mayaka 11.06.06, 19:49 jak mozna takie tematy jak DO kierowcow ze WSI trzymac na tym forum przeciez przeciez czysty RASIZM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bravocharlie Re: do slaversa 11.06.06, 19:51 a w jak inny sposób będziesz mógł przekonać tych ludzi do tego co wlaściwe? Odpowiedz Link Zgłoś
mayaka Re: do mayaka... 12.06.06, 18:30 SLAVERSIE jak mozna takie Chamstwo tolerowac TO juz WYBorcza tak zeszla na PSY (nieobrazajoc PSUW) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikael Re: do slaversa IP: *.server4you.de 12.06.06, 21:27 Skandal co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: do slaversa IP: *.univ.rzeszow.pl / *.univ.rzeszow.pl 13.06.06, 11:12 slavers nie przewyższa inteligencją średniej krajowej więc nie dziwcie się temu o czym on pisze Odpowiedz Link Zgłoś