15.11.13, 18:09
Chciałbym wziąć udział w odsłonięciu pomnika www.strefaimprez.pl/rzeszow/100-rocznica-urodzin-plk-lukasza-cieplinskiego-182281
Niestety jestem wyznawcą penisizmu ,a moja wiara nie pozwala brać udziału w uroczystościach religijnych innych sekt. A tutaj widzę : najpierw msza a potem poświęcenie. Czy ktoś wie kiedy odbędzie się jakieś świeckie odsłonięcie pomnika ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Kusibab-Kolano Re: Pomocy IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.13, 18:26
      Naiwniak...
      • lechujarek13 Re: Pomocy 15.11.13, 18:39
        Czyżbyś chciał dać mi do zrozumienia ,że nic z tego ? I jeżeli zechcę uczestniczyć to święcona woda mnie nie minie ?
        • re_smen Re: Pomocy 15.11.13, 18:42
          po imprezie wyjdziesz rozgrzeszony , wybaczą ci wszystko , pokropią - nie masz wyjscia - mozesz ewentualnie pójsc w przebraniu diabła - pokazą cie jako odmieńca w telewizorze
          • Gość: Ktoś Re: Pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 18:44
            Teraz są krucjaty różańcowe pod CSW w Warszawie, to może darują sobie modły w Rzeszowie.
        • Gość: Jan Kusibab-Kolano Re: Pomocy IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.13, 18:53
          Mieszkasz w Rzeszowie i pokropek być musi - powiem po trenersku:
          -Musisz to przyjąć na klatę.
          • lechowski51 Re: Pomocy 15.11.13, 18:58
            Weterani z UB w ramach ekspiacji,chcą oddać hołd zakatowanemu bohaterowi?.
          • lechujarek13 Re: Pomocy 15.11.13, 18:58
            Gość portalu: Jan Kusibab-Kolano napisał(a):

            > Mieszkasz w Rzeszowie i pokropek być musi - powiem po trenersku:
            > -Musisz to przyjąć na klatę.

            Na klatę raczej nie. Jak wskazuje nazwa mojego wyznania mogę przyjąć ale na inną część ciała.
            • Gość: Borys Polewoj Re: Pomocy IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.13, 19:03
              "Weterani z UB w ramach eks..."
              ciiiii, Lechowski w konspiracji poszedł oglądać Fakty, nie będzie go pół godziny...
              • Gość: Ktoś Re: Pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 19:06
                Krucjatę opuszcza??? A to ci odmieniec :)))))
                • Gość: Kropek Walenty Re: Pomocy IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.13, 19:19
                  A to ci odmieniec...
                  • Gość: Ktoś Re: Pomocy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.13, 19:29
                    Wertuje ...
                    • Gość: Porąbaniec Antoni Re: Pomocy IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.13, 19:37
                      wertujesz? to wertuj Ja kosze kase w USA z wejściówek.
                      • lechujarek13 Re: Pomocy 15.11.13, 19:40
                        A potem Antoni zapłacisz od tej kasy podatek?.. czy tak jak wielebny.... opole.gazeta.pl/opole/1,35086,14953435,Ksiedzu_z_milionami_sie_upieklo__Nie_zaplaci_gigantycznego.html
                        • Gość: Szkodnik Piotr Re: Pomocy IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.13, 19:49
                          Porąbańca mojego szwagra zostaw w spokoju.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka