Gość: LUBLIN IP: *.it-net.pl 18.08.05, 21:36 Przepraszamy za zachowanie pseudo patriotów lubelskich.Nie zwracajcie na nie uwagi.Przepraszamy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fire.show Re: LUBLIN przeprasza Rzeszów 18.08.05, 21:37 Przeprosić tym razem nie wystarczy, już odpowiednie osoby w Rzeszowie zajmą się robieniem syfu wokół tego miasta i ciągłego poniżania jego mieszkańców - IP od zawsze jest to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz z Lublina. Re: Jeżeli macie problem z trollem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 22:39 to spróbujcie namierzyć drania. Skontaktujcie się z Adminem, ew. z policją. U nas w Lublinie media nie podawały, żeby ktoś uciekł z Abramowic ( tam znajduje się szpital dla ludzi z problemami psychicznymi ) ale może jest to zbyt wstydliwy temat. Życzę powodzenia i pozdrawiam Rzeszów. Odpowiedz Link Zgłoś
fire.show Re: Jeżeli macie problem z trollem 18.08.05, 22:49 Postanowiliśmy właśnie tak zrobić - bo to jedyne wyjście, obserwuję forum i dotąd nie mówiłem o tym, myślałem że od początku sierpnia wszystko się skończyło ale teraz widzę że po krótkiej przerwie działa od nowa. To perfidny sposób działania - przybieranie kolejnych nicków, obrażanie miasta i 3 minuty później przeprosiny. Zwracajcie uwagę na tego typu posty. Już we wtorek wiedziałem że ten post niby warszawiaka to jego powrót. Odpowiedz Link Zgłoś
fire.show Re: Jeżeli macie problem z trollem 18.08.05, 22:54 Cały temat jest skończony - nie wierzę w to że ten człowiek kiedykolwiek przestanie obrażać to miasto i jego mieszkańców jeśli nie podejmie się takich działań. Myślę że każda normalna osoba byłaby przerażona gdyby pokazać jej zbiór tego co pisał pod naszym adresem od czerwca - nie macie nawet pojęcia ile nicków ma jedno źródło. Poza tym postaramy się aby jeszcze jutro na forum doszło dwóch nowych adminów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vince Re: Jeżeli macie problem z trollem IP: *.pata.pl 19.08.05, 08:34 zgadzam się z przedmówcą. Nie możemy Rzeszowiacy i Wy Lubliniaki bra odpowiedzialność za jakiś palantów. Więc chyba nie ma sensu brać na siebie winę. Proponuje po namierzeni IP zgłosić to do admina i niech on go zablokuje. Gitara. Odpowiedz Link Zgłoś
fire.show Re: Jeżeli macie problem z trollem 19.08.05, 08:43 Stali bywalcy tego forum: Czy kojarzycie osobę która pisała wątki: Matka Boska Rzeszowska, Matka Boska Przemyska itd., No to jak dojechać do tego Rzeszowa, Rzeszów podlubelskie miasteczko itd.? Pruszon/Prezu/0k/hni/mariola/ula/Prezes. Własnie ona znowu pisze na forum, nawet z tego samego IP w sieci IT-NET i znowu wyzywa Rzeszów (jaaa, krakus, warszawiak, lublin the winner itd.) Odpowiedz Link Zgłoś
fire.show Re: LUBLIN przeprasza Rzeszów 19.08.05, 08:45 A najśmieszniejsze jest to, że ten wątek napisał ten sam człowiek - to jego metoda działania, najpierw obraża Rzeszów, zaraz potem "przeprasza za takich ludzi", po czym zaczyna od nowa. Odsyłam do postu tramwaje, jak ktoś ma wątpliwości. Kiedyś prezu sam przyznał że ma setki nicków. Już dawno rozszyfrowałem o co mu chodzi, dobrze było od 1 sierpnia jak przestał pisać, ale 16 sierpnia wrócił, niestety. Na forum Lublina też. Odpowiedz Link Zgłoś