Dodaj do ulubionych

DWORZEC PKP W RZESZOWIE

IP: 217.117.128.* 30.03.05, 14:03
TRZEBA COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĆ!!!!!!! JAK NA MIASTO WOJEWÓDZKIE to wstyd
Obserwuj wątek
    • Gość: facet z Ostrołęki Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 12:08
      i po co? kiedy Deptuła plikwiduje połączenia to się problem sam rozwiążę
      • Gość: zonk Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 19.08.05, 21:57
        to go zlikwidować razem z Deptułą !!!!
    • podkarpacie Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE 26.12.05, 10:29
      Gość portalu: GREGOR napisał(a):

      > TRZEBA COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĆ!!!!!!! JAK NA MIASTO WOJEWÓDZKIE to wstyd

      jak kolej będzie zależna od Krakowa to nigdy nic z tym nie zrobimy !!
      • Gość: gregor Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE IP: 217.117.130.* 03.01.06, 11:15
        wyzwólmy się spod okupacji krakowskiej w tej kwestii !!!!!!1
        • Gość: TAKI TAM GOŚĆ dw.pkp IP: 82.177.97.* 21.03.06, 15:59
          Ostatnio wysiadłem na zach. w warszawie nic lepszego a jednak to stolica
      • Gość: gościu z mielca Re: radosna twórczość Deptuły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 10:47
        A może od Deptuły? Deptuła robi wszystko, żeby np. up.....lić linię przez
        Mielec.
    • junior.senior Re: dworzec 02.05.06, 00:43
      O tak!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka