Bożego Miłosierdzia !! IP: *.rzeszow.mm.pl 20.05.10, 17:48
          Ja rozumiem wiele. Można nie znosić partii, poglądów, ale żeby napisać coś
          takiego...:( To chore żeby nienawiść była tak głęboka,że inne poglądy prowadzą
          do takich wpisów.
          Cieszyć się z czyjejś śmierci? Szydzić z czyiś wartości?
    • Gość: gosc Re: Pisiory NA OUT IP: *.rz.izeto.pl 20.05.10, 12:51
      ludzie nie lubia PiSu ale dlaczego ? dlatego, ze obnizyli podatki i zmiejszyli bezrobocie ? bo tak zrobili !
      • Gość: hahaha Re: Pisiory NA OUT IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 13:03
        Co komu zmniejszyli?!
        Nie rozśmieszaj!
        • Gość: ds16 Re: Pisiory NA OUT IP: 89.100.46.* 20.05.10, 13:29
          Moda na celebracje cierpiętnictwa w naszym odwiecznie chorowitym kraju ma
          znacznie dłuższą genezę niż błazeństwa jakichś anonimowych Kaczyńskich... w
          normalnej demokracji milczenie ponoć poważnego kandydata na prezydenta na
          miesiąc przed wyborami, całkowity brak programu, wizji, którą broniłby w
          konfrontacji z rywalami na publicznym forum...już dawno by go całkowicie
          zdyskredytowały...pomijając fakt, że osoba nie sprawdziła się w służbie
          najwyższego szczebla i odpowiedzialności dla państwa znacznie wcześniej.
          Patologia demokracji.
          • ares19 jestem za !!! 20.05.10, 13:53

            dlaczego ? no bo nie było niczego bardziej kompromitującego jak dwa
            rządy pisu !!! przypominam - z Marcinkiewiczem i Jarkiem !!!
            To PIS wysłał nie wiadomo po co wojska do Afganu, to pis nie został
            ukarany za aferowe kupowanie poparcia samoobrony - pamiętna rozmowa
            Beger z Lipińskim !!!, to Jarek zrobił swoim zastępcą lepera
            (wicepremierem i ministrem czegoś tam) i to jarek okazał się totalnie
            nieudolnym premierem tracąc władzę na własne życzenie.
            • Gość: ds16 Re: jestem za !!! IP: 89.100.46.* 20.05.10, 14:19
              Marcinkiewicza, najbardziej tandetnego oszusta III RP warto im zawsze wypominać.
              Ten błazen był wylansowany przez nich prawie na boga, kościół wspierał,
              ciemnogród wierzył, gdyż nigdy nie myślał. a kysz!
              • Gość: zyzol Kościół znów miesza IP: 84.38.160.* 20.05.10, 16:08
                Kościół i jego urzędnicy znów chcą mieszać w polityce - znów wskazują
                na kogo głosować na kogo nie glosować,
                Nawet seminarzyści z seminarium duchownego już próbują swych sztuczek
                na forum :))))

                Więc jeśli tak będzie to plując na PIS trzeba będzie pluć i na nich.
                I nie mieszajcie w to Boga i Jezusa - bo jak to mówił Jezus??
                "oddajcie Bogu co boskie a cesarzowi to co cesarskie".
                A gdzie tam Kaczyńskiemu do cesarza.... :))))
                • Gość: jagienka wybitnie do zyzola... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 22:32
                  No własnie zyzolu... Sam sobie przestrogę napisałeś więc się
                  stosuj... I oddaj sierotko Bogu co boskie... Bo jak narazie w wyżej
                  zamieszczonym przez Ciebie poście zszargałeś Jego imię wykorzystując
                  je do kpiącej wypowiedzi... Jak chcesz być wiarygodny to badź
                  jednolity a nie zmienny jak ten kurek na wieży... I może
                  Kaczyńskiemu daleko do cesarza ale Ty i giermkowi do pięt nie
                  sięgasz z tymi swoimi mądrościami wyklepanymi na ganku...
                  A co do seminarzystów... gdzie są te ich rzekome sztuczki odnośnie
                  głosowania? Jeśli odnosisz tę swoją kiepską koncepcję do mojej
                  wypowiedzi to znów kula w płot.. Toż tam nie ma ani słowa na temat
                  wyboru kandydata... Ja się odniosłam jedynie do postawy jaką
                  załośnie reprezentujesz... Ale szkoda mojego pisania bo i tak nie
                  zrozumiesz... Za mało u Ciebie przyjacielu wygimnastykowanych
                  szarych komórek... Za mało...

                  Pozdrawiam! JAGIENKA :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka