Gość: gość
IP: *.radio.rzeszow.pl
07.05.12, 19:20
Czy ktoś organizuje lub wie coś o wyjeździe z Rzeszowa na koncert Coldplay do wa-wy 19 wrzesnia? Pojechałbym, ale tłuc sie pociągiem 2 dni to mnie przeraża. Wiem ,że w innych miastach organizują wyjazdy busami jak się zbierze pare osób. Może u nas będzie podobnie?