Gość: Harnaś IP: 213.77.14.* 07.10.04, 20:22 ALE SYSTEM - ukradła ćwierć miliona w kilka miesięcy zanim ją wykryli - REWELACJA!! Zmieniam bank! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rzuku Ściema a nie system IP: *.polkomtel.com.pl 08.10.04, 13:40 Rewelacyjny system mają w PEKAO S.A. Z wypowiedzi rzecznika, wynika że jego częścią składową jest klientka zamieszkała w USA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Ściema a nie system IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.04, 12:26 Ciekawe co powiedziała złodziejka panu prok. ? czy może wyjawiła że bankowy system ewidencyjny to tandeta na która nie trzeba hackera - wystarczy sprytna kasjerka ? a może powiedziala że myslała że jesli włascicielami banku są amatorzy makaranu z płdnia Italii to ona może też sobie coś uszczknąć ? A nie wiem czy wiecie głownym wrszawskim szefem owego banku jak wielce "udany" ex premier rz-plitej Jan Krzysztof Bielecki ::))) A więc kochani - śpijcie spokojnie - wasze ciułane oszczędności są bezpieczne !!!! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ares19 Re: Ściema a nie bank !!!! 09.10.04, 16:42 Ten bank to wogole ciekawa firma !!! Swego czasu wybudowal sobie nową siedzibę /za czyje pieniądze?/ koło dworca PKS a budynek stal długi czas pusty!!!! - bo po wykonczeniu okazal sie nieprzydatny dla potrzeb banku !!!!! Teraz kilka pomieszczen wynajęto jakiejs firmie medycznej - a resztę stoi puste !!! a wykryć przekręt kasjerki może idałoby się wczesniej - gdy ow nieszczęsny I oddział nie pozwalnial wszystkich informatyków !!!! Opowiadal mi znajomy ze w razie czego - spece przyjeżdżają z Lublina !!! Za wdrażanie owego niesprawnego systemu o ktorym pisał jojo ponoć wyleciala poprzednia głowna prezes banku chyba sie wisniewska nazywała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Saladyn Re: Ściema a nie bank !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 23:43 Co to jest 0,5 mln..;) Pewna pracownica Urzedu Skarbowego (o ile dobrze pamiętam w Poznaniu, moge sie mylić) wyprowadziła ....coś koło 8 mln ... Odpowiedz Link Zgłoś
eminencja.szara Re: Kasjerka zagarnęła z banku, w którym pracował 12.10.04, 16:23 fajny bank - zarzad powienien isc sie powiesic za swoja dociekliwosc i kontrole pracowanika. Oczywiscie nikt z nich nawet nie zachwieje sie na stołku. Tacy jak oni potrafia tylko rekrutowac i pisac smieszne ogłoszenia w prasie poszukujac pracownika... w tej komedii sa bardzo dobrzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble ble ble LUKI W SYTSEMIE INFORMATYCZNYM PKO SA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.04, 20:13 A tak to się stało : Bogusława P., bo o niej mowa, w banku pracowała od kilkunastu lat i – jak usłyszeliśmy w Prokuraturze Rejonowej dla Miasta Rzeszowa – jako kasjerka posiadała szerokie uprawnienia: bez nadzoru mogła dokonywać rozliczeń kasy i odprowadzać pieniądze do skarbca. Dzięki temu udawało się jej wyprowadzać pieniądze z banku do własnej kieszeni. Sama dokonywała także wypłat z kont walutowych dwóch zamieszkałych w Stanach Zjednoczonych klientek za pomocą sfałszowanych dyspozycji. Wykorzystywała luki w systemie informatycznym banku, a przy tym działała wyjątkowo sprytnie i ostrożnie. Obecnie w centrali Pekao SA rzeszowska afera pokazywana jest jako wzorcowy przykład oszukania systemu bankowego... LUDZIE TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI - LUKI W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM BANKY- dyrekcja tego banku jeszcze nie poleciała ? po tym wszystki o czym tu przeczytałem ?? Szczęka opada i mózg sie lasuje :C!!!! DOBRZE ŻE NIE MAM TAM KONTA - :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś