Dodaj do ulubionych

Kasjerka zagarnęła z banku, w którym pracowała ...

IP: 213.77.14.* 07.10.04, 20:22
ALE SYSTEM - ukradła ćwierć miliona w kilka miesięcy zanim ją wykryli -
REWELACJA!! Zmieniam bank!
Obserwuj wątek
    • Gość: rzuku Ściema a nie system IP: *.polkomtel.com.pl 08.10.04, 13:40
      Rewelacyjny system mają w PEKAO S.A. Z wypowiedzi rzecznika, wynika że jego
      częścią składową jest klientka zamieszkała w USA!
      • Gość: jojo Re: Ściema a nie system IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 12:26
        Ciekawe co powiedziała złodziejka panu prok. ?
        czy może wyjawiła że bankowy system ewidencyjny to tandeta na która nie trzeba
        hackera - wystarczy sprytna kasjerka ?
        a może powiedziala że myslała że jesli włascicielami banku są amatorzy
        makaranu z płdnia Italii to ona może też sobie coś uszczknąć ?

        A nie wiem czy wiecie głownym wrszawskim szefem owego banku jak wielce "udany"
        ex premier rz-plitej Jan Krzysztof Bielecki ::)))
        A więc kochani - śpijcie spokojnie - wasze ciułane oszczędności są
        bezpieczne !!!! :))))
        • ares19 Re: Ściema a nie bank !!!! 09.10.04, 16:42
          Ten bank to wogole ciekawa firma !!!
          Swego czasu wybudowal sobie nową siedzibę /za czyje pieniądze?/ koło dworca PKS
          a budynek stal długi czas pusty!!!! - bo po wykonczeniu okazal sie nieprzydatny
          dla potrzeb banku !!!!!
          Teraz kilka pomieszczen wynajęto jakiejs firmie medycznej - a resztę stoi
          puste !!!
          a wykryć przekręt kasjerki może idałoby się wczesniej - gdy ow nieszczęsny I
          oddział nie pozwalnial wszystkich informatyków !!!!
          Opowiadal mi znajomy ze w razie czego - spece przyjeżdżają z Lublina !!!
          Za wdrażanie owego niesprawnego systemu o ktorym pisał jojo ponoć wyleciala
          poprzednia głowna prezes banku chyba sie wisniewska nazywała.
          • Gość: Saladyn Re: Ściema a nie bank !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 23:43
            Co to jest 0,5 mln..;) Pewna pracownica Urzedu Skarbowego (o ile dobrze
            pamiętam w Poznaniu, moge sie mylić) wyprowadziła ....coś koło 8 mln ...
    • eminencja.szara Re: Kasjerka zagarnęła z banku, w którym pracował 12.10.04, 16:23
      fajny bank - zarzad powienien isc sie powiesic za swoja dociekliwosc i kontrole
      pracowanika. Oczywiscie nikt z nich nawet nie zachwieje sie na stołku. Tacy jak
      oni potrafia tylko rekrutowac i pisac smieszne ogłoszenia w prasie poszukujac
      pracownika... w tej komedii sa bardzo dobrzy...
      • Gość: ble ble ble LUKI W SYTSEMIE INFORMATYCZNYM PKO SA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 20:13
        A tak to się stało :

        Bogusława P., bo o niej mowa, w banku pracowała od kilkunastu lat i – jak
        usłyszeliśmy w Prokuraturze Rejonowej dla Miasta Rzeszowa – jako kasjerka
        posiadała szerokie uprawnienia: bez nadzoru mogła dokonywać rozliczeń kasy i
        odprowadzać pieniądze do skarbca. Dzięki temu udawało się jej wyprowadzać
        pieniądze z banku do własnej kieszeni. Sama dokonywała także wypłat z kont
        walutowych dwóch zamieszkałych w Stanach Zjednoczonych klientek za pomocą
        sfałszowanych dyspozycji.

        Wykorzystywała luki w systemie informatycznym banku, a przy tym działała
        wyjątkowo sprytnie i ostrożnie. Obecnie w centrali Pekao SA rzeszowska afera
        pokazywana jest jako wzorcowy przykład oszukania systemu bankowego...

        LUDZIE TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI - LUKI W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM BANKY-
        dyrekcja tego banku jeszcze nie poleciała ? po tym wszystki o czym tu
        przeczytałem ?? Szczęka opada i mózg sie lasuje :C!!!!
        DOBRZE ŻE NIE MAM TAM KONTA - :)))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka