Dodaj do ulubionych

9 LO RANKING NAUCZYCIELI

IP: *.pl / *.skyware.pl 29.09.05, 01:22
co powiecie na ranking dla 9 Lo ??(super buda)a wieć moje typy..
bardzo lubie panią Szarek(od geografii)fajna babka,
pani Klimek też jest spoko(biologia),
lubie lekcje pani Wiktor(chemia),
pani Perenc (j.polski) jest ostra ale bardzo sympatyczna,
no i oczywiście pan Kuba Szajowski(wos)ahh...podobno jako wychowawca jest
strasznie upierdliwy ale jako nauczyciel...całkiem całkiem
Obserwuj wątek
    • Gość: ona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 01.10.05, 20:32
      babka od matmy pani Mrózek to podobno wymagająca nauczycielka
    • Gość: lala Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 04.10.05, 21:32
      a wiecie kto jest jeszcze fajny... pan Kiec od wf-u
      • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 05.10.05, 23:01
        A Misiowa od polskiego uczy jeszcze?
        • Gość: absolwentka Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.05, 11:34
          No właśnie pani Miś uczy jeszcze? Jeśli tak to czy nadal kocha konkursy
          literackie. (Jej znane powiedzenie: konkurs nie jest obowiązkowy ale kto nie
          napisze dostanie pałę)
          Najlepszym nauczycielem 9 LO był śp Dariusz Ślusarz (Wos i Koss) bo uczył życia
          a nie czystej teorii.
          Poza tym fizyka z panem H. Klimkiem to były lekcjie (ale zawsze potrafił
          wytłumaczyć i nauczyć).
          • Gość: hebrew Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.05, 18:18
            a wiecie kto jest jeszcze the best........pan Krzysztof od Po.Uwielbiam go i
            jego peoskie auto....:P
            • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 06.10.05, 19:29
              Niestety wątek nie cieszy się powodzeniem jak podobne o innych liceach. A
              szkoda, ale młodzież tam teraz jakaś inna :(
              • Gość: lena Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 06.10.05, 23:43
                inna młodzież?? to znaczy jaka ??
                • Gość: Winiacz Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.dnet.pl / 80.48.0.* 14.12.05, 15:34
                  jaka? niestety poje..a jest dzisiejsza młodzież...
    • Gość: dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 09.10.05, 12:48
      Oh co to za szkoła była!! Niestety dzis jest podobno gorzej, no ale ni mi to
      roztrząsać.
      Co do moich typów:
      Pani Miś z polskiego była the best. I jej sposób jedzenia draży i paluszków.
      łezka mi sie w oku kręci.
      Pani Świdrak z biologii- super kobieta
      Pani Szarek i jej umiołowanie nowoczesnych lekcji
      Warto wspomnieć Ślusarza, Dworakową (za zerowe wymagania),Goskę.
    • Gość: Absolwent 2001 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 09.10.05, 13:53
      IX LO... ehh.. jestem sentymentalny :)

Najmilej wspominam: G.Grosa z wfu, p.Miś (j.pol. - już nie uczy), E.Rawską
      (j.ang. - już nie uczy), p.Krzanowskiego (j.ang - uczył tylko rok w 1996),
      p.Sandecką, p.Świdrak, p.Szarek, p.Klimka, p.Dworaków, p.Goskę, p.Kieca,
      p.Ślusarza (śp.), p.Steca, p.Mrózek, ks.Artura, p.Anię z informatyki, p.Dorosz.

i tak się składa, że wymieniłem prawie wszystkich (oprócz 3), którzy mnie
      uczyli :) Wszystkich bardzo cenię, ponieważ trudno o lepszych nauczycieli niż
      wyżej wymienieni.

Ps. zastanawia mnie tylko jedno... kto teraz zaczął chodzić do tego LO, jeżeli
      na każdym piętrze jest kamera?
      • Gość: niunia Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 09.10.05, 18:05
        hehe nie tylko kamery są ale także zrobili straż miejską w cześci budynku
        • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 09.10.05, 23:36
          No jakaś chołota chodzi tam teraz, że się korytarzem przejść nie da. Drze sie
          to strasznie, wulgarne. Inne miejsce :(
    • Gość: absolwentka Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.05, 12:42
      Pamiętacie Ks. Artura? Jak on uczył w 9 LO to frekwencja na religii wynosiła
      niemal zawsze 100% aż chciało się słuchać tego co mówił. Rekolekcje w
      Myczkowcach w 1999, wycieczka nad Solinę , wyjazd do Krakowa w czerwcu tegoż
      roku, co to były za czasy.
      • xxoliwkaxx Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI 10.10.05, 20:45
        jejku jak miło przeczytać coś o szkole, w której spędziło się 13 lat :)
        (zerówka, podst, LO ) kurcze gdyby tak jeszcze otworzyli studia wyższe to też
        bym tam chodziła :P heh stare dobre czasy
        mój ranking
        mgr Dariusz Ślusarz-
        najlepszy nauczyciel i wychowawca,naprawdę nie zdarzyło mi się już spotkać tak
        wspaniałego nauczyciela, pedagoga... historia, Wos, godz wychowawcza w sali nr
        25.... o takich ludziach sie nie zapomina :(

mgr Świdrak - II miejsce- moja ulubiona nauczycielka :) wymagająca ale się
        opłacało- dzięki niej mogłam zabłysnąć na studiach (kieruku biologiczny)

Ksiądz Artur- na samo jego wspomnienie buzia się cieszy :)
        mgr Miś - na każdy konkurs coś się pisało i miało się z nią jak w niebie :)
        nigdy nie narzekałam :)
        mgr Perenc- wymagająca ale bardzo fajna
        mgr Szajowski - troche się nie mogłam do niego przyzwyczaić bo przyszedł za mgr
        Ślusarza..... ale luzak straszny to trzeba mu przyznać, puszczał Wam może
        kasety wideo? Ja miałam przyjemnośc oglądnąć tę z jego udziałem w Rande w
        ciemno i mix z jego wesela :D :D ale co pał nastawiał to tyle , dalej jest w
        stanie przepytać całą klasę w ciągu 10 min? :P
        mgr Szarek & geografia- przedmiot jak i sama Pani- rewelka :)

o nauczycielkach uczących matmy się nie wypowiem bo matma to dla mnie
        największa katorga :/

a czy starsze roczniki pamiętają takiego nauczyciela jak Alfred Kopeć?
        hihihihi chyba tylko w podstawówce uczył hihi to był dopiero nauczyciel :D na
        technice robiliśmy kanapki i niby "breloczki" na klucze z drewna lol

pozdr
        • Gość: Michaś Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 11.10.05, 10:59
          eheh Alfred Kopeć był świetny. uczył mnie w podstawówce techniki. brelok
          jeszcze chyba gdzies mam!!!!!!!!! Ale wiecznie śmierdział cygarami i potem, no
          chyba że ja jestem troche za bardzo wrażliwy. A kto był na rajdzie w pierwszej
          LO z Klimkiem??
        • Gość: JPR Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 22:02
          Tak według mnie najlepszy był "Kmieć" od techniki gośc był THE BEST potrafił pic
          wódke w kantorku w czsie lekcji.. heheh. Ale nikt nie przebije oczywiście pana
          od chemi Głowczyńskiego który zalany totalnie przyszedł do szkoły... to były
          lekcje jak należy wkładac klucz do dziurki(w końcu nie udało mu sie i poprosił
          ucznia) lekcja tez byłe w tym dniu na poziomie...
        • Gość: Winiacz Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.dnet.pl / 80.50.19.* 14.12.05, 15:40
          heheh tak, nadal potrafi przepyta wszystkich w 10 min. a p.Kopeć był super :D
          nigdy nie zapomne jak postawił na biurku krzesło a na nim śrubke i kazał ją
          narysować hehehe nikt nie widział co to jest. szkoda, że już nie uczy ;(
      • Gość: dlugi ra IP: 78.145.124.* 20.12.07, 18:17
        ks. Artek powinien być przykładem dla każdego czarnego jak ma słuzyć Bogu i ludziom

o tym człowieku można zawsze ciepło pomysleć
    • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 10.10.05, 19:11
      9 lo to jest jedna wielka rodzina :p
      • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 11.10.05, 13:48
        Ja na rajdzie byłem, ale czy z Klimkiem, to już nie pamiętam :P
        • xxoliwkaxx Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI 11.10.05, 18:19
          rany ja już też nie mogę sobie przypomnieć kto z nauczycieli był na rajdzie
          :/
          starość nie radość :(
          pozdr
          • Gość: Absolwent 2001 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 12.10.05, 16:15
            Rajd ? chodzi Wam o ten do Przemyśla i potem 12 km marsz do bunkrów ?? :) Ja
            miałem przyjemność być tam 2 razy i oprócz p.Klimka była jeszcze p.Mazur,
            p.Szarek, ale czy ktoś jeszcze to trudno mi powiedzieć.

A jak już tak wspominamy, to najlepsze były dyskoteki w LO :) Za każdym razem
            nauczyciele obiecywali, że będzie trwała do 0.00, ale zawsze około 22.00
            przychodził p.Marek Dworak i kończył... oczywiście podawał odpowiedni argument
            dlaczego zakończenie jest przed czasem :)

Oprócz tego pamiętam jak po maturze pojechaliśmy 10 osobową grupą do Ożanny i
            spotkaliśmy tam klasę (chyba) 3b (na 100% jej wychowawcą był p.Gros), która
            przyjechała z p.Dworakiem. Usłyszeliśmy od niego m.in. to jak bardzo nie
            chciało mu się tu przyjeżdżać i że nie może się już doczekać powrotu... a
            wycieczka była 2dniowa :)

U niego na lekcjach historii nie można było się nudzić :)
            • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 12.10.05, 22:43
              Coś mi się obiło o uszy o tej Ożannie, ale to było tak dawno :)
              • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 13.10.05, 19:32
                No nieźle. To chyba moja klasa pojechała do Ożanny o ile pamiętam, no chyba że
                to sie stało tradycją tak jak wypady na rajd w okolice Przemyśla. hmm ciekawe
                czy sie domyślamy kto jest kim po naszych wypowiedziach? Ostatnio przypomniał
                mi sie Stec i jego PO. Własnie sobie uświadomiłem że nigdy nie robiłem zbiórki
                przed zajęciami;/
                • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 17.10.05, 22:44
                  A Ty się domyślasz? :)
                  O Stecu mogę powiedzieć, że strasznie mnie wkurzało uzupełnianie jego zielonego
                  zeszytu ćwiczeń :)
    • Gość: kate Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 16.10.05, 23:34
      ostatanio u nas w budzie(czyt 9 lo ) były wybory na najlepszego nauczyciela,jak będą wyniki to postaram sie podrzucić
      • Gość: uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 17.10.05, 17:45
        koniecznie koniecznie!!!!!!!!!!
        • Gość: Absolwent 2001 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 18.10.05, 14:29
          jestem ciekaw, kogo wybiorą na najlepszego nauczyciela... jeżeli ma zostać
          jednogłośnie wybrana/wybrany tylko jedna/jeden miss/mister... to stawiam na
          p.Szarek :) (mój plus jednak powędrowałby na p.Grosa :)

No tak... zeszyt ćwiczeń z PO... zawsze uzupełniało się go w ostatniej chwili
          na przerwie :) tak samo jak ćwiczenia z angielskiego i niemieckiego hehe

Ps. ja też jestem ciekawy kto tak pochlebnie wypowiada się o tej jakże
          wspaniałej szkole... a nawet mógłbym napisać coledżu :)))
          • Gość: licealistka z 9 lo Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 18.10.05, 17:05
            Absolwencie 2001 z tego co wiem, Pani Szarek była chyba w pierwszej dziesiątce,a głosy na nauczycieli oddawało liceum i chyba gimnazjum,kurcze jeszcze nie widziałam żadnej listy ale jak coś to podam wyniki :)
            • Gość: pipa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 18.10.05, 22:46
              O przepraszam! Jak miss to chyba też o Pani Krystynie Gosce pamiętać należy, co?
              • Gość: Dawny uczeń. Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 19.10.05, 15:52
                Oj tak Goska trzyma sie wspaniale. A była taka babka od niemieckiego, wysoka w
                okularach, krótko obcięta. Miała wtedy matiza, ale chyba widziałem ją w megane
                ostatnio. Uczy jeszcze?? Ktoś wie jak ona sie nazywała?
                • Gość: m.j.p Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 18:14
                  Dawny Uczniu -
                  toż to przecież mgr Czekańska [panieńskie - Ukalska]. No tak, niezła była!
                  Jeszcze chuba do tej pory uczy...
                  • Gość: up Re: 9lo IP: *.viknet.pl 12.06.06, 20:58
                    up
    • Gość: licealistka z 9 lo mam wyniki na najlepszego nauczyciela !! IP: *.pl / *.skyware.pl 21.10.05, 16:46
      1 miejsce :p Szajowski 104 głosy
      2 p Bernacka 52 głosy
      3 p Świdrak 44 głosy
      ks Jacek 44 głosy
      4 p Szarek 39 głosów
      5 p Nowak 32 głosy

liczba głosujących 477
      • nagasuka Re: mam wyniki na najlepszego nauczyciela !! 21.10.05, 20:46
        Nonono! Gratulacje dla moich faworyt - pani Szarek i drugiej pani Świdrak i
        trzeciej pani Bernackiej. Niestety reszty nie znam :(
      • Gość: Absolwent 2001 Re: mam wyniki na najlepszego nauczyciela !! IP: 81.15.189.* 22.10.05, 07:58
        oprócz p.Szarek, p.Świdrak, p.Bernackiej... pozostałych nie znam :(
        • Gość: Dawny uczeń. Re: mam wyniki na najlepszego nauczyciela !! IP: 80.51.255.* 22.10.05, 10:20
          No Bernacka jest rewleacyjna ale uczyła mnie bardzooo dawno temu bo w
          podstawówce. Swidrak i Szarek są extra wiec sie zgadzam z weruktem. Reszty ja
          też nie znam. :(
      • Gość: absolwentka Re: mam wyniki na najlepszego nauczyciela !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.05, 14:41
        Widzę, że niejaki p. szajowski godnie zastąpił nieodżałowanego p. Slusarza.
        • Gość: Winiacz Re: mam wyniki na najlepszego nauczyciela !! IP: *.dnet.pl / 80.50.19.* 14.12.05, 15:47
          Wielkie pozdro dla pani Bernackiej - codziennie widujemy się na lekcjach ;)
    • Gość: uczennica 1A lo Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.48.0.* 22.10.05, 10:44
      p.Szarek to moja wychowawczyni:)hehe, do p.Szajowskiego nie mam nic, uczył mnie
      w gim histy a teraz wosu, p.Wiktor też spoko babka:)a szkoła chodze do niej 10
      rok, no i jakoś aż tak mega to mi się nie podoba no ale cóż...
    • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 22.10.05, 15:28
      ks Jacek to chyba jest ten nowy ksiądz z Bieszczad czy coś
      • Gość: Dawny uczeń. Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.51.255.* 22.10.05, 22:00
        Ciekawe za co siedział w tych górach?? A tak poza tym pamietam jak Bernacka nie
        miała przedniego zęba i jak sie śmiała to myslałem że skonam ze śmiechu. Ale
        ona sie nie wstydziała i bardzo dobrze. Po kilku dniach pojawiła sie piękna
        koronka. :D
    • Gość: ona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.244.158.66.rzeszow158.tnp.pl 27.10.05, 12:04
      nielubie pani Juchniewicz (niemiecki)
      • Gość: absolwentka Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.05, 13:25
        A pani Sandecka (potocznie zwana Helgą), to była nauczycielka, tepiła ostro,
        ale teraz "szprecham" jak trzeba.
        • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 27.10.05, 20:07
          Dlaczego piszesz była?? Chyba uczy dalej. No ostra z niej kobitka.
          • Gość: kociak Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 28.10.05, 15:18
            Nie taka ostra ;) no moze troszke.... A no uczy dalej ....

A co myslicie o Drapale????
    • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 28.10.05, 19:19
      a kto to jest Drapała ?? i czego uczy ?
      • Gość: zwykła... Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.osk.enformatic.pl 29.10.05, 11:27
        Pan Drapała uczy W-F-u...
        • Gość: Wackowa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 29.10.05, 12:06
          Najbardziej lubię Panią Świdrak moją wychowawczynię :-) Cieszę się ze zajeła 3
          miejsce ale mogła 1 hehehe :) Bardzo lubię też Panią Wiktor od chemi za
          wyrozumiałość, jest bardzo ciepłym nauczycielem i super tłumaczy!!! Lubię też
          Panią Mrózek od matmy!! :) Super nauczyciel!!
          • Gość: <LoL> Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 29.10.05, 13:05
            O proszę co to się nie dzieje igigi =D Nasza "kofana" szkoła ma swój ranking
            nauczycieli <LoL> Ajć przydałoby się coś skrobnąć na ten temacik =D
            Nom to tak:
            1) Jestem prze "happy" że jednak trafiłam do IX LO =D ponieważ nie stresuję się
            zbytnio i jest lux =D jedna wielka rodzina BaRaNóWkI i okolic <LoL> wszyscy
            wszystkich znają i "kofają" hihi

2) Nauczyciele są całkiem całkiem =D do zniesienia hehe
            Pani Świdrak: jest nawet sympatyczna jednak ostatnio dla swojej klasy zrobiła
            się very wredna . . . mam nadzieję że sie wyluzuje jeszcze =D
            Pani Perenc: hehe kobieta z kosmosu =D często się zwiesza, ma huśtawki
            nastrojów, roztrzepana, licząca się tylko z własnymi zasadami, mająca 1000
            myśli na sekundę =D ale to wszystko sprawia że nie można jej nie lubieć <LoL>
            Pani Mrózek: hmm brrr matematyka . . . bardzo wymagająca ale do tego super
            tłumacząca kobieta =D z anielskim wyrazem twarzyczki =D
            Pani Wiktor: uosobienie dobra, cierpliwości, anielskości, delikatności i
            wszystkiego cio jest na "+" =D
            Pani Juchniewicz: kobieta uwielbiająca swój przedmiot "j.niemiecki" ogólnie
            bardzo ciekawie prowadzi lekcje, wprowadza dużo urozmaiceń co np. mnie
            wielkiego "antyniemczura" zachęca do szprechania =D
            Pani Kozak-Wiśniewska: <LoL2> Szkolna MoDeLkA, zawsze potrafi dopasować swój
            ubiór pod względem kolorystycznym i jakościowym <LoL2>, posiada niesamowity
            akcent amerykańsko-eskimoski z lekką nutką sepleństwa =D ogólnie wszystko ją
            normalnie "wkurza" i podstawowa sprawa to zajesprintować z książką . . . =D
            Pani Dworak: skrzyżowanie kameleona z ropuchą =P historia zawsze na 5 <LoL> big
            nudy na lekcjach, blee sztywna, okropnie staroświecka
            Pani Szarek: kobieta mająca niecodzienne sposoby nauczania <LoL> z oczami
            rendgenowskimi =D ogólnie pozytywny człowiek =D
            Pani Goska: jako osoba prywatna bardzo sympatyczna, co do nauczania hmm dużo
            wymaga a mało się od niej rozumie po prostu "nemo"
            Pan Szajowki: bardzo światowy, na każdy temat coś wie, prowadzi bardzo ciekawie
            lekcje =D chce się go słuchać nom i pyta po 15-20 osób na jednej godzinie <LoL>
            jest oky =D
            Pan Stec: <LoL2> jest good =D Człowiek w nieśmiertelnej "kamizelce"
            Pan Kinal: wszechstronnie utalentowany: przedsiębiorczość, geografia,
            j.angielski . . ." jest oky =D
            Pani Ulak: Ona to ma guście . . . =) Super wyrozumiała kobieta, bardzo zadbana
            =)
            Pani Machowicz: po prostu siuperowa =)
            Ks.Jacuś: ojjj te jego kawały na każdej religii rozbrajają chyba każdego <LoL2>

3) Troszeczkę się rozpisałam ale nie mogłam inaczej =D Muszę jeszcze wspomnieć
            o takim nauczycielu jak Pan Głowczyński(chemik) ajććć człowiek na prawdę na
            poziomie, uwielbiany przez większość chyba społoeczeństwa szkolnego =D (jest od
            1,5 roku w szkółce) a także Pani Chmielowskiej do której należy nasza piękna
            sala 25 "LaNdRyNeCzKa" . . . uosobienie subtelności, gracji, elegancji,
            kobiecości . . . resztę sami dodajcie =D

Pozdróweczka fOr aLL =* =P =) =D
            • Gość: JPR Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 19:10
              Słuchaj dziewczyno, jak chcesz cokolwiek pisać na takim forum to najpierw naucz
              sie pisac po ludzku. To nie jest Czateria ani twój blog ty kobieto nie potrafisz
              napisac zdania bez dodatkowych elementów zawierających środki ekspresji!
          • Gość: robaczek :D:D Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.dnet.pl 29.10.05, 16:04
            No więc zaczyna sie;
            1. miejsce Pan Szajowski (WOS)... cały tydzień czekam na jego lekcje!!Uwielbiam
            sposób prowadzenia przez niego lekcji po prostu rewelka!!Uwielbiam WOS!!Szybkie
            akcje i chwile napięcia!! No i u niego trza się uczyć THX panie mgr Jakubie,
            wiem, że będzie pan to czytał <lol> Pozdro dla pana i rodzinki :D:D
            2. miejesce Pani Juchniewicz(niemiecki). To chyba jedyna w szkole kobieta,
            która oddaje lekcjom całe swoje serducho. Widać, że się stara i wogóle. Miło mi
            na jej lekcjach a w tym roku widać, że wrzuciła na luz.No i pomaga mojemu
            kuzynowi :D:D:D Dziękujemy!!
            3 miejsce Pani Ulak(WF. Na czasie, wyrozumiała i wogóle spoko kobieta :D Co
            więcej dodać?? Po prostu uwielbiam WF :D:D
            Wyróżnienia dla
            -pani profesor Świdrak (biologia) u tej kobiety trzeba kuć i kuć resztę
            przedmiotów możemy sobie podarować bo biologia jako przedmiot maturalny jest
            najwazniejszy!!
            -pani Mrózek (matematyka)... przy niej umiem matmę, choc jej nie lubię, ale ta
            nauczycielka jakoś mnie mobilizuje
            A teraz poza miejscami i wyróznieniami;
            pani Perenc (język polski) super kobieta, wesoła, roześmiana, coć czasem ostra
            i bardzooooooooo surowa, bo gdzie ona ma sobie stawiać pały jak nie w szkole !!
            pani Wiktor(chemia) spokojna wyrozumiała i potrafi tłumaczyć chemię nawet
            takiemu ciołkowi jak ja!!
            Pan Stec (PO)referowane lekcje, beznajdziejne sprawdziany i wg. mnie głupie
            poczucie humoru ... " Bardzo dobrze -2"
            Pani Dworak (historia) u niej na lekcji to się można zanudzić no i czuję sie
            jak zakonnik z dawnych czasów a to za sprawą przepisywania encyklopedii i
            książek
            Pani Anna Machowicz (informatyka)spoko looz lekcje, choć czasem trza sie
            opracować
            księdzu Jacku spoko ksiądz takis śmieszny i wogóle...
            No i to chyba wystarczy...
            • Gość: Wackowa Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 29.10.05, 19:39
              Jejku te wasze wypowiedzi są po prostu śmieszne!!!! Gratuluje pomysłu! ale się
              uśmiałam!!!!!! postanowiłam ze też więcej napiszę o niektórych nauczycielach!!
              a więc:

P. Świdrak - jak wcześniej wspomniałam moja wychowawczyni, ale zarazem bardzo
              wymagająca nauczycielka. Wspaniale tłumaczy, jest wyrozumiała i posiada ogrom
              wiadomości. Czasami zastanawiam się jak można mieć tyle informacji, to wszystko
              pamiętać i jeszcze przekazywać innym!!

P. Wiktor - Pani od chemii. Uwielbiam lekcje chemii!! Zawsze na lekcji jest
              miła i przyjazna atmosfera!! aż chce się robić zadanka itp. :-)

P. Perenc - jej ulubione lekcje to wypełnianie testów, uwielbia pytać, i jest
              bardzo fajną i zwariowaną nauczycielką. Każdy ją po prostu lubi!!

P. Mrózek - przy niej zrozumiałam ze matma tak naprawdę nie jest taka zła jak
              mi się wydaje!! Nawet jak wychodzę na środek to już nie przechodzę takiego
              stresu jak jeszcze rok temu!!

P. Stec - cieszy go słowo pałka, jedynka itp... uwielbia pytać nas z jakiś
              dziwnych maszyn itp... uwielbia też bandażowanie!! Po prostu to jego hobby :D

P. Roga –extra nauczycielka informatyki zawsze pomaga gdy ktoś nie potrafi
              wykonać zadania na kompie :)

P. Sandecka - miłośniczka j niemieckiego!! uwielbia karać za rzucie gumy a
              także podczas tłumaczenia wypowiadać takie dźwięki hmmm hmmm zastępując tym
              inne wyrazy hehehe zawsze mnie to śmieszy!!

Uważam że IX jest super szkołą!! Nauczyciele świetni :)
              • Gość: Dawny uczeń. Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 29.10.05, 22:15
                No widzę że nasze LO robi sie coraz słynniejsze.
                Podobają mi sie Wasze ostatnie wpisy. A juz kamizelka Steca to jest HIT.
                Zapomina sie o takich rzeczach. :/
                • Gość: Absolwent 2001 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 30.10.05, 07:09
                  Ok... no to organizujemy wycieczkę absolwentów do IX LO.... kto jest chętny? :)
                  • Gość: zwykła... Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.osk.enformatic.pl 30.10.05, 12:35
                    Dobrze idzie naszej SQL...hihihi w ciągu paru dni forum się rozpowzsechniło :D
                    Oby tak dalej :)
                    A teraz jakaś wzmianka odnośnie nauczycieli...teraz ja się poznęcam :P :)))
                    Pani Ewa Świdrak(Biologia)-nauczyciel u którego poprostu trzeba sie uczyć, i
                    bardzo dobrze bo mature mam zamiar "jakoś zdać"Posiada dużą wiedze, i
                    przekazuje ją nam znakomicie :)
                    Pan Kuba Szajowski (WOS)-jeśli chodzi o najciekawsze lekcje to bez wahania moge
                    powidzieć, że nie ma od Niego lepszych!Kurka ten facet to speed-zawrotna
                    prędkość!!! :D
                    Pani Marzena Wiktor(Chemia)-prze, prze miła i spokojna osoba.Wytłumaczy
                    największemu NEMO :)
                    Pani Mruzek(Matematyka)-bezstresowy przedmiot (przynajmniej dlamnie).Bardzo
                    sympatyczna pani, i zrozumiałe lekcje, choć z matmy orłem nie jestem :P
                    Pani Krystyna Goska(Fizyka)-jeśli chodzi o sposób nauczania...to nie jestem ZA!
                    Wszystko jest zostawiane na ostatnią chwile...Ale jeśli chodzi o samą osobe
                    pani Goski to jest Ona bardzo wyrozumiałą, i miłą kobietą :)
                    Pani Barbara Perenc(Polski)...ehhh, ciężko mi się wypowiedzieć.Ta kobitka to ma
                    temperament :P Uwielbia KOSIĆ.Czasem wyprowadza mnie z równowagi Jej usilne
                    narzucanie nam swojego zdania i...niesprawiedliwość!!!Przykro mi ale taka
                    prawda!Choć i tak każdego rozwalają chyba Jej hasełka do telefonu, hihihi :PPP
                    Pani Olga Bąk(Angielski)-jak dla mnie lekcje angola są ciekawe i jest jedną z
                    niewielu osób która stosuje się do naszego KOCHANEGO systemu oceniania :):PP
                    Pani Danuta Dworak(Historia)-cóż moge powiedzieć...mało ciekawe lekcje i nikt
                    nie słucha jak pani sie produkuje.A sprawdziany...hehe nic dodać nic ująć-
                    obeznani wiedzą co mam na myśli ;P Osobiście mi to pasuje bo historii nie lubie.
                    Pani Sandecka(Niemiecki)-całkiem fajna nauczycielka, z humorkiem :)Najlepsze z
                    jej systemu oceniania są kary za jakies "wykroczenia" :))
                    Pani Szarek(Geografia)-hihi trudno nie wspomnieć o takiej nauczycielce...Ma już
                    od lat sprawdzone sposoby nauczania, śmiszne czasami ;)Dla mnie ta babeczka
                    jest troszke zakręcona :)) ale tak pozytywnie rzecz jasna :P
                    Pani Roga(Informatyka)-myśle że nikt o Niej złego słowa powiedzieć nie
                    może.Lekcja jest taka jak być powinna, ale raz na jakiś czas można włączyć
                    luzzz :)
                    Pan Bogusław Kinal(Przedsiębiorczość)-bardzo miły z Niego człowiek, choć uczy
                    przedmiotu dla mnie mało ciekawego.
                    Pan Krzysztof Stec(PO)-nie no lekcje PO są rozbrajające...najczęściej sami je
                    prowadzimy, dlatego nie wygląda to najlepiej :/ Sprawdzianiki nie z tej ziemi,a
                    co do odpowiedzi zarzutów nie mam.
                    Pani Tamara Ulak(W-F)-kocham W-F ze względu na...wszystko!!!Pani jest super,
                    lekcje urozmaicone i ocena (moim zdaniem) sprawiedliwa! ;)
                    Ks Jacek Pasela-heh ten księżulek jest z kosmosu :)Super człowiek, a te jego
                    dowcipy..hihihi.
                    To chyba wystarczy...troche sie myśli rozwinęły...:P Mam nadzieje, że będzie tu
                    coraz więcej ludu zaglądało ;))) Pzdrowionka :DDD
                    • Gość: Dawny uczeń. Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 31.10.05, 14:02
                      Za czasów mojej podstawówki to Kinal uczył geografii ale widzę że sie
                      przebranżowił :D.

A Mrózkowa to nie jest w ciąży ??

Heh pamiętam jak ktoś sie u Sandeckiej pomylił w liczeniu to kazała mu liczyć
                      od 1 do 20 i potem pare różnych liczb i jak sie choć raz pomylił to pałe dawała.
                  • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 31.10.05, 14:07
                    No ale Ty byłeś chyba tam niedawno?? ;D Chętnie bym sie zobaczył z Goską,
                    Świdrakową i Szarkową. Reszty nie bardzo chce widzieć. No może jeszcze kilka
                    osób
                    • Gość: Absolwent 2001 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 01.11.05, 07:18
                      Dawny Uczniu :) owszem byłem... ale krótko i spotkałem tylko p.Goske... a
                      chciałbym np. spotkać p.M.Dworaka, p.Grosa itd. :)
            • Gość: Abiturientka Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.05, 23:04
              Hej
              Uczy jeszcze w 9LO pani Irena Kaszałowicz od języka polskiego, bo jakoś mało
              widze postów o niej. Ona przecież w tym LO jest słynna.
              Pozdro
    • Gość: licealistka z 9 LO Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 01.11.05, 07:39
      bardzo sie ciesze,że forum dotyczące-rzecz jasna najlepszej szkoły pod Słońcem-(czytaj 9 LO !!!! ) rozrasta sie :) oby tak dalej !!! pozdro for all !! :*
      • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 02.11.05, 11:10
        No ale widzę że coś przygasa. uczniowie 9 Lo czas rozpromować forum w szkole. :D
    • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 07.11.05, 08:03
      niemożemy pozwolić aby forum o naszej najukochańszej szkole gdzieś przepadło :)
    • Gość: absolwent 2000 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 11:14
      To bardzo miło poczytać sobie o mojej szkole średiej. Muszę przyznać, że wielu
      twierdzi iż nasze liceum nie jest tak renomowaną szkołą jak chciażby I, II,
      III, czy IV LO ale dla mnie to najlepsza szkoła w mieście i ciesze się, ze
      własnie tam zdobyłam średnie wyksztalcenie. W tym roku skończyłam studnia na
      Politechnice Rzeszowskiej (nie chce się chwalić ale z wyróżnieniem) od razu też
      znalazłam pracę. Niewątpliwie fakt iż tak bezproblemowo przebrnęłam prze
      niełatwe studia techniczne zawdzięczam IX LO i wszystkim nauczycielom tam
      uczącym. Z przyjemności wspominam fizyke z p. Klimkiem, język polski z p. Miś,
      chemię z p. Mazur, biologię z p. Świdrak no i oczywiście WOS z p. Ślusarzem.
      • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 07.11.05, 18:41
        Tak ja też jestem jednym z lepszych studentów na swoim roku mimo że chodziłem "
        tylko" do 9 LO. Slusarz niestety już nie bedzie nigdy uczył a szkoda bo to był
        nauczyciel z powołaniem.
    • Gość: licealistka z 9 LO Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 08.11.05, 08:17
      ja jestem ciekawa co robią obecnie absolwenci naszej szkoły,czy studiują może pracują itp,napiszcie gdzie po ukończeniu naszej szkoły dalej się kształcicie i czy z wybranego kierunku np studiów jesteście zadowoleni :)
      pozdro for ALL :*
      • Gość: szaman Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 09:24
        Ja też jestem absolwentem 9 LO. Studnia już skończylam na Polbudzie, teraz
        jetsem asystentką dyrektora do spraw technicznych w jednej z państwowych firm
        świadczących usługi dla mieszkańców pewnej podrzeszowskiej gminy. Stwierdzam,że
        nasze LO może i nie ma zbyt wysokiego poziomu, ale można się tam nauczyć tego
        samego co w tych renomowanych tyle że mniejszym nakładem sił. Więc po co się
        pzremęczać i kuć po nocach. A jeśli chodzi o moje studia to wcale nie byłam
        gorsza od studentów którzy ukonczyli np. II czy IV LO.
        • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 08.11.05, 17:44
          a jakich przedmiotów pisałeś mature ??
          • Gość: szaman Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.05, 09:04
            Na maturze zdawałam polski - pisemnie, matematykę - pisemnie, angielski -
            ustnie i fizykę - ustnie
            • Gość: m.j.p Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.05, 18:05
              Ja na maturze zdawałem j.polski, biologię (pisemnie) i biologię, j.angielski
              (ustnie).
              Czasem, gdy przeglądam "papierzyska" i zdjęcia, żałuję, że nauka w liceum
              [szczególnie IX] trwała tak krótko!
              Szczególnie miło wspominam... a jakże! Panią Profesor Perenc i organizowane
              przez Nią wieczornice, akademie, sesje naukowe...
              • Gość: Absolwent 2001 Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 09.11.05, 18:27
                Ja miałem przyjemność pobierania edukacji w IX LO przez 5 lat... po części to
                moja wina i po części jednej z nauczycielek... no ale z perspektywy czasu nie
                żałuję, że tak się stało, ponieważ miałem okazję poznać wspaniałych ludzi i
                chodzić z nimi do jednej klasy przez 4 lata.

Obecnie... pracuję, skończyłem licencjat, jestem na 2 roku SUM o
                specjalizacji "wymiar sprawiedliwości i prokuratura"... no a za rok chciałbym
                zrobić jeszcze podyplomowe "bezpieczeństwo wewnętrzne" i szukać szczęścia w
                policji :)

Pozdrawiam.
              • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 10.11.05, 07:52
                a co do akademii,dzisiaj jest przedstawienie z okazji 11 listopada :P
                • Gość: kociak Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.dami / 81.15.189.* 11.11.05, 15:08
                  :) no akademia byla spoko <lol> moja klasa wypadla cudownie:D:D a pani Peręc
                  byla strasznie zadowolona ..... i chwalila uczniow ze świetnie mowia... ona to
                  jest zakręcona babka :) raz na naszej lekcji powiedziasla : "nie ma wiekszych i
                  mniejszych połówek a zreszta co ja wam bede mowila jak wieksza połowa klasy
                  mnie nie słucha" hehehe to było boskie cala klasa w brehhhhhh :) ona jest
                  swietna mimo ze ciagle rozwiazujemy z nia testy ktore sama wypełnia zagladajac
                  do odpowiedzi <lol2>
                  Pan Szajowski :D:D to istna TORPEDA wpada na lekcje i zaczyna od pytania.....
                  jest spoko nauczycielem !!!!!!!

pozdro dla <2"c">:) :*:*:*:*
                  • m.j.p Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI 11.11.05, 20:01
                    ach, pani Perenc... aż łezka się w oku kręci na samo wspomnienie...
                    "...tymczasem przenieś moją dusze utęsknioną..."
                    Swoją drogą, dziwię się, że rozwiązujecie jakieś testy! Za moich czasów (było
                    to gdy ostatnie dinozaury kończyły edukację licealną starym systemem nauczania)
                    żadnych testów nie było. Byliśmy normalnie pytani, pisaliśmy normalne
                    klasówki...
                    I w ten sposób maturę z polskiego napisałem na 5, chociaż żadnym kujonem nie
                    byłem. A teraz...
    • Gość: absolwent Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 10:06
      Czy p. Klimek uczy jeszcze fizyki?
      • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.localdomain / *.skyware.pl 14.11.05, 15:35
        pewnie że uczy :)
        • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 14.11.05, 16:15
          Ponieważ widzę że jestescie na bieżąco to mam pytanko. A czy uczy jeszcze
          Czesia MIŚ i Alfred Kopeć?? jak ktos wie to bede wdzięczny za info.
          • Gość: K-a* Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 22:29
            Czesława vel. Spicetka (a to dzieki słynnemu obuwiu na koturnach) nie zaszczyca
            nas już widokiem, kiedy spozywa mega pakę chipsów z Biedronki, nie wysyła nas
            juz też po kilkanaście Princess do tegoz samego dyskontu. Szkoła straciła
            ogromną osobowość, nie myślę tylko o gabarytach. Podobnie stało się z Alfem.
            Alf zresztą już niemal odszedł w zapomnienie.
            • szamannka Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI 15.11.05, 15:25
              heh... fajnie się to wszystko czyta i wspomina stare dobre czasy, a wydaje się jakbyt to było wczoraj, a mi już 3 lata mineło jak wyszłam z tej szkoły. z tego co czytam to trochę się pozmieniało.
              w naszym roczniku królowali tacy nauczyciele, jak p.Klimek oczywiście., ks.Artur, p. Dworak (nigdy nie zapomnę jak wpadął do nas na historię, którą mieliśmy z jego żoną, otwierał drzwi zamykał, a ona juz biegła), p.Szajowski, połowa szkoły się w nim kochała. oczywiście pani Tamara Ulak, z którą wiecej rozmawiłayśmy niż ćwiczyłyśmy. No i panie od języków pani Olga Bak (ruska ucząca angielksiego ;) ), pani Renata Perenc (tak chyba sie nazywała ), no i pani Szyszka.
              oj miło się wspomina, pamiętam że wsyztskie nasze wycieczki klasowe kończyły się w Ożannie:))) to już była tradycja:)
              Najlepsza i tak była pani Tomkiewicz, która wszędzie szukała znajomości, pamiętam jak kiedyś wysłała mnie z koleżanką, po rajstopy w koloże cielistym... hehehhe, z niej najwięcej śmiechu było....

Pozdrawiam wszystkich z 9LO, absolwentów i tych co się uczą tam nadal:)))
              • Gość: licealistka z 9 LO Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.localdomain / *.skyware.pl 16.11.05, 02:19
                Szamannko musze cie poprawić,pani Perenc nazywa sie BARBARA !!! :) ah te jej galaretki w czekoladzie :)
                • m.j.p Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI 16.11.05, 21:03
                  a propos pani Basi!
                  Zapytajcie ją jak to było z kotem...
                  (jej oczywiście)
                • szamannka Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI 18.11.05, 10:38
                  chodziło mi o panią Renatę PEAR:))) Zajebista babka była, etraz w angli siedzi:) p[ozdrawiam
    • Gość: dona Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.localdomain / *.skyware.pl 16.11.05, 02:22
      dziś tzn wczoraj (15.11) była impra w Piano dla szkół srednich,i kto sie najlepiej bawił ??oczywiście 9 LO !!!!ludzie za tydzień gdzejemy do Akademii na andzejki !!
      • Gość: Burako Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.05, 01:47
        O to wogole takie liceum istnieje?? o_O myslalem ze do 7dmiu jest, to chyba
        jakies przechrzczone technikum albo cos w tym stylu, zreszta widac po pisowni.
        • Gość: licealistka z 9LO Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.244.158.66.rzeszow158.tnp.pl 17.11.05, 12:05
          "przechrzone technikum" ???? co takiego ??? ty idioto,ta szkoła istnieje już
          wiele lat,a paoztym w Rzeszowie jest 13 liceów !!!masz wąski zakres wiadomości,
          • Gość: MadryCzlowiek Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.05, 02:03
            Czemu sie zloscisz? Technikum to gorsza szkola czy co? Widac kto tam chodzi od
            razu po stylu wypowiedzi, wiele sie nie pomylilem ;]
            • Gość: licealistka z 9 LO Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 20.11.05, 08:52
              Gość portalu: MadryCzlowiek napisał(a):

> Czemu sie zloscisz? Technikum to gorsza szkola czy co? Widac kto tam chodzi od
              > razu po stylu wypowiedzi, wiele sie nie pomylilem ;]
              technikum wcale nie jest złe tylko jeśli ktoś pisze że 9 LO jest"przechrzczonym technikum" to aż mi sie ciśnienie podnosi,zresztą zdziwiłbyś sie kto "tam" chodzi !!
    • Gość: Nena Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 81.15.189.* 17.11.05, 21:45
      ja do tej szkoly to juz 12 rok chodze :D jest siwtna po prostu i wcale nie
      zaluje :):)
      No coz, ja w yej chwili jestem maturzystka... juz nie wiele mi zostalo :D
      moim ulubionym nauczycielem jest p. Bernacka.... Wyrzuca z lekcji czasami tlyko
      po to zeby podtrzymac swoj rankig :D swietna babka... a jak sie z nia na
      wycieczka bywa!! uhuhuhu :D:D i na meczykach siatkowki tez zaglada
      regularnie... siwtna babka, wyrozumiala i w ogole :) +
      p. Szarek... ehehe ona i to jej haslo "Dziewczyny!! przyszle matki polki!! wy
      sie szanowac musicie!!":P:P
      p. Tomkiewicz... swietna kobita...D::D ona i te jej zabojcze dowcipy... hihihi
      tez spoko kobita :)
      p. Goska, jezeli chodzi o charakter to jest swietna.... zabawna (chociaz nikt
      ze strachu sie nie smieje :P) ale ogolnie pozytyw pelny ;)
      p. Swidrak jak nie znosze bioli tak ta kobiete lubie :P
      p. M Dworak.... uczy i wosu i historii... on i to jego mile wejscie "witam moje
      paszczowate stwoery.. To my dzisiaj mamy sprawdzian tak ??" :P od razu wiadomo
      ze ma dobry humor ;)
      p. Kinal bardzo dobrze obryty czlowiek z duza wiedza podziwa dla czlowieka:):)
      p A Roga... tez jedna z najlepszych kobet i tez switne wycieczki z nia sa...
      polecam...:):)
      p. Glowczynski... buehehehehehe szydera pelna para, nic dodac nic ujac hihi
      p. Mazur... pamieta ja ktos??? najlepsza nauczycielka... niestety IV nam ja
      zabralo... pelne tlumaczenie.. nawet najwieksze nemo kapowalo...:(:(
      p. Wiktor... oczywiscie nie narzekam, ta chemia tez mi sie podoba :):)
      ks. Jacek.... jeszcze dobrze nie poznalam ale dowcipy to ma fajne :P
      p. Sandecka... te dopowiedzenia do slowek sa boskie :P
      p. Pietrusiak... hehehe tez zakrecona kobieta i wiecznie w biegu hihi

ogolnie liceum jest pozytywne, nie wiem czemu takie zle opinie o nim kraza....
      moze dla tego ze taki szlam jest w gimnazjum??? bo to co tam jest to normalnie
      dno calej baranowki :/ gdyby tak taka selekcja mogla byc w gimnazjum :[ no ale
      coz, wszystkiego miec nie mozna... polmetek mialam cudowny, mam nadzieje ze
      studniowka bedzie jeszcze lepsza... a ogolnie jest fajnie, ze tak malo osob...
      przynajmniej sie wszyscy znamy i jest swietnie :):)
      • Gość: vip Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.dami / 81.15.189.* 17.11.05, 23:08
        Za rok pisze mature. I choć szkoły nienawidze z założenia to 9 L.O. jest
        mistrzowską szkołą. Chodzę do niej juz 11 rok i fakt, że do gimnazjum chodzą
        najgorsi ludzie z baranówek. Natomisat liceum i ludzie, którzy tam chodzą są
        mistrzowscy.
        Pani Szarek, która prowadzi jak najbardziej wyszukane i nowoczesne lekcje jest
        kobieta dziwną na swój sposób, ale pozytywnie nastawioną.

Pan M. Dworak Uważam, że to jest najlepszy nauczyciel na lekcji. Ja jestem na
        humanie i z panem Dworakiem widuje sie w tym roku 3 razy w tygodniu i na pewno
        nie są to nudne lekcje. I te jego hasełka "Paszczowate stwory" albo "Paszczak
        numer jeden" albo " ruszcie waszymi poniemieckimi głowami". A poza tym dzieki
        niemu historie chłonę jak wode.

Pani K. Dorosz Nikt do tej pory o niej nie napisał, a trzeba cos o niej dodac.
        I nie tylko dlatego, ze jest moją wychowaczynią, ale dlatego, że bardzo szanuje
        tą kobiete. MOżna z nią porozmawiać jak z osobą równą siebie. Chociaż nie
        potrafi sobie wyrobić autorytetu wobec uczniów. Naprawde w porządku kobieta.
        P.S. i ten jej berecik z antenką....

Pani Cz. Miś NIestety juz nie uczy u nas w szkole, ale to dopiero byla
        nauczycielka. Zadawalo bardzo dużo zadań, o których z regóły zapominała... A
        jej wieczne uczty na lekcjach. Draże, suchary, Princessy i oczywiście chipsy z
        biedronki. Wieczne wędrówki do KARTONU na lekcjach, zeby dowiedziec sie czegos
        nowego o konkursach literackich. No i oczywiscie wieczne rozmowy na lekcjach o
        wszystkim. A najczęściej o piłce nożnej.

Pani Świdrak MOże i jest wymagającą nauczycielką, ale sprawdziany wyglądają u
        niej bardzo ciekawie. Ostatnia ławka i uzupełniony zeszyt to podstawa.

Pani Kozak-Wiśniewska NAjlepiej ubrana kobieta w szkole. Choć uwielbiam język
        angielski, to rzadko rozumiem co ona mówi. Jej akcent rzeczywiście jest bardzo
        intrygujący. Według mnie jest to skrzyżowanie wietnamskiego z angielskim dla
        początkujących.

Pani Mrózek BArdzo bardzo dokładna i wymagająca kobieta. Choć nadal nic nie
        potrafie z matematyki, to uważam, że jest fair w stosunku do każdego.

Pan Stec Zawsze zastanawiam się czy on cokolwiek wie z tego PO. Nie pamiętam,
        żeby on prowadził jaką kolwiek lekcje, oprócz bandażowania, ale on w zasadzie
        mówił tylko, że jest nadal źle i za 3 razem stawiał -5. A jego kamizelka,
        nieśmiertelna. I znam jego hobby, uwielbia wpisać zachowanie naganne.

Pani Tomkiewicz Zwana inaczej MANDARYNĄ To jest dopiero kobieta, która śmieje
        sie ze wszytskiego. A najlepsze są jej żarty tylko nigdy nie wiadomo o co w
        nich chodzi, ale pani Tomkiewicz tak sama sie z nich śmieje, że zawsze jest ryk
        w klasie. Niestety nie z pani żartów, lecz z niej, ale ona wcale nie musi o tym
        wiedzieć. I ten jej uśmiech, poprawia mi najgorszy humor....

Myśle, że to by było na tyle.

Uważam, że 9 LO jest to najlepsze liceum. Mam wielu znajomych w innych szkołach
        i każdy na coś narzeka. No u nas można tylko narzekać na kamery i zamykane
        drzwi, ale zawsze można jakoś przekonać panią woźną, żeby otworzyła ;)

P.S. Pozdro dla MAŁGO (ludzie którzy teraz chodzą do IX powinni skumać;)
    • Gość: Gość Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.krak.tke.pl 18.11.05, 11:58
      najlebsza nauczycielka z matematyki jest pani BERNACKA !!
    • Gość: absolwentka 2000 Re: 9 LO Studniówka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.05, 12:24
      Bardzo miło wspominam 9 LO. Za moich czasów studniówki organizowane były w
      szkole. Najfajniejsze w tym wszystkim było to, że to uczniowie przygotowywali
      wszystko od początku do końca, sami załatwialiśmu posiłki, orkiestrę, DJ-a,
      kamerzystów, zaproszenia, sami też ubieraliśmy sale no i po imprezie sami też
      musieliśmy ją posprzątac. Bawiliśmy się od 19 do 7 rano, nauczyciele byli pod
      wrażeniem jak po super oddtanczonym polonezie orkiestra zaczęła grać walca i
      wszyscy uczniowie potrafili go zatańczyć. To zasługa faceta, który uczył nas
      tańczyć poloneza, walca tylko przy okazji. W każdym razie kadra była pod
      wrażeniem bo raczej nauczyciele nie mieli o nas dobrego zdana.
      • Gość: Dawny uczeń Re: 9 LO Studniówka IP: 81.15.189.* 20.11.05, 10:48
        No my mieliśmy półmetek i studniówkę (matura 2001) w pewnej stodole o nazwie
        Compact. Sądze że nie było źle.
    • Gość: (x)_(X) JAZDA :P Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: 80.48.0.* 24.11.05, 19:09
      - Pani Basia P(POLSKI) ;] Mistrzostwo :D heheh mozna powiedzieć że u niej na
      lekcjach klasa czuje sie jak w domu jak w rodzinie , czasem bywaja napady szału
      ale po odliczeniu do 10 :d wydarcia sie na pare osób wpisania kilka pał
      przechodzi wszystko to jest jak jakis lek na uspokojenie :D Pani Basia jest
      wyluzowana kobetą :D uwielbia sie bawic żartować i dać w łeb :D :P czasem na
      lekcji mozna sie poplakac ze smiechu a czasem wku*** na maxa za np dostanie 2
      pał w ciagu 5 minut :D ogólenie Zwariowana :D hehe

-Troche z innej beczki :P Pani :D ( hehhe) K? Sus(NIEMIECKI) prawde mowiac
      wporzadku nauczycielka duzo na kozysc ucznia ale niekiedy to juz "Ona" :) nie
      wie czy jest w szkole czy w wariatkowie :D ( na bank widzi nas w kaftanach
      siedzacych w ławkach) czasem psujemy tej pani psychike ale mozna sie osmiac u
      niej na lekcji

-Pani Szarek(GEOGRAFIA) mozna powiedziec ze jest JEDNYM z nas :D heheh łatwo
      dostac 6 5 4 wpisujac 1 łezka jej sie w oku kreci :P Fajna babka

-Pan Szajowski(WOS) "te kocie ruchy ze 100-dniówek " "randka w ciemno" "magia
      z kartami i znikaniem uczniów na lekcji :D ciekawe lekcje są naprawde ale tylko
      wtedy jak nie zaczynaja sie kto bierze np :D sruuuuuuu cala klasa
      np :D "dziekuje piszemy lekcja" :D 1:0 dla niego :) druga lekcja kto bierze
      np :D kilku sie wstrzymało :P zaatakował :D reszta np :) 2:0 dla niego :P
      nastepna lekcja wszyscy do "wykożystania" hehehe :D cala klasa przepytana w 45
      min :D .... Luzak , mozna powiedziec ze mógł by z nami chodzic na dyskoteki :D
      wyobraźcie sobie :) ahahae "alejka a potem JAZDA , JADA JADA JADĄ :D:D:D heheh

-P Klimek (FIZYKA) "Jądrem programu jest moduł rozwiązujący równania ruchu
      określonej liczby punktów materialnych ("cząsteczek gazu") w zamkniętym
      naczyniu. Ruch jest dwuwymiarowy, a zderzenia ze ściankami naczynia są
      sprężyste. W zależności od wybranej opcji cząsteczki nie oddziałują ze sobą,
      lub zderzają się centralnie i sprężyście. Ponieważ pomiędzy zderzeniami ruch
      cząsteczek jest jednostajny prostoliniowy, do całkowania równań ruchu wystarcza
      najprostszy schemat różnicowy: " ITD ;] mozna powiedziec ze na jego lekcji 99%
      uczniów ma BANIE co on do nas mówi :) bardzo mądry człowiek mozna z nim posmiac
      jest sprawiedliwy kazdego traktuje równo nikt nie ma ulg kady inny wszyscy
      równi ...

-Pani Mrózek(MATEMATYKA) co tu duzo pisac "czysta matematyka" :) dobrze
      tlumaczy , widac ze czasem chce wybuchnac smiechem ale nie wypada :D :P ....

-Pani Dworak (HISTORIA) to co było na ostatniej lekcji to HISTORIA heheh mozna
      powiedziec... LUZY :D czasem niewinne palki ale do poprawy nawet w niedziele o
      6:30 :)

-Pani Bąk (ANGIELSKI) - Angielski :D góruje na lekcji Polski nie istnieje no
      moze troszke :D Praca z textem ćwiczenia Praca z textem cwiczenie cwiczenia
      napisac list napisac podanie list praca z textem kartkówka sprawdzian praca
      z textem czasem luzy ...

-Pan Gross (W-F) O widze ze dzis jestescie w szczytowej formie az 5 osób :D
      wspaniale zagracie sobie w siatke :d ( gdzie masz halówki)
      (biala koszulka to podstawa ) napinka :D i jazda cwiczymy , albo gramy wszystko
      ok ;]

-Pan Stec (PO) Bomba wybuchła zostawiła ślad, nie bede sie rozpisywal lekcje
      luz

-Pani Wiktor ( CHEMIA) spokojnie lekcje wszystko ze spokojem i kulturą

-Pan Kinal (przedsiebiorczosc) - dawniej uczył mnie Geografi spoko gosc mozna
      posmiac ciekawie nawet opowiada

Co do całokształtu szkoły ;] chodze do 9 lo juz tyle ze nie pamietam ile :)
      Teraz zrobilo sie troche jak w wiezienu :d amykane drzwi , Strarz wiejska
      kamery ( brakuje krat w oknach) nowe miejscówki dla palących :D heheh wszystko
      po staremu :d duzo nowych ludzi ogólnie DRUGI DOM :D z którego mozemy wyjsc
      kiedy tylko chcemy ... POZDRO DLA BARANÓWKI :D i dla SAMOOOOLOTEM hehehe
      \_______________(X)________________/
      | |

• Gość: licealistka z 9 LO Re: 9 LO RANKING NAUCZYCIELI IP: *.pl / *.skyware.pl 24.11.05, 22:27
      Drogi (x)_(X) JAZDA :P gdy czytałam twojego posta to mało z krzesła nie spadłam,tak sie śmiałam,spoko "charakterystka" niektórych nauczycieli :P pozdro :)
    • Gość: Bejbisssssssssssss OŁ JEEEEEEEEEE!!!!!! :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 18:22
      Ahh... to nasze 9LO =) Nie jest taką złą szkołą.. Osobiście, cieszę się ze do
      niej trafilam :D
      No to jak wszyscy, to wszyscy, teraz ja wrzucę swoją interpretację kilku
      nauczycieli :)

-Pani Juchniewicz(j.niemiecki)-nie wiem czemu są osoby które jej nie lubią.
      Jest naprawde miłą i ciepłą osobą (chociaz czasem traci cierpliwość). Jeśli
      ktoś jej nie lubi to zapewne znaczy że nie ma głowy do niemieckiego, ale to nie
      daje powodu żeby wygadywać na nią bzdury. Jest w porządku.

-Pani Szarek(Geografia): ZUPEŁNIE (pozytywnie) ZAKRĘCONA KOBIETA! Nowoczesne
      prowadzenie lekcji, sporo ROZBRAJAJĄCYCH hasełek, WIECZNE sprawdziany z map,
      dziwny system oceniania (chociaz latwo może wpaść 5 i 6), niesprawiedliwe
      ocenianie „ulubieńców”.. :) no ale cóż! Fajne są też kasełka „Jak jutro tego
      nie będziecie umieć to pojutrze zrobie wam niezapowiedzianą kartkówkę” :D
      Kobieta jest the best po prostu :D Uczulona na układ ławek „SZACHOWNICA!!”

-Pani Perenc(j.polski) kOLEJNA Kobieta THE BEST! Kocha galaretki w czekoladzie,
      nie scisza komorki, a zawsze jak jej zadzwoni to krzyczy na nas ze robimy sobie
      z niej jaja :D :) Wieczne wybuchy krzyku, które przechodzą po kilkunastu
      sekundach, po czym na jej buźce pojawia się uśmiech :) Roztrzepana, ma milion
      myśli na sekunde, zapominalska :) Czasem wydaje mi się że ona zapomina że żyje.
      Miewa dziwne odchyły - Nieraz potrafi się spytać 3x czy sprawdzałą już
      obecność :D Jest super :)

-Pan Klimek(fizyka) – Za nim nie przepadam. Szacuneczek wielki dla niego za
      wiedze, ale chyba za bardzo ją ”eksponuje”. Kiedy tłumaczy coś klasie swoimi
      niezrozumiałymi hasełkami, każdy ma mine jakby zobaczył ducha. Tłumaczyć to on
      nie potrafi. Czasem wydaje mi się że szpanuje wiedzą :P Kilka osób też mówiło,
      ze ma takie wrażenie. Czasem rzuca hasełka które podobno „są
      śmieszne”: „Kopernik też był piłkarzem bo kopnął Ziemie i przez to zaczęła się
      kręcić.... To był dowcip haha!” UGH...

-Pani Wiktor(chemia) – Miła, spokojna, ciepła, wyrozumiała kobieta. Bardzi ją
      lubię. Jest chyba najmilszą nauczycielką. Bardzo rzadko się denerwuje i nigdy
      nie krzyczy :)

-Pani Pietrusiak(angielski)- Fajna babka :) Wiecznie zabiegana, na lekcje
      zawsze się spóźnia. Uwielbia opowiadać o swoim 6cio miesięcznym synku :)Lubi
      czasem w ramach odpoczynku robić WOLNE lekcje :) Jest bardzo, bardzo fajna, nie
      robi sprawdzianów i wstawia mało ocen :P Jak już coś to z wypracowań :) :)

-Pani Dworak(historia)-Lekcje nudne. Potrafi produkować się całą lekcje,
      podczas gdy nikt jej nie słucha. Jej hobby to dawanie piątek za przepisywane
      przez całą lekcje endyklopedie lub podręcznik. W ramach bonusów lubi
      organizować zabawy w „słowa”.

-Pani Mrózek(matma)-Miła, Ciepła, rzadko krzyczy, Potrafi nauczyć.. trzeba
      tylko CHCIEĆ. Wymagająca i sprawiedliwa. Lubi pytać.

-Pani Klimek(biologia) – Fajna:) Straaaaaszecznie miła :)
      -Pani Świdrak(biologia)-nie znam jej na razie dobrze, ale wydaje się być
      wporządku, mimo że kosi i sprawiedliwie ocenia, (czyli same 1 i 2 :D)

-Pan Szajowski(WOS) – mieszanka wybuchowa! Tradycją jest u niego „Kto zgłasza
      dzisiaj np.? Jedziemy rzędami.. (90% osob zgłosiło) –dziękuje, piszemy lekcja,
      temat”. No i dwa razy tak zjedzie, a potem całą klase przetrzepie w ciągu
      JEDNEJ lekcji :] Na kartkówkach i sprawdzianach KOSI, nie da się sciagac. Z
      nienacka wstaje i mówi: „Wszyscy wstają i pokazują rączki” Jak ktoś nie wstanie
      bądź spozni się 3 sekundy to dostaje pałeczke”. Czasem mnie wkurza, ale ogolnie
      jest spoko. Cała szkoła widziala chyba już jego WYSTĘP w randce w ciemno.

-Pan Krzysiu Stec(PO)- Ogólnie to szydera z niego leci :D Wkurzające hasełka,
      wieczna kamizelka, PODOBNO W KANTORKU TRZYMA BUTY DAMSKIE NA KOTURNIE :D
      Wkurzające są jego zielone cwiczenia, WIECZNE BANDAŻOWANIE, i głupie poczucie
      humoru. Fajnie się szydzi :D

-Pan Artur Kiec(w-f): Wporzo kolo.. Ale daje sobie wciskać kit (ahh ta
      niedyspozycja:( ) haha :D No ii wieczna gra w SIATKĘ, co staje się już nudne i
      dobijające.

jak sobie o czymś ..yyy... o kimś przypomne to dopisze :D
      P.S. Dołączam sie do pozdrowien dla małgo :]
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka