Dodaj do ulubionych

Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!!

IP: 94.42.116.* 20.09.10, 13:43
Swieżo otwarta na Marszałkowskiej . Zero muzyki , zero klimatu , zero ludzi ( najgorszy minus bo pewnie składniki z racji zerowego obrotu są nieświeże) Cisasto twarde jak skała , sztućce jakby z domu zabrane , sos daje kwachem . Jednym słowem totalne dno i rozczarowanie ;/
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotrek Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 109.243.254.* 26.09.10, 12:20
      hm dziwne to troche. jadłem tam kilka razy i pizza jest gitara.
      • Gość: pizza Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 94.42.116.* 26.09.10, 12:44
        No sam nie wiem... moze wziąłeś jakieś lepsze pozycje ?? Dla mnie to porażka i już tam nie zaglądne raczej . Wole da grasso...przynajmniej mam pewność ,ze składniki świeże.

        Już sam fakt ,ze w tej lokalizacji jeszcze nic się nie utrzymało dłuzej niż pół roku o czymś świadczy .
        • Gość: Krabek Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.rzeszow.vectranet.pl 26.09.10, 13:53
          Nie jadlem w pablo, ale raz zamówiłem w piri pizza.
          Generalnie najgorsza pizza jaką jadłem w życiu składniki chyba mają najtańsze jakie istnieją bo ser miałem wrażenie że jest jakiś seropodobny, a ciasto okropne, twarde.
          Generalnie sam jestem w stanie zrobić lepszą w domu mniejszym kosztem, a powiem, że moje są mocno średnie.
          Polecam Euro, Lagune i przede wszystkim presto - tam mają fajne promocje a pizza może nie jest jakaś rewelacyjna, ale jest po prostu dobra.
        • Gość: gość Re: Pizzeria Pablo - pyszna pizza IP: *.ostnet.pl 09.11.10, 15:51
          to Ty chyba nie byłeś w pizzeri Pablo!!!!jak ja byłem to było pełno ludzi, pizza była bardzo dobra i polecam. poza tym twoje głupie PODEJRZENIA ze"składniki musza być nieświeże albo ze tam się nic dłużej niż pół roku nie utrzymało" są delikatnie mówiąc śmieszne, wiec się zastanów co piszesz!
    • Gość: hehe Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 94.75.121.* 26.09.10, 17:33
      Niezłą im reklame zrobiłeś. Ja sam pójdę chętnie posmakować tej najgorszej pizzy na świecie :))))
      • Gość: pizza Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 94.42.116.* 26.09.10, 18:13
        ehh po to jest forum by wiedzieć co jest dobre a co nie . Z tegoż właśnie forum dowiedziałem się ,ze świetne smażone rybki podają w rudym Lisie...no i faktycznie palce lizać :)

        Polecam zawsze i wszystkim da Grasso ...z tym z,ę to koło Media Markt... niby sieć ta sama a pizza dużo leposza niz na Pilsudzkiego .
    • Gość: koko Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 89.230.84.* 26.09.10, 20:39
      temu co skrytykował piri odpowiadam ze to najlepsza pizza jaka jest w rzeszowie !!!i sie niezna,jesli chodzi o pablo zdadzam sie w 100% syf i amatorszczyzna jakis facet łazi po lokalu wszustkiego sie dotyka a potem tymi łapami robi pizze bleee
      • Gość: ten typ mes Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.ostnet.pl 27.09.10, 21:57
        ja tam się z chęcią kiedyś wybiorę i zobaczę czy faktycznie taki syf. Na pewno syf jest w telepizzy oraz w everescie, dlatego nie polecam tych pizzerii, a o Pablo wypowiem się dopiero za jakiś czas.
        • Gość: pizza Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 94.42.116.* 27.09.10, 23:10
          hehe o ile zdążysz . Ponoć to spółka i już sie kolesie pokłócili . znajoma była i wszystko słyszała jak debile sie klócili na zapleczu ,ze pomysł niewypał;/ jacyś totalni amatorzy widać . pewnie myśleli ,zę z miejsca będzie ruch jak w da grasso a nie 2-3 klientów dziennie ;/
          • Gość: smakosz pizzy pizzeria Pablo IP: *.ostnet.pl 09.11.10, 08:32
            moim zdaniem pizza jest REWELACYJNA. kto pisze ze jest zla to chyba nie wie co pisze.chodze tam 3 razy w tygodniu i zawsze jestem zadowolona. obsluga jest normalna. jak ktos sie chce przyczepic to byle co wymysli. ja szczerze polecam.
            • Gość: edek Re: pizzeria Pablo IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.10, 18:29
              Trzy razy w tygodniu jesz pizze? Potem pewnie będziesz się chciała leczyć na Fundusz. I znowu zabraknie pieniędzy dla tych którzy nie chorują przez własną głupotę.
    • Gość: Rit Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.ostnet.pl 09.11.10, 15:42
      a gdzie to jest
      • Gość: gość Re: Pizzeria Pablo - pyszna pizza IP: *.ostnet.pl 09.11.10, 15:53
        na marszałkowskiej, zaraz jak się zjeżdza z wiaduktu po lewej stronie
        • Gość: Hehek Re: Pizzeria Pablo - pyszna pizza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.10, 16:28
          hehe, gratuluje wam gustu jesli wam degrasso smakuje, a do tego gratuluje rozeznania jeśli myślicei że tam takie wszystko świeżutkie że palce lizać:), każdy kto wie jak działają te "sieciówki" to się domyśla jakie tam surowce się kupuje - najtańsze g... byle się toipiło nie śmierdziało:)

          zatem SMACZNEGO życzę:):), buahahah
    • Gość: sąsiadka Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.rzeszow.mm.pl 09.11.10, 17:36
      w pablo pizza tylko na początku była niedobra. Z każdym dniem jest coraz lepsza i ogólnie oferta pizzerii jest stale wzbogacana. miejsca może i mało, ale obsługa jest i szybka i miła:] w dodatku jest tu stosunkowo tanio.
      • Gość: Pa Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 21:52
        naprawdę nie wież co mówisz pizza jest prze pyszna najlepsza jaka kiedykolwiek jadłem co do obsługi nie ma żadnych zastrzeżeni
        • Gość: H4ndz Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.wist.com.pl 20.11.10, 22:01
          Nie masz racji kolego... Pizza jest wyśmienita!! Nie jadłem lepszej a jadałem w różnich pizzeriach swiata więc nie mó ze zła bo to ze dobra czy nie dobra to Kwestia gustu a co do tej pizzy wiekszosc jest zgodna!! PIZZA JEST BARDZO DOBRA NAJLEPSZA W MIEŚCIE RZESZÓW!!
          • neotp82 Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! 09.11.14, 15:05
            eeee tam ja polecam Pizzerie Przyjaciele koło WSIZu super pizza i piwa regionalne www.przyjaciele.rzeszow.pl/
          • muroda Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! 02.12.14, 12:15
            ja najbardziej lubię pizzę w restauracje Wesoła
        • Gość: Bartek Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 19:45
          Pizza jest bardzo dobra , ciasto jest jeszcze lepsze , pizza przynajmniej mi bardzo smakuje. Zamawiałem do domu dowieźli w ok. 40 min ale sie nie dziwie bo to i tak szybko jak na sobote wieczór. W lokalu też jadłem i na szybkość obsługi nie narzekam.
    • Gość: Marcin. Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.10, 22:07
      Widać że rzadko tam bywasz i rzadko jadasz. Pizza smaczna, składniki świeże, wszystko dobre, sos boski. To że Tobie nie smakuje to tylko Twoje zdanie. Ja jak najbardziej polecam tą pizzerie.
    • Gość: Staly Klient Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 213.241.28.* 20.11.10, 22:15
      Pierdolisz Farmazony... Pizza Jest spoko. Często tam jadam po powrocie z Pracy... Mila i szybka obsługa :)
      • Gość: Cappy Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 22:25
        Pizza jest bardzo dobra klimat jest zarówno jak i muzyka a nie zauważyłeś że ten koleś który robi pizze co chwila myje ręce
        • Gość: Fanta Re: Pizzeria Pablo -BARDZO Dobra Pizza!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.10, 22:30
          Ja nie wiem o co w ogóle chodzi pizza wspaniała wszystkie składniki świeże obsługa też bez zarzutu często tam chodzę
      • Gość: zzz Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 11:00
        jedno IP, co 5 min komentarz


        porazka ;)
        • Gość: Fanta Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 13:42
          Tak jedno IP i co 5 min ale komentarze trzech rożnych osób wysłane z jednego komputera
    • Gość: Volver Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.10, 10:40
      Jadłem tam , i pizza jest naprawdę dobra , co do klimatu - jest telewizor , miła obsługa .NAPRAWDĘ POLECAM!
      • Gość: BBB Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.resman.pl / 10.3.38.* 22.11.10, 13:34
        Bardzo dobra pizza POLECAM !!!!
        • Gość: edek Zielona w Łańcucie IP: *.adsl.inetia.pl 23.11.10, 18:34
          Zielona w Łańcucie - to jest jedyna dobra pizza jaką jadłem. Zawsze czysto, świeżo, smacznie i pełno ludzi. Rzeszów się nie umywa.
        • Gość: co za syf Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.150.165.36.csa-net.pl 27.11.10, 10:45
          Okropnie tam.
          Więcej tam nie pujdę, gość ostatnio dłubał w nosie
        • eleonoras pewnie ze dobra 04.01.11, 20:42
          calkiem dobra pizza porównałbym ja do pizzy z scorpiona naprawdę niezła pozdro
      • Gość: xxxx Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.rzeszow.mm.pl 20.03.11, 16:12
        ostatni raz byłem tam pizza dobra ale czułem sie jak w melinie
    • Gość: KOKO Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 89.230.84.* 05.01.11, 11:41
      PRAWDZIWY SYF TO TOSCANA WCZORAJ PRZYWIEZLI PRAKTYCZNIE GOŁE PLACKI BEZ ZADNEGO SOSU!!!!!!I TO CO NAJGORSZE PIZZA BYŁA ZIMNA!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE POLECAM NIKOMU ,UWAGA NA TOSCANE!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: pizza Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: 94.42.116.* 05.01.11, 12:39
      Musze co rzadko mi się zdarza zweryfikować moją wcześniejszą opinię . Widocznie źle trafilem i na niewłasciwe osoby , które na szczescie już tam nie pracują . Pizza pablo okazała się rewelacją ... dawno nie jadłem czegoś co by przynajmniej było namistką smaku prawdziwej pizzy . Takze mimo wcześniejszego nieporozumienia polecam tą pizzerie do wypróbowania .
      • Gość: mysza Capital pizza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 17:31
        w pablo nie jadłem ale zamieżam przetestować po tych złych i dobrych opiniach żeby wyrobić sobie zdanie. natomiast polecam Capital Pizza na Monte Casino.. nawet nie wiedziałem że taką dobrą tam pizze mają i jest takie miejsce (Monte Casino).
    • Gość: Monika Re: Pizzeria Pablo - co za syf !!!!!! IP: *.189.216.109.skyware.pl 13.06.11, 21:53
      Gówno prawda. JEST TO NAJLEPSZA PIZZERIA W RZESZOWIE JESLI CHODZI O JEDZENIE. PIZZA DUŻA I NA CIENKIM CIEŚCIE, ZAWSZE ŚWIEŻE SKŁADNIKI, SOSY PYSZNE. POLECAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka