Dodaj do ulubionych

AMATORSKA AKCJA POLICJI

IP: *.dami / 192.168.1.* / *.dami-rz.pl 25.06.02, 12:02
Wczorej wielu mieszkańców bloku 45 oraz sąsiednich przy Osmeckiego było
świadkami żenującej próby zatrzymania auta z przestępcami. Auto zagonione było
do dziury (lokalna droga osiedlowa z możliwością wyjazdu tylko w jedną
stronę). Zamiast zastawić tą wąską dróżke Poldkiem , którym przyjechali po
cywilnemu ,to pokazują mu legitymacje a facet rusza do tyłu, nakręca pod
wulkanizacją, goście podbiegają do auta strzelają w opony a on odjeżdża w ulicę
Miłocińską pod tory i do Głogowa.W tym czasie Poldek próbuje jechać tyłem za
policjantami, ale ciężko mu to idzie.Amatorstwo.Ludzie myśleli ,że to jakieś
porachunki miedzy gangsterami ,bo póżniej przyjeżdzają mundurowi , zastawiają
miejsce strzałów zbierają ślady itd., wyglądało tak jakby nie wiedzieli że było
to akcja innej komórki.Dopiero dzisiejsze gazety wykładają, że była to akcja
policji.Nie czuję sie bezpiecznie, a Wy?.
Obserwuj wątek
    • Gość: Tom Re: AMATORSKA AKCJA POLICJI IP: 213.77.14.* 25.06.02, 13:05
      Może nie chcieli nikogo złapać - bo to potem tylko kłopoty
      a postrzelali z pukawek bo kolega zabrał się za nogę z bandziorami (na serio
      było tak???)
      Tylko w telewizji pokazują jak to ładnie wyciągają gości z samochodów.
      Jak przychodzi co do czego to panika i chaos - ci dwaj amatorzy powinni
      zapłacić z własnej kieszeni za akcję przeszukiwania lasu głogowskiego (nauka
      kosztuje).
    • Gość: ppww Re: AMATORSKA AKCJA POLICJI IP: 217.153.103.* 25.06.02, 20:07
      Jeśli takie fakty rzeczywiście miały miejsce to istny skandal. Powinny opisać
      to gazety i zrobić z tego aferę. No cóż widać sprawę ktoś próbuje zaciszyć. Nie
      znam dokładniejszych faktów więc nic ponadto nie będę się wypowiadał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka