Gość: sasiad IP: 207.15.155.* 31.07.01, 01:16 napiszcie jak cos wiecie, dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sasiad Re: Kiedy Tesco? IP: *.internet.pl 19.09.01, 20:47 czy ktos moze wie cos na temat wielkosci tego marketu...mam nadzieje, ze bedzie wiekszy od "hipermarketu" leclerc :)) Odpowiedz Link Zgłoś
alug Re: Kiedy Tesco? 19.09.01, 23:03 A po co wiekszy? LE CLEcostam nie jest duzy, a jak sie obejdzie caly to nogi bola. Poza tym, wielkie hipermarkety powinny byc budowane za miastem. Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzicha Re: Kiedy Tesco? IP: *.acn.waw.pl 20.09.01, 09:52 Ludzie, a po co wam drugi supermarket? Kto to wszystko kupi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Kiedy Tesco? IP: 213.77.14.* 20.09.01, 13:48 Będzie większy 1,5 raza od. L... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bielcow Re: Kiedy Tesco? IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 27.09.01, 06:39 > Będzie większy 1,5 raza od. L... A właśnie nie - LECLERK ma 12000 m2 a TESCO bedzie mialo "tylko" 10000 tys m2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucyna Re: Kiedy Tesco? IP: 217.96.44.* 26.09.01, 08:38 Niestety otwarcie 30 listopada. Odpowiedz Link Zgłoś
alug Re: Kiedy Tesco? 26.09.01, 09:29 Niestety? Sadze, ze nie jest to poglad wiekszosci Rzeszowian i mieszkancow okolicznych miejscowosci. Spragnieni igrzysk udadza sie do supermarketu w dzien otwarcia. Znowu bedza wydzierac sobie wozki, artykuly po promocyjnej cenie i walczyc o miejsce... Masz racje, szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Kiedy Tesco? IP: 213.77.14.* 26.09.01, 11:40 Ale będą promocje w Leclerku i Jedynce. Hurra!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucyna Re: Kiedy Tesco? IP: 217.96.44.* 26.09.01, 13:08 I znowu ktoś powie , że takiego b...a jak w Rzeszowie to jeszcze nie widział. I znów ludziska bedą targac pełne wózki bagietek i mineralnej , bo na nic innego ich nie stać. Odpowiedz Link Zgłoś
alug Re: Kiedy Tesco? 28.09.01, 08:32 bagietki i mineralna..? zdrowa dieta ;-))) To stad ta krzepa mieszkancow podkarpacia, ;-))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucyna Re: Kiedy Tesco? IP: 217.96.44.* 28.09.01, 19:05 Myslę , że bedzie dietą obowiazujacą jak juz nawet te resztki rzeszowskich firm padną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imadelko Re: Kiedy Tesco? IP: *.city.net.pl 29.09.01, 22:22 TESCO to jest dom towarowy (szmelc, mydlo i powidlo) oraz (lachy, buty, sprzet sportowy i inne pierduly spozywka tez). Jesli chcemy kupowac tanio to takich obiektow musi byc jak najwiecej. Jednak nasi samorzadowcy pod dyktando mafi koscielnej skutecznie blokowala przez 4-lata wszelkie inwestycje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucyna Re: Kiedy Tesco? IP: 217.96.44.* 30.09.01, 18:36 Tanio???? Jeszcze nie słyszałam , żeby ktoś bez dogłębnej , długofalowej analizy zawartości półek kupił cos FAKTYCZNIE taniej. Sprawdzasz co Ci nabija Pani w kasie? Czy to co kupujesz to jest to co na paragonie? Gdzie są takie cuda - chętnie się wybiorę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: des Re: Kiedy Tesco? IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 01.10.01, 08:21 Sprawdziłem. Biegając po małych sklepikach, w których wybór ogranicza się np. do jednego gatunku musztardy (żeby znaleźć tę co lubię muszę odwiedzić tych budek co najmniej kilka) i robiac weekendowe zakupy wydawałem średnio 300 zł. Robiąc zakupy w hipermarkecie i kupując to samo wydaję średnio 50-70 zł mniej (200-250 zł w skali miesiąca). Oszczędzam przy tym mnóstwo czasu. Czy są jakieś jeszcze pytania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucyna Re: Kiedy Tesco? IP: 217.96.44.* 01.10.01, 08:34 Co to jest to samo i tyle samo? Nie możesz chyba powiedzieć , że z paragonem w ręku robisz idealnie takie same zakupy.A jesli korzystasz z promocji na artykuły np.na styku terminu wazności to dzięki - moje psy jedza lepiej. Na duże zakupy chętnie pedzimy do marketu.Jak zabraknie czegos w domu to przydałaby sie taka budka jak mówisz. Tylko jak one maja sie utrzymac?Poza tym wszystkie te budki płaca podatki do kasy miejskiej- a gdzie lądują pieniądze z gigantów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: des Re: Kiedy Tesco? IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 01.10.01, 09:24 Coś cięzko ci się myśli. To samo oznacza typowy przeciętny "koszyk" towarów kupowanych co tydzień. Co do jakości towarów, to moja sprawa co jem, zapewniam, że dobrze i zdrowo. Nie mam nic przeciwko budkom, bo sam robię takim sklepiku codzienne drobne zakupy, byle był w nich wybór i odpowiednie ceny (koło mnie bułka kosztuje 70 gr). Psów nie lubię - szczekają, wyją i śmierdzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucyna Re: Kiedy Tesco? IP: 217.96.44.* 11.10.01, 10:49 Śmierdza te które jedzą żarcie z supermarketu.A wyją z żalu za dobrym , swieżym jedzonkiem.Smacznego .W ......... jest promocja na pasztet.(Jutro kończy się termin wazności) Leć to jeszcze zdążysz. Odpowiedz Link Zgłoś