Gość: GREGOR IP: 217.117.128.* 30.03.05, 14:03 TRZEBA COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĆ!!!!!!! JAK NA MIASTO WOJEWÓDZKIE to wstyd Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: facet z Ostrołęki Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.05, 12:08 i po co? kiedy Deptuła plikwiduje połączenia to się problem sam rozwiążę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonk Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 19.08.05, 21:57 to go zlikwidować razem z Deptułą !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
podkarpacie Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE 26.12.05, 10:29 Gość portalu: GREGOR napisał(a): > TRZEBA COŚ Z TYM W KOŃCU ZROBIĆ!!!!!!! JAK NA MIASTO WOJEWÓDZKIE to wstyd jak kolej będzie zależna od Krakowa to nigdy nic z tym nie zrobimy !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregor Re: DWORZEC PKP W RZESZOWIE IP: 217.117.130.* 03.01.06, 11:15 wyzwólmy się spod okupacji krakowskiej w tej kwestii !!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TAKI TAM GOŚĆ dw.pkp IP: 82.177.97.* 21.03.06, 15:59 Ostatnio wysiadłem na zach. w warszawie nic lepszego a jednak to stolica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu z mielca Re: radosna twórczość Deptuły IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 10:47 A może od Deptuły? Deptuła robi wszystko, żeby np. up.....lić linię przez Mielec. Odpowiedz Link Zgłoś