Forum   morgan

morgan

(149 wyników)
 • W dniu 2 października 1915 roku mieszkańcy ulicy Klasztornej widzieli pod wieczór około godziny 6 przy zachodzie słońca ciekawy obraz na niebie zachodniem. Ponad wierzchołkami drzew utworzyła się na niebie modra chmura, którą prześwietlało słońce zachodzące a poza którym widoczny był dom jednopiętrowy. Odrzwia i okna było można dokładnie spostrzedz jak również kawałek dachu. Polak Nr 121/1915 z dnia 9 października 1915 (zachowania oryginalna pisownia)
 • Na innym forum znalazłem ciekawe info i link: www.theintelligence.de/index.php/wirtschaft/finanzen/4903-bankster-nach-goldman-sachs-nun-jp-morgan.html Wątek dedykowany zarówno Felusiakowi, jak i Evie... ;-) Co o tym sądzicie? Rok 2013 będzie rokiem masowych, zbiorowych pozwów wytaczanych Goldman Sachs i JP Morgan?
 • Prośba o opinie na temat tego hotelu, gdzie są najlepsze pokoje, jaka jest plaża, może coś o rafie i snoorkowaniu.
 • Witam:) Bardzo podoba mi się imię Morgan i chciałabym nazwać tak synka.Nie mogę jednak znaleźć nic konkretnego o tym imieniu.Jakie sa Wasze opinie? Czy nie jest to zbytnia ekstrawagancja? Z góry dziękuje za odpowiedzi:)
 • Nawoluje wszystkich forumowych opluwaczy zeby poszli naszym wzorem i przeprosili radna, na ktorej nie pozostawiali suchej nitki. A my przepraszamy Pania w imieniu naszej przewodniej sily narodu, na zlecenie ktorej upolityczniona prokuratura - wbrew zdrowemu rozsadkowi - musiala postawic Pani zarzuty.
 • pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=65c876ed-2d48-469f-b223-5150a3499a14&open=sec
 • [b]Nie udalo sie mojej partii dokopac pani Morgan ale i tak zapowiadamy ze mamy prokurature w reku i bedziemy ja scigac do upadlego.Pomoze nam w tym nasz organ propagandowy.[/b]
 • a konkretnie Mogran de Toi i morgan Light my Heart jaki to typ zapachów? bo nigdzie nie moge nic znalezc:(
 • Andrzej Wajda udzielił patronatu MMSC "Elektrownia". Zarząd Województwa, zobowiązał się wyłożyć pieniądze, z uwagi na szacunek dla Wielkiego Reżysera. Co wy robicie z tą piękną inicjatywą? Jeśli ta inicjatywa ucierpi na tej awanturze, to liczę, że zarówno Pan Szprendałowicz, jak i Pani Morgan będę mieć na tyle honoru, że już nigdy mieszkańców Radomia nie poproszą o jakikolwiek mandat społeczny. Dlaczego to biedne miasto tak niszczycie? Jestem tylko wyborcą. Nie interesują mnie s...
 • Jak długo można znosić fanaberie tej pani.Wypowiedziała jawną wojnę Kosztowniakowi.Ciagle działa na cienkiej granicy.Przypomnijmy,że 2 lata temu jako radna klubu PIS głosowała jedyna przeciw budżetowi.Wiele razy wiedząc jak ważny jest jej 15-sty głos stawiała prezydenta Kosztowniaka i innych wiceprezydentów w skrajnie trudnych sytuacjach.Jako wyborca chcę stanowczo powiedzieć NIE tej pani.Przypomnijmy,że weszła do rady z fatalnym wynikiem ok.100 głosów.Weszła , bo zwolniły sie k...
 • Cwaniacy straciły duze pieniądze w Kryzysie Finansowym, pobuja z manipulacjami dojsc do zarobku. Sprawa dla KNF i prokuratury, zeby odpowiednia kara, przyszłych oszustów odstraszyła.
 • pytanie jak w temacie - czy Morgan jest w ciazy? i z kim? - z Rydżem? az jestem zdziwiona, ze przez ok. miesiac gdy nie ogladalam MnS zaszlo tyle zmian hoho! kolezanka mi powiedziala, ze Macy "nie zyje" i Becky nie zyje! szczeka mi opadla. a Rick jest ciagle z ta lukrowana Kimberli?
 • [u]Witam!!![/u] Nie jestem bankowcem i nie znam się na bankowości inwestycyjnej.Artykuł w GW wydaje mi się bardzo rzetelny.Gdyby to ode mnie zależało zrezygnowałbym z usług [b]JP Morgan[/b] z powodów czysto subiektywnych.No..........ale ja znam się tylko trochę na ogórkach kwaszonych,a ito nie za bardzo.
 • Dostałam raz dla syna Morgan i nie mogę nic na jego temat znaleźć. Może parę słów od kogoś, kto coś na jego temat wie zanim dotrę do szerszych opracowań? Te podstawowe nic na ten temat nie podają.
 • Dziś DAMI użalało się nad ciężkim losem niezależnej radnej zależnej od PiS i Kosztowniaka. Biedactwo żaliło się na podłą prokuraturę, która bezczelnie zabrała jej dokumenty kamienicy. Ok. 5 minut żalów radnej Morgan i ani chwili komentarza lub stanowiska drugiej strony! Tak wygląda rzetelność dziennikarska kierowanej przez Utkowskiego redakcji Lokalnej DAMI. Czym Kosztowniak kupił sobie posłuszeństwo mediów? Czyżby w Radomiu miał miejsce układ sitwy mediów i władzy lokalnej? Str...
 • JP Morgan obniżył prognozy PKB dla Europy Centralnej i Wschodniej (PAP, dd/10.11.2008, godz. 11:14) Analitycy banku JP Morgan obniżyli swoje prognozy PKB dla krajów Europy Centralnej i Wschodniej za najbliższy rok. Ich obecna prognoza dla Polski za 2009 r. wynosi 1,5 proc. rok do roku. Szczegółowe oceny i uzasadnienie bank przedstawi w najbliższych dniach. Na razie, w najnowszym cotygodniowym komentarzu stwierdził, iż powodem oddolnej korekty jest to, iż gospodarka niektórych...
 • Czy wie ktos kto prowadzi rekrutacje do JP Morgan, praca w Luksemburgu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się