Dodaj do ulubionych

Wstyd dla Podkarpacia

10.10.05, 09:33
Chyba troche się wstydze, że tu mieszkam i to w stolicy, a raczej wstyd mi,
że otaczają mnie ludzie Rydzyka, Leppera i Kaczyńskiego. Szopka, wynika z
tego że większość chce żyć na marnych zasiłkach, nic nie robić i karać
winnych, w USA by powiedzieli, że bez pracy nie ma kasy, ale żeby coś robić
to trzeba się troche eksploatować, nic za darmo nie ma. Ale przynajmniej wiem
jedno - radio Maryja ma wsparcie finansowe głównie od biedaków z Podkarpacia
Obserwuj wątek
    • Gość: crico Re: Wstyd dla Podkarpacia IP: *.prz-rzeszow.pl 10.10.05, 10:07
      ...i mi jest wstyd za Podkarpacie. Wstyd za to, że radio maryja ma tutaj taki
      pogłos i poklask. Ludzie, czy Wy naprawdę słuchacie tego chochsztaplera
      Rydzyka?? Czy Wy naprawdę nie macie własnego rozumu?? Czy tu naprawdę jest aż
      taka wielka rzesza bezmózgowców?? Przepraszam za 'bezmózgowców' ale bez kitu
      wychodzę z siebie- jest mi wstyd! Czy Wy nie jesteście świadomi tego, że Rydzyk
      liczy kasę i się z Was śmieje??!
      Dramatyczne, że wyniki na Podkarpaciu niemal idealnie pokrywają się z
      ogólnopolskimi wynikami głosowań na wsi! Czy my jesteśmy jedną wieką wsią??
      Jeśli wygra Kaczyński to czeka nas stagnacja gospodarcza i zamknięcie się na
      Zachód- czy o to wam chodzi??
      • tisassi Re: Wstyd dla Podkarpacia 10.10.05, 10:34
        Gość portalu: crico napisał(a):

> Ludzie, czy Wy naprawdę słuchacie tego chochsztaplera
        > Rydzyka?? Czy Wy naprawdę nie macie własnego rozumu?? Czy tu naprawdę jest aż
        > taka wielka rzesza bezmózgowców?? Czy Wy nie jesteście świadomi tego, że
        Rydzyk > liczy kasę i się z Was śmieje??!
        > Czy my jesteśmy jedną wieką wsią??
        > Jeśli wygra Kaczyński to czeka nas stagnacja gospodarcza i zamknięcie się na
        > Zachód- czy o to wam chodzi??

Pytania czysto retoryczne. Poza tym nie dotrą do tych do których się zwracasz,
        bo oni nie korzystają z Internetu. Słuchają RADIA.
      • Gość: crico Re: Wstyd dla Podkarpacia IP: *.prz-rzeszow.pl 10.10.05, 14:46
        szanowny Panie Dzwonie... skąd taki wniosek?
        a czy w tych Pana 'dobrych książkach z historii Polski' piszą coś o Wałęsie?
        zgodzi się Pan ze mną, że ten oto człowiek miał istotny wpływ na dzieje Polski?
        To przypomnę Panu Panie Dzwonie, że Lech Wałęsa oficjalnie i publicznie poparł w
        tych wyborach Donalda Tuska... to jakiś zły człowiek chyba...;>
      • Gość: tymon zaden wstyd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.05, 23:51
        Hmm a czy ludzie nie moga sluchac tego czego chca? Robic to co chca robic? Do
        sluchania radia nikt nikogo nie przymusza. Dlatego twierdzenie ze wyborcy
        sugerowali sie glosem zaslyszanym w radiu jest infantylne. Na tym polega
        demokracja ze czlowiek ma wolny wybor i glosuje na tego kogo sam chce. Jak sie
        komus nie podoba mentalnosc ludzi z wojewodztw wschodnich, ktorzy glosuja
        zawsze w odmienny sposob niz Ci z woj zachodnich to niech sie przeprowadzi na
        zachod bedzie sie czul lepiej, mniej nerwow, mniej stresow, mniej zawalow serca
        spowodowanych wyborami. Na koniec dodam ze Tusk wygral tylko 3%.. Czyli nie
        tylko ludzie ze wschodu nie glosowali na jego kandydature..
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka