IP: *.radio.rzeszow.pl 07.05.12, 19:20
Czy ktoś organizuje lub wie coś o wyjeździe z Rzeszowa na koncert Coldplay do wa-wy 19 wrzesnia? Pojechałbym, ale tłuc sie pociągiem 2 dni to mnie przeraża. Wiem ,że w innych miastach organizują wyjazdy busami jak się zbierze pare osób. Może u nas będzie podobnie?
Obserwuj wątek
    • Gość: bozia Re: coldplay IP: *.podkarpacki.net 07.05.12, 19:43
      przeciez busy sa codzienie, cos z 6h sie jedzie
      pociagiem 7-8h ale za to taniej
      • Gość: cold Re: coldplay IP: *.rzeszow.hypnet.pl 09.05.12, 22:53
        Też jestem zainteresowany.Może ktoś jedzie na koncert z Rzeszowa?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka