Dodaj do ulubionych

Ale Was...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.05, 20:03
Kwa kwa. Tak podobno witają sie rzeszowianie.
Witajcie lata 60, 70-te, Dziękujemy Wam za to
i przy najbliższej okazji spróbujemy się zrewanżować.
Obserwuj wątek
    • Gość: King Re: Ale Was... IP: *.viknet.pl 24.10.05, 20:06
      Ile jeszcze nicków wymyślisz? Idź na kujawsko-pomorskie forum, tam też on
      wygrał.
      • Gość: nocna zmiana Re: Ale Was... IP: *.ds16.agh.edu.pl / *.ds16.agh.edu.pl 24.10.05, 20:14
        Kingus ,ty doprawdy masz manie przesladowcza ,nie boj sie juz jestes w
        raju ,juz cie nikt nie oszukuje !

        • Gość: autor Re: Ale Was... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.05, 01:27
          he he
          faktycznie jest w raju
          dobrze, że jestem niewierzący

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka