Dodaj do ulubionych

Włodzimierz Bonusiak

23.04.05, 15:16
A czy ma w programie poprawę niewłaściwych zachowań w środowisku akademickim ?

patrz gorący temat -www.nauka-edukacja.p4u.pl/
Obserwuj wątek
    • vigla Re: Włodzimierz Bonusiak 23.04.05, 15:17
      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_050419/kraj/kraj_a_3.html
      Na Uniwersytecie Rzeszowskim faworytem jest obecny rektor, prof. Włodzimierz
      Bonusiak....w poprzednich wyborach zataił spowodowanie wypadku po pijanemu.
      Prof. Bonusiak, autor podręczników z zakresu ideologii marksizmu-leninizmu i
      biografii Józefa Stalina, był sekretarzem KW PZPR w Rzeszow
      • Gość: roco Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.osk.enformatic.pl 23.04.05, 21:59
        jaka uczelnia taki i rektor...:(, smutne ale prawdziwe
        • Gość: pi.. Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.05, 22:10
          tak jak pisze roco - niestety ...

          Samooczyszczenia się środowiska bym raczej nie oczekiwał ...
        • Gość: juk Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 23.04.05, 23:52
          Mysle ze sprawa jest złozona,Nie ma kogo wybrac? Obecny Rektor jest Menadzerem
          i potrafi sie znalesc w kazdej sytuacji, a długów narobił specialista Lulek!!!
          a o tym nic nie pisze i wydaje sie ze wszystko OK!!!!
          • Gość: Saladyn Re: Włodzimierz Bonusiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.05, 00:01
            Nie wiem czy jest sprawnym Menadzerem....jaki jest deficyt UR?
            Czy rzekomy dług "po Lulku" za kadencji W.B. uległ zmniejszeniu??
            Na pewno jest sprawny socjotechnicznie i tego nikt nie zaprzeczy.
            Potrafi tez rozmawiać, przekonywać,....
    • Gość: monia Re: Włodzimierz Bonusiak IP: 82.177.97.* 23.04.05, 23:13
      "Mając na uwadze umożliwienie pracownikom Uniwersytetu Rzeszowskiego dogodnych
      warunków wykorzystania urlopów wypoczynkowych w sezonie wakacyjnym oraz
      działania oszczędnościowe ( np. za telefony, energię elektryczną, ciepłą wodę )
      proszę, by planować i wykorzystywać urlopy na rok 2005 w miesiącu sierpniu."

      To jest wyimek z ostatniego zarządzenia rektora Bonusiaka (ze strony UR). Czyli
      znaczy to tyle: bardzo pragnę dla was udanych wakacji, wybierzcie sobie
      najdogodniejszy termin urlopu, ale musi to być sierpień.
      No jaja. A kierownicy, którzy juz złozyli wykazy z innymi miesiącami MOGĄ
      dokonać korekty.
      Rzeczywiście w sierpniu naoszczędza sie ciepłej wody, telefonów i pradu. Po
      zbóju sie naoszczędza. A my bedziemy moczyć nogi w zimnym Bałtyku. W sierpniu.
      Niech to szlag.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka