sceptyk31
13.02.13, 14:53
Podejrzewam, ze takich przypadkow jest znacznie wiecej. Tylko że w obecnym stanie prawnym nie da sie ich wykryć. Wszak pomieszanie pacjentów przyjmowanych za pieniądze / prywatnie/ i tych z NFZ jest powszechne w wielu prywatnych placowkach w Rzeszowie i nie tylko. Naduzyciom sprzyja opbecny system rozliczeń, dokladniej - system w ktorym nie wiadomo za kogo NFZ płaci i ile razy za to samo. I jakos nie bardzo sa chętni by tu ten system uszczelnic. Pewnie okazałoby się, że kolejki sa krótsze niż na papierze.