Gość: akant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.05, 20:03 Kwa kwa. Tak podobno witają sie rzeszowianie. Witajcie lata 60, 70-te, Dziękujemy Wam za to i przy najbliższej okazji spróbujemy się zrewanżować. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: King Re: Ale Was... IP: *.viknet.pl 24.10.05, 20:06 Ile jeszcze nicków wymyślisz? Idź na kujawsko-pomorskie forum, tam też on wygrał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nocna zmiana Re: Ale Was... IP: *.ds16.agh.edu.pl / *.ds16.agh.edu.pl 24.10.05, 20:14 Kingus ,ty doprawdy masz manie przesladowcza ,nie boj sie juz jestes w raju ,juz cie nikt nie oszukuje ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Ale Was... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 01:27 he he faktycznie jest w raju dobrze, że jestem niewierzący Odpowiedz Link Zgłoś