Dodaj do ulubionych

do slaversa

11.06.06, 19:49
jak mozna takie tematy jak DO kierowcow ze WSI trzymac na tym forum
przeciez przeciez czysty RASIZM
Obserwuj wątek
    • bravocharlie Re: do slaversa 11.06.06, 19:51
      a w jak inny sposób będziesz mógł przekonać tych ludzi do tego co wlaściwe?
    • jetpilot1 do mayaka... 11.06.06, 20:35
      malaka :D:D:D:D
      • mayaka Re: do mayaka... 12.06.06, 18:30
        SLAVERSIE jak mozna takie Chamstwo tolerowac
        TO juz WYBorcza tak zeszla na PSY (nieobrazajoc PSUW)
        • jetpilot1 Re: do mayaka... 12.06.06, 19:44
          mayaka to do Ciebie - malaka!! :):)
    • Gość: Mikael Re: do slaversa IP: *.server4you.de 12.06.06, 21:27
      Skandal co nie?
      • Gość: marek Re: do slaversa IP: *.univ.rzeszow.pl / *.univ.rzeszow.pl 13.06.06, 11:12
        slavers nie przewyższa inteligencją średniej krajowej więc nie dziwcie się temu
        o czym on pisze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka