Forum   chirurgia

chirurgia

(230 wyników)
 • Zdrowie

  złe samopoczucie, choroby, leki? Porozmawiaj!

 • chirurgia(19)

  Witam.Czeka mnie operacja ale zastanawiam się czy poddać się operacji na chirurgii w Tarnobrzegu czy lepiej szukać ratunku gdzie indziej.Którego chirurga polecacie.
 • [img]https://www.obmawiamy.pl/wp-content/uploads/2010/02/collins-425x583.jpg[/img] 77lat,to jest krolowa idealnej chirurgii plastycznej. Jak widac operacje te czynia cuda i nie ma co ani z nich drwic,ani sie ich bac. To tak apropo sztucznych cyckow itp.
 • To taka gałąź , na której można wyjść na swoje ... Jak znam "udolność " pana Skowronka , to nie ma , przynajmniej w medycynie , takiej , dobrej dla niego , gałęzi :)
 • tvnplayer.pl/programy-online/sekrety-chirurgii-odcinki,989/ Może komuś coś pomoże. Co prawda trzeci odcinek, że dwa pierwsze wywalili, szkoda, trudno, ale... Mnie najbardziej przeraziło wyjmowanie tamponów z nosa po operacji korekcyjnej. Nieee, w życiu żadnych operacji!!!!!!!
 • Gdzie w Warszawie lub okolicach jest placówka, która w ramach chirurgii jednego dnia zrobi mojemu dziecku operację usunięcia wodniaka powrózka nasiennego?
 • Jestem niemile zaskoczony, wręcz zbulwersowany prezencją zewnętrzną przyszłych lekarzy, których widziałem w por. chirurgicznej. Fartuchy brudne, pomięte ( jakby krowie z gardła wyciągnięte), porozpinane. Włosy na głowie- nieuczesane , buty nieświeże. Takim ludziom mam powierzyć własne zdrowie? Panowie doktorzy opiekunowie - zwróćcie uwagę na ten stan rzeczy. Lekarz powinien być wzorem czystości, świerzości i higieny. Jaką więc Ci adepci medycyny prezentują wiedzę? Czy taką samą jak ich...
 • Mam tylko kilka pytań: 1. Co w takim razie z wielomilionową inwestycją w postaci OIOM-u dziecięcego w szpitalu Jurasza? 2. W obliczu zapowiadanej likwidacji chirurgii dziecięcej w Bizielu gdzie będą jeździli rodzice z Bydgoszczy ze swoimi dziećmi na zabiegi? 3. Gdzie jest najbliższa chirurgia dziecięca w regionie? Byłbyż to Toruń? 4. Czy podobną metodą chłopaki z torunia mają zamiar rozprowadzić pozostałe Kliniki w obu szpitalach? 5. Czy ktoś z bydgoskich włodarzy, odpowiedzia...
 • Witam, interesuje mnie opinia na temat oddziału dziecięcej chirurgii (tylko ten oddział)w szpitalu w przmyslu na monte casino. Proszę o opinię na temat opieki, personelu, lekarzy i wszystko co się z tym wiąze. Nigdy nie byłem w tym szpitalu a mam tam z dzieciakiem na zabieg się udać.
 • Czy w Szpitalu powiatowym w Chełmnie jest oddział chirurgiczny?Jeżeli tak to kto jest ordynatorem i jacy lekarze tam operują.Czy to dobrzy fachowcy?
 • wiem, nazwa tematu dziwi. ale przechadzając się ostatnio nonszalancko po tesco trafiłem do działu z książkami i mój wzrok przykuła jedna. o chirurgii właśnie. z ciekawości przeczytałem kawałek, potem jeszcze kawałek i w końcu cały pierwszy rozdział, no i mi się nawet spodobała. sęk w tym, że nie pamiętam ni tytułu, ni autora. jedyne dane naprowadzające jakimi dysponuję to to, że ten pierwszy rozdział opisywał zabieg wycinania ślinianek (podżuchwowych). a teraz jestem w mieście ze znacznego da...
 • Witam. Mam wyznaczony zabieg operacyjny w tej placówce (jak w temacie). Prosze o opinie na temat tej Kliniki. Od dawna wiadomo, że I Klinika tzw."biała chirurgia" reprezentuje wysoką jakość leczenia. A jak jest w "czerwonej..."
 • Dlaczego, Oddział Chirurgii stoi pusty , nie ma pacjentów ? co się dzieje ?
 • Czy ktoś wie gdzie w Warszawie jest przychodnia Chirurgii ręki. Podobnież. gdzieś na Czerniakowskiej
 • A co z ortopedia na Kopernika.
 • Mam pytanie: Wkrótce moja 14 miesięczna córcia ma mieć operację w Opolu na Chirurgii dziecięcej na Witosa i mam pewne obawy dlatego chciałabym, aby wypowiedzieli się wszyscy którzy mają jakieś doświadczenia. Z góry bardzo serdecznie dziękuję.
 • >W miejsce likwidowanej chirurgii chcemy stworzyć w końcu w Łodzi oddział przygotowany na nagłe zakaźne zagrożenia, jak choćby ptasia grypa czy masowe zatrucie wody.< Ciekawe ile taki dziwoląg będzie kosztował, bo utrzymanie oddziału o takim profilu kosztować musi. W przypadku epidemii czy "masowego zatrucia wodą" to raczej halę sportową trzeba będzie w szpital zamienić. Widać komuś bardziej podoba się szpital Jordana i tyle.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się